Lehekülg 84, kokku 88 EsimeneEsimene ... 3474808182838485868788 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 661 kuni 1 680, kokku 1747

Teema: LIIKLUS

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Inimesed täidavad reegleid, kui nad tunnevad ohtu, et võivad nende mittetäitmisega vahele jääda. Nasfal nüüd edaspidi ilmselt tajub seda ohtu rohkem kui varem.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Sa oled ka üks neid Nissan Micra vendasid, kellel kohalt saamiseks kulub 10 sekundit ning, kes vilkuva rohelisega vajutavad pidurid põhja ning ongi põhjuseks, et Tallinnas on liiklusummikud nagu nad on?
    Ma elan Tartus ja ütlen, et ma kardan Tallinnas kollasega pidurdades, et keegi tuleb täie pasaga selga. Lisaks sõidetakse kogu aeg ristmikeid kinni sellel ajal, kuu mul juba roheline.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Sa oled ka üks neid Nissan Micra vendasid, kellel kohalt saamiseks kulub 10 sekundit ning, kes vilkuva rohelisega vajutavad pidurid põhja ning ongi põhjuseks, et Tallinnas on liiklusummikud nagu nad on?
    Pigem on ummikute põhjustajaks need vennad, kes vilkuva kollasega kõik need ristmikud umbe sõidav. Ei?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Jalakäijana märgiks, et neid nö oranži ja ka juba päris punase tulega ülekäiguradadelt läbi kihutavaid juhte näeb Tallinna kesklinnas liigagi palju. Üks hariv trahvikampaania kuluks ära.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma pigem ei salli uimerdajaid, aga kindlasti ei tekita vilkuva rohelisega pidurdav autojuht ummikuid.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ma näen igapäev liikluses neid uimerdavaid jusse, kes lihtsalt jäävad vilkuva rohelisega foori taha seisma ja blockivad ära kui terve rodu autosid saaks veel sõita. Mingeid umbe sõidetud ristmikuid küll ei näe kuskil ma ei tea millest te räägite. Liikluse tõmbabki umbe see kui ühe fooritsükkliga vähe autosid läbi läheb.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Pigem on ummikute põhjustajaks need vennad, kes vilkuva kollasega kõik need ristmikud umbe sõidav. Ei?
    Kohe näha, et lube pole

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma näen igapäev liikluses neid uimerdavaid jusse, kes lihtsalt jäävad vilkuva rohelisega foori taha seisma ja blockivad ära kui terve rodu autosid saaks veel sõita. Mingeid umbe sõidetud ristmikuid küll ei näe kuskil ma ei tea millest te räägite. Liikluse tõmbabki umbe see kui ühe fooritsükkliga vähe autosid läbi läheb.
    Ma näen jällegi algkoolis käivat last, kes tripib jala mööda linna ringi ning siis mõtlen sinusugustele vendadele, kes õigustavad (sisuliselt) punasega vöötraja ületamist ja tuleb veitsa hirm peale. Aganoh, pohui, vähemalt sa pole uimerdav juss!

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Kohe näha, et lube pole
    Piisavalt vast ikkagi trippinud, et näha, kuidas mingitel suurte sõlmede peamine mure on need vennad, kes vilkuva kollasega ristmiku umbe sõidavad. Tõsi, see on vist pigem mõne üksiku koha mure.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Piisavalt vast ikkagi trippinud, et näha, kuidas mingitel suurte sõlmede peamine mure on need vennad, kes vilkuva kollasega ristmiku umbe sõidavad. Tõsi, see on vist pigem mõne üksiku koha mure.
    No ma siis soovitan oodata vilkuva kollase fooritulega ristmikul ja vaadata, mis juhtub. Teinekord võib tunde kuluda. Et varu aega. Oleneb muidugi mis kellaajal ootamist alustada.
    Cheers.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ma näen jällegi algkoolis käivat last, kes tripib jala mööda linna ringi ning siis mõtlen sinusugustele vendadele, kes õigustavad (sisuliselt) punasega vöötraja ületamist ja tuleb veitsa hirm peale. Aganoh, pohui, vähemalt sa pole uimerdav juss!
    Kui sa jälgid Tallinna valgusfoore, siis reaalselt kui sa sõidad vilkuva fooritulega läbi, siis sa jõuad lähimast ülekäigurajast ilusti üle ennem kui jalakäijate sektsioonis roheliseks muutub. Sellessuhtes on see fooritulede süsteem ikkagi jalakäijate jaoks vägagi ohutu. Kui mõni juht lihtsalt ei pane tähele reguleerimata ülekäigurajal jalakäijat vms, siis see on juba teine teema.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tööga seoses olen igapäevaselt mitmeid tunde Tallinna linnaliikluses ning neid kollasega ristmikule sõitvad ja ristmikut kinni panevaid troppe on ikka sitta kanti palju. Mida sa kaotad sellest, et sa ootad 30-50 sekundit ristmikul järgmist rohelist? Kas see üks minut tõesti on seda kollasega läbi minemist väärt? Ajad omad käitumisega hoopis teised juhid vihaseks kui järjekordse ristmiku kinni pargid.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ma olen üks jalakäijatest, kellest sellised debiilikud üle proovivad sõita.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Tööga seoses olen igapäevaselt mitmeid tunde Tallinna linnaliikluses ning neid kollasega ristmikule sõitvad ja ristmikut kinni panevaid troppe on ikka sitta kanti palju. Mida sa kaotad sellest, et sa ootad 30-50 sekundit ristmikul järgmist rohelist? Kas see üks minut tõesti on seda kollasega läbi minemist väärt? Ajad omad käitumisega hoopis teised juhid vihaseks kui järjekordse ristmiku kinni pargid.
    Ma sõidan ka, aga ma ei mäleta reaalselt, millal viimati mingit kinnisõidetud ristmikut kuskil näinud oleks. Ütle üks selline koht Tallinnas, mida pidevalt kinni sõidetakse.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Ma sõidan ka, aga ma ei mäleta reaalselt, millal viimati mingit kinnisõidetud ristmikut kuskil näinud oleks. Ütle üks selline koht Tallinnas, mida pidevalt kinni sõidetakse.
    Tartu mnt linnast väljuv suund Bussijaama ristmik.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Magdalena haigla juures suunaga Nõmme poole.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Pronksi ja Raua tn ristmik, Türnpu ja Laagna tee ristmik, Järve Selveri juures suund Nõmmele Pärnu mnt ja Männiku tee ristmik, Tartu mnt Peterburi tee silla alt kuni Odra-Türnpu-Tartu mnt ristmikuni kõik ristmikud, Tehnika-Endla suunaga Kristiine poole.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ülemiste viaduktist mõlemale poole. Liivalaia ja Tartu mnt ristmik. Ja kui on suurem koormus, siis on neid ristmikuid veel - hetkel mõistagi mitte.

Aga nende kahe ühisnäitaja on see, et ristmik on (mõnes suunas) üsna pikk - kollase vilkumise alguses jõuad üle ristmiku siis, kui teises suunas sõitjatel roheline.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Aga nende kahe ühisnäitaja on see, et ristmik on (mõnes suunas) üsna pikk - kollase vilkumise alguses jõuad üle ristmiku siis, kui teises suunas sõitjatel roheline.
    Kui pikk see ristmik on seal?

Okei, ma hakkan juba oma teadmistes kahtlema. Keda see vilkuv kollane foorituli segab ristmikule jõudes? Tegelt ka ootate hommikuni, kuni foorid uuesti tööle pannakse?

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Lisaksin enda poolt Sõpruse- Tammsaare ristmik. Iga päev, tipptunnil.
    Teised kohad on juba välja toodud.
    Kuidas nimekiri tundub? Pikk või lühike?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Pronksi ja Raua tn ristmik, Türnpu ja Laagna tee ristmik, Järve Selveri juures suund Nõmmele Pärnu mnt ja Männiku tee ristmik, Tartu mnt Peterburi tee silla alt kuni Odra-Türnpu-Tartu mnt ristmikuni kõik ristmikud, Tehnika-Endla suunaga Kristiine poole.
    Tammsaare tee ja Kadaka pst

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud