320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu eilne kogemus hulludest "tervisesportlastest".
    Jooksis üks taat reipalt ca kella 22 paiku Lasnamäe kanalis ilusti parempoolses teeservas - vastu autodele.
    Ekstreemsport on huvitav asi jälgida, kuid vabandust mitte sellisel viisil :S
    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

    Kommentaar


      Parimad jalgpallitreenerid (või korvpalli või võrkpalli jne) istuvad ikka tribüünil või kodus teleka ees.
      Parimad autojuhid on, kas bussis vöi kõnniteel.

      Aitäh.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
        vol. 2
        ........
        kui juba siis juba: http://www.delfi.ee/news/paevauudise...hp?id=16680311

        Kommentaar


          Kahjuks ei suuda mõni jobu isegi Narva maanteel trenni tegevatest tüdrukutest mööda manööverdada


          Kahju, et mõistust poes ei müüda, sest Eestis oleks seda väga paljudel autojuhtidel vaja. Pidevalt jalgrattaga sõites näen seda igal sõidukorral kahjuks väga mitmelgi korral
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            üks küsimus tekkis
            panin tähele, et mul juba 13ndast augustist kindlustus ei kehti
            täna tegin uue
            aga kui ma oleks teinud avarii, siis mis oleks juhtunud?
            eeldusel muidugi, et mina polnud süüdi
            kui avarii tekib minu enda süül, siis ma peaksin omast taskust kinni maksma lõhutud auto remondi
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Kahjuks ei suuda mõni jobu isegi Narva maanteel trenni tegevatest tüdrukutest mööda manööverdada


              Kahju, et mõistust poes ei müüda, sest Eestis oleks seda väga paljudel autojuhtidel vaja. Pidevalt jalgrattaga sõites näen seda igal sõidukorral kahjuks väga mitmelgi korral
              See, et too rekka mees puhta värdjas on selgemast selgem! http://www.delfi.ee/news/paevauudise...hp?id=16685926
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Jumala loomaaed on suur ja lai.

                Kommentaar


                  nahhuji ma rääkisin juba ammu et Tartus on liiklus perses: http://www.postimees.ee/110907/tartu...s/282195_1.php

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Refieus Vaata postitust
                    Tead kui oled Tallinna liiklusega harjunud ja siis juhtud Tartus sõitma. Selline tunne, et sealsetest on Tallinna 50%\'st 99,9% imbetsillid. Jubeee..

                    Kõige parem olukordi vältida, elimineerida, on talda vajutada, lihtne. Samuti vältida tipptundi. Mina isiklikult väldin sõitu kella 17:30-19:00 vahel. Kesklinna piirkond on minu mõjualast kella 16st juba välja lülitatud.

                    Kommentaar


                      Üleeile hommikul taas purjuspäi autoroolis vahele jäänud Priit Teivejõelt võttis kohus auto ära juba 30 tundi hiljem.

                      Üleeile kell 9.10 pidasid politseinikud Roosna–Alliku vallas kinni autot purjuspäi juhtinud Priit Teivejõe, kelle vere alkoholisisalduseks mõõdeti 0,72 promilli, kirjutas Järva Teataja.

                      Algatati kriminaalmenetlus, sest Teivejõed on eelnevalt korduvalt karistatud purjus päi auto juhtimise eest. Ka vahelejäämise ajal oli tal kehtiv karistus. Politseinikud on Teivejõe tabanud autot joobnuna juhtimas 2004., 2005. ja 2006. aastal.

                      Lääne ringkonnaprokuratuuri Rapla osakonna Järva prokuröri abi Tiina Viru lausus, et eelmistel kordadel määratud rahaline karistus ja tingimisi vangistus ei tundunud olevat mõjunud, seepärast otsustas ta taotleda auto konfiskeerimist, sest see on kuriteo toimepaneku vahend.

                      Et Priit Teivejõe oli nõus kiirmenetlusega ja kõik tõendid olid kogutud, oli kohtuistung juba päev hiljem ehk eile, kus Teivejõelt konfiskeeriti talle kuulnud sõiduauto BMW 525.

                      Lisaks määrati Teivejõele 296 tundi ühiskondlikku tööd ja ta jäi kolmeks kuuks autojuhtimise õiguseta.

                      Kohtus jäi Teivejõe tagasihoidlikuks ja kui kohtunik Heino–Vello Pihlak küsis, kas eelmised karistused pole mõju avaldanud, ei vastanud ta midagi. Kui Pihlak päris, kas järgmisel aastal kohtutakse jälle, poetas Teivejõe siiski moka otsast «ei».

                      Priit Teivejõe sõnas pärast kohtuistungit, et ta ei teadnudki üleeile hommikul sõitma minnes, et võib joobes olla. Eelmisel õhtul ta küll napsitas, kuid arvas, et hommikuks promille enam pole.

                      Lääne ringkonnaprokuratuuri Rapla osakonna Järva prokuröri abi Tiina Viru sõnas, et temal oli see tänavu teine auto konfiskeerida ja üks on veel arestitud. Eelmisel aastal võeti tema teada ära üks auto.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        kui spidokas näitas 90 siis ilmselt oli tegelik kiirus 83-87 kmh. takistas liiklust. pätt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                          kui spidokas näitas 90 siis ilmselt oli tegelik kiirus 83-87 kmh. takistas liiklust. pätt
                          kusjuures kujutades ette Rein Siku kvaliteetisiksust, olin ma täeiesti kindel, et just täpselt nii ta tegigi. sõitis 84 kmh, auto vasak ratas sõidutee keskjoonel. ja üldsegi, 90 kmh sõidavad vaid üksikud häkitud veokad.

                          minu poolest võiks talle teha trahvi põhjendamatult aeglase sõidu eest.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                            kusjuures kujutades ette Rein Siku kvaliteetisiksust, olin ma täeiesti kindel, et just täpselt nii ta tegigi. sõitis 84 kmh, auto vasak ratas sõidutee keskjoonel. ja üldsegi, 90 kmh sõidavad vaid üksikud häkitud veokad.

                            minu poolest võiks talle teha trahvi põhjendamatult aeglase sõidu eest.
                            Kas 84 km/h sõitmine on põhjendamatult aeglane sõit kui lubatud suurim kiirus on 90 km/h

                            Kommentaar


                              minu poolest võiks mõnikord teha trahvi ka küündimatu ajutöö eest
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Miks on politseil kombeks linnas 40km/h ja maanteel 70-80km/h sõita. Nad nagu kohe ootaks, et inimesed neist möödasõitu teeks ja kiirust ületaks. Ma olen seda Viljandis korduvalt tähele pannud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X