320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nõrgad ei julge mööda sõita

    Kommentaar


      Vähemalt jääb trahviraha endale. Kui maanteel on juba kogunenud sinna sappa juba paar autot ja neist kõigist mööda tahad minna, siis meie käänulisi teid arvestades peab vähemalt 140 sees olema.

      Kommentaar


        kui sa 40 sõitvast politseinikust mööda ei julge sõita, siis on sul tõenäoliselt ülevaatus tegemata, sõidad talvel suvekummidega või on midagi muud persses. on elementaarne, et kõige suurem tõenäosus kontrollitud saada, on pikalt sellise seadusesilma taga sõites
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Eelmine jutt oli muidu maantee kohta, aga sulle teadmiseks, et Viljandis on kaherealisi teid üsna vähe ja vastassuunast on linnaliikluse juures päris raske mööda sõita. Pealegi kui mul midagi korrast ära oleks, siis keeraks kohe esimesest tänavast kõrvale.

          Kommentaar


            politseipatrulli soovitatav sõidukiirus linnas ongi 30-40 km/h, sest see on optimaalne kiirus, et näha kõike, mis ümbruskonnas toimub.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Aga maanteel? Seal on küll ju palju näha ümberringi, kuigi jah maanteel on mul politsei jalus olnud ainult korra nii.

              Kommentaar


                Algselt postitas Erko Vaata postitust
                Aga maanteel? Seal on küll ju palju näha ümberringi, kuigi jah maanteel on mul politsei jalus olnud ainult korra nii.
                vot jah, maanteel on teine asi.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  eesti nokia on leitud

                  Kommentaar


                    krdi lolle ikka leidub,krt asulas on lubatud sõita 50mnega aga leidub ikka neid hulle kes tuiskavad sinust mööda ikka mingi sotiga ja muidugi toimub möödasõit enne pimedat kurvi.minu viga et selle idika autonr meelde ei jätnud.ja veist maad edasi sõitis üks oma n.n prügikastittuning audiga samamoodi mööda aga see ahv ei tea milleks kasutatakse suunatuld.
                    tänu sellistele värdjatele juhtuvadgi sellised õnnetused nagu see mis eile mäos toimus.inimesed võtke mõistus pähe kui muidugi on üldse midagi võtta.
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Mu kodu läheduses on ka üks pime kurv ja see tee on seal umbes natuke rohkem kui tavalise auto laiune ja ühel öösel lasi mingi auto täie lauluga sealt läbi ja sõitis betoonposti maha. Ma ei mõista kuidas! Üle 20 cm äärekivi ja siis veel betoonpost maha ja auto veel pärast liikus! Arvatavast pidi ta külg ees tulema, sest muidu, kui ta oleks otse tulnud oleks ju mootor ikka täitsa sodi see et auto üldse poleks liigukunud.

                      Kommentaar


                        Selline see eesti elu siis on

                        Eesti Päevaleht:
                        Eilse traagilise õnnetuse üks hukkunu oli gospelbändi liige

                        Mäo lähedal eile toimunud üliraske õnnetuse üks kolmest hukkunust oli gospelbändi Robirohi ja Eesti rahvusliku sümfooniaorkestri liige Tarmo Vardja.

                        1951. aastal sündinud Tarmo Vardja oli sõiduauto Seat roolis, mis kahele kokku põrganud autole otsa sõitis. Vardja, kes oli autos üksi, hukkus.

                        Ansambli Robirohi kodulehel seisab: "Elu ootamatus on pööranud meie kontserdid ka mälestuskontserditeks. Kuna 8.detsembril kutsuti igavikku maanteel õnnetuse läbi üks meist, Tarmo."

                        16. detsembril annab ansambel mälestuskontserdi Tallinnas Oleviste kirikus ja 17. detsembril Paide kultuurimajas.

                        Robirohi on bluegrass- ja bluegrass-gospel grupp Tallinnast, kes esitab nii Ameerika bluegrassi kui ka eestikeelset gospelmuusikat.

                        Tarmo Vardja oli ka ERSO liige ja mängis seal viiulit. Ta oli isa seitsmele lapsele.

                        Mäo lähedal eile õhtul veidi enne kella viit õhtul juhtunud ühes viimase aja traagilisemas õnnetuses hukkus veel kaks inimest - sõiduauto VAZ roolis olnud 1930. aastal sündinud mees ja autos kaassõitjana viibinud naine.

                        Avarii põhjustas noor Eesti rallisõitja, 17aastane Joosep Laikvee, kes ise õnnetusest ainsana eluga pääses.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Mitte, et ma õigustaks kuidagi selle 17-aastase tegevust, aga see laubakas näitab päris hästi kui turvaline auto on Volvo.

                          Söitsin ise sellest önnetuskohast mööda (arvatavasti) maksimum 10 minutit peale juhtumist. Köik autot olid ikka väga lömmis olekuga. Zigulli nähes oli üsna selge, et sealt küll eluga keegi välja ei tulnud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                            Mitte, et ma õigustaks kuidagi selle 17-aastase tegevust, aga see laubakas näitab päris hästi kui turvaline auto on Volvo.

                            Rootslased hoiavad oma pensionäre.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Fucking roolijoodikud.
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X