Lehekülg 87, kokku 88 EsimeneEsimene ... 3777838485868788 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 721 kuni 1 740, kokku 1747

Teema: LIIKLUS

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Ristmikud umbe ajavad ikka need idioodid kes arvavad, et kui neil roheline on siis sõidan ikka edasi, mis siis,et autodevool edasi ei liigu ja on selge, et ma jään risti jalgu järgmise lubava tule suunas manöövrit tegevatele autodele. Kui ma “roosaga” ristmiku ületan siis ma ikka veendun, et ma selle ka ületan, mitte, et mu eesmärk oleks lihtsalt foorist mööda saada ja siis keset ristmikut kolonni taha passima jääda
    INTER ARMA CARITAS

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Kui ma “roosaga” ristmiku ületan siis ma ikka veendun, et ma selle ka ületan, mitte, et mu eesmärk oleks lihtsalt foorist mööda saada ja siis keset ristmikut kolonni taha passima jääda
    Ma olen peamiselt Tallinnas näinud selliseid autosid, kes lipsavad veel ilmselt "roosaga" juba teiselt poolt liikuvate autode ja jalakäijate vahelt ka läbi. Eks see tunnetuse küsimus ole ja ma usun, et teist keegi selline ei ole, aga see õigustus on mõlemal sama - ma vabastasin ristmiku ja ei kaota aega.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Ma olen peamiselt Tallinnas näinud selliseid autosid, kes lipsavad veel ilmselt "roosaga" juba teiselt poolt liikuvate autode ja jalakäijate vahelt ka läbi. Eks see tunnetuse küsimus ole ja ma usun, et teist keegi selline ei ole, aga see õigustus on mõlemal sama - ma vabastasin ristmiku ja ei kaota aega.
    Kui teiselt poolt autod liiguvad ja jalakäijad on teel, siis see on juba kuritahtlik rikkumine ja punasega üle mindud. Vilkuvaga ristmiku ületades sellist olukorda ei teki.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kui teiselt poolt autod liiguvad ja jalakäijad on teel, siis see on juba kuritahtlik rikkumine ja punasega üle mindud. Vilkuvaga ristmiku ületades sellist olukorda ei teki.
    Nõus, ma ei tahagi ülistada seda kõige peale. Ma arvan, et need tugevad tunded tekivadki nende vanade pealt, kes alustavad oma manöövreid kollasega ja proovivad kogu aeg oma õnne. Tunnistan ausalt, olen ka kollasega üle sõitnud ja ei ole moraalijünger, aga pigem proovin vältida viimasel ajal. Just sellepärast, et mitte viimasele hetkele jääda.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Üleüldiselt tasuks liikluses natuke rohkem ettenägelik olla, et kas on mõistlik ennast ikka viimasel sekundil reavahetuseks suruda vahele või kas soovitud manöövrit (näiteks vasakpööre keset tipptundi) on vaja sooritada ainult enda ja ainult enda heaolu järgi ! Ega igal on oma konkreetsed näited juttu illustreerimaks, ka minul. See esmane näide kordub iga päev näiteks Vabaduse väljakul suunaga Estonia pst.kus on kerge tulema ohtlik olukord kuna paljud ei paljuks sõita trolli peatuseni teises reas ja siis suunaga vahele pressida, et siis Rävala peale saada. Loogiline juu aga kui võtta seal ka veel see keeruline ühistranspordi raja lõimumine koos peatusest väljuvate bussidega , siis kisub seal keeruliseks. Olen ise ammu juba igapäevase kasutajana seal loobunud rabelemast ja reastunud juba Tõnisemäel esimesse ratta ja pole hullu kui isegi kolm tsüklit kulub selle läbimiseks. Aga olen piisavalt näinud kuidas seal juhe kokku jookseb liiklejatel ja see omakorda tõmbab ristmiku ületuse kinni ehk umbe. Üks näide paljudest.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Julgen arvata, et mingi osa avariisidki juhtub sellepärast, kui üks vend mõtleb, et ta varastab natuke kollasega ja ristuval teel teine vend mõtleb, et jalakäijatel läks punaseks, ma nüüd natuke ennetan enda rohelist tuld kah.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tõsiselt räägid või? Mina ei ole tavaliikluses sellist olukorda veel näinud ja natuke nagu juba läbisõitu selles metsikus Talllinna liikluses on kogunenud. Päris kõva vend pead ikka olema kui hakkad end ajamasina rooli kujutama.

Selle situatsiooni kohta on üks tore ''rahvajutt'' ka olemas, mis olukorra mänguteooria võtmes lahti seletab.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Julgen arvata, et mingi osa avariisidki juhtub sellepärast, kui üks vend mõtleb, et ta varastab natuke kollasega ja ristuval teel teine vend mõtleb, et jalakäijatel läks punaseks, ma nüüd natuke ennetan enda rohelist tuld kah.
    See on selline ilus ulmekirjanduslik tekst.

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Tõsiselt räägid või? Mina ei ole tavaliikluses sellist olukorda veel näinud

erinevalt eespool kirjeldatud Linnu tee ristmikust, kus on võimalus, et vasakpööraja võib otseliikujale ette keerata,
    juhtus enamik plekimõlkimisi Taksopargi ristmikul, kus kõik sektsioonid reguleeritud,
    just põhjusel, et keegi arvas, punasega veel jõuab (mõnikord ka siis, uki rohelisega on hakatud juba liikuma)

töökorras liikluskaamera vaateväljas on distsiplineerimatuid küllap vähem kui varem
    https://www.postimees.ee/3199555/pol...uurim-probleem
    JEANNIE: So what's the deal with brunch? I mean that if it's a combination of breakfast and lunch how come there's no lupper or no linner? /-/ Hey! what's the deal with decaf? How do they get the caffeine out of there and then where does it go? (Seinfeld, The Invitations)

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Enamasti jääb ja pealinna liikluskirjeldustest mulje, et tegu mingi düstoopilise mutante täis madmax'iliku põrguga. Olen samuti vähemalt 15 aastat liigelnud Tallinnas ning jagub yldiselt ainult kiidusõnu - lastakse vahele, jalakäijaid lastakse yle jne.
    Ilmselgelt ei ole kritiseerijad käinud Lõunamaades.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Need kelle arust Tallinna liiklus normaalne on, võiks minna natukeseks Soome. Õpiksite natukene viisakamat liikluskultuuri. Kui paned suuna sisse, siis lasevad kõik sind vahele, keegi ei kiirusta jne...

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Toetan cabroni. Ei ütleks küll, et tlna liiklus mutante täis. igalepoole lastakse vahele.

Täna õhtul oli äge kogemus maanteel pärnu-tallinn, politsei tuli vastu vilgutas tulesi ja sinised põlesid katusel, mõlemas reas autod võtsid hoo maha ja tee äärde ja politsei pani tee keskelt edasi (olin ca 10 autoses kolonnis ja vastas oli ka päris palju autosi)
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Enamasti jääb ja pealinna liikluskirjeldustest mulje, et tegu mingi düstoopilise mutante täis madmax'iliku põrguga. Olen samuti vähemalt 15 aastat liigelnud Tallinnas ning jagub yldiselt ainult kiidusõnu - lastakse vahele, jalakäijaid lastakse yle jne.
    Ilmselgelt ei ole kritiseerijad käinud Lõunamaades.
    Pigem jäävad siin need segased väga kergelt silma ja mõni üksik selline suudab juba nii mõnegi inimese päeva rikkuda.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Toetan cabroni. Ei ütleks küll, et tlna liiklus mutante täis. igalepoole lastakse vahele.

Täna õhtul oli äge kogemus maanteel pärnu-tallinn, politsei tuli vastu vilgutas tulesi ja sinised põlesid katusel, mõlemas reas autod võtsid hoo maha ja tee äärde ja politsei pani tee keskelt edasi (olin ca 10 autoses kolonnis ja vastas oli ka päris palju autosi)
    Muidu sõidad nii?

mundaljoovjoppkantosski Kasutaja Kurat avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust

See ongi eestis liiklejate probleem, et liiklusseaduse täitmist peetakse vastutulekuks teistele. Seadus kohustab teed andma alarmsõitu tegevale sõidukile ja kui sa seda ei tee, rikud seadust. Täpselt sama probleem on selle vahele laskmisega ja jalakäija üle tee laskmisega, see on seaduse täitmine mitte mingi altruistlik teene ühiskonnale. Täiesti uskumatult palju on inimesi, kes istuvad roolis ja ei tunne liiklusseadust, kas seetõttu et load on tehtud siis kui seadused olid teised või on mälu hägustunud ja teadmised on segunenud linnalegendidega a'la võin alati parkida kõnniteel kui jätan jalakäijale piisavalt ruumi.

Maailmavallutaja Kasutaja mongol avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kurat Vaata postitust
    See ongi eestis liiklejate probleem, et liiklusseaduse täitmist peetakse vastutulekuks teistele. Seadus kohustab teed andma alarmsõitu tegevale sõidukile ja kui sa seda ei tee, rikud seadust. Täpselt sama probleem on selle vahele laskmisega ja jalakäija üle tee laskmisega, see on seaduse täitmine mitte mingi altruistlik teene ühiskonnale. Täiesti uskumatult palju on inimesi, kes istuvad roolis ja ei tunne liiklusseadust, kas seetõttu et load on tehtud siis kui seadused olid teised või on mälu hägustunud ja teadmised on segunenud linnalegendidega a'la võin alati parkida kõnniteel kui jätan jalakäijale piisavalt ruumi.
    Kehtiva liiklusseaduse järgi pole enam mingit kohustust vahele lasta. Aastast 2011 on see juba nii, kui liikluseeskiri ajaloo prügikasti lendas.
    Once a Gooner, always a Gooner

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mongol Vaata postitust
    Kehtiva liiklusseaduse järgi pole enam mingit kohustust vahele lasta. Aastast 2011 on see juba nii, kui liikluseeskiri ajaloo prügikasti lendas.
    Naljakas seis on ka jalgratturitega. Kui ta läheneb ratta seljas ülekäigu rajale, siis olen kohanud ka autojuhte, kes on valmis nad alla ajama, sest... Noh, jalgratturil ei ole õigust nii teed ületada.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Naljakas seis on ka jalgratturitega. Kui ta läheneb ratta seljas ülekäigu rajale, siis olen kohanud ka autojuhte, kes on valmis nad alla ajama, sest... Noh, jalgratturil ei ole õigust nii teed ületada.
    Eks selle kohapealt on debiilseid autojuhte ja jalgrattureid mõlemaid. Mõni loll tuleb sellise kiirusega kõnniteelt ülekäigurajale, et paneb ikka juhi refleksid maksimaalselt proovile. Olen isegi korralike heart attacke saanud kui sõidad ja järsku keeratakse täiesti lambiselt ette rattaga ning signaali pressides näidatakse keskmist sõrme ka. Aga noh eks muidugi osad autojuhid nussivad neid jalgrattureid ka seega on see täiesti vastastikune.

Algupärane

Sattusin siis eile ülepika aja Tallinna autoga ja pidin neli kord sõitma Tammsaare teed. Kahel korral sõitis politsei järgi punase tulega üle sõitjatele ja ühel korral nägin kahte "ristmiku vabastajat" kõrvalrajal nii, et minu ees inimesed ületasid teed oma rohelise tulega. Neljas kord oli õhtul kell 11, siis oli rahulik.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Korralik auto sattus õnnetusse. https://www.delfi.ee/news/paevauudis...4rm9DggAcrXgLU

LS´is kerge digimuutuse 2012-2015 vahemikus läbinud, 120k pealt 47k peale. 2005a auto. Kerge kerimine enne müüki.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid