Lehekülg 2, kokku 86 EsimeneEsimene 1234561252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1708

Teema: LIIKLUS

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane Vastus teemale \'LIIKLUS\'

ameerika shmameerika, suurus pole teatavasti oluline.

pealik aga peaks lõugade laiutamise asemel hoopis ilusti naiselt loa ära küsima ja soome pileti ära bronnima.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Algselt postitas fitti

ameerika shmameerika, suurus pole teatavasti oluline.

pealik aga peaks lõugade laiutamise asemel hoopis ilusti naiselt loa ära küsima ja soome pileti ära bronnima.
    Ega siin vast teist varianti ei ole, ahjaa ja see ka, et kui sa oled sooja pesu ära proovinud ja sellesse usud, siis anna mulle ka teada. See tuleb soomes kindlasti kasuks.
    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Vana teema, aga viimasel ajal taas meedias päevakajaliseks muutunud. Lisaks jälgisin just kontori ees suitsu tehes Pärnu mnt-l toimunud huvitavat spektaaklit.

Tuli mees, maalt ja hobusega (no olgu, vana opeli ja sinise käruga) Pärnu poolt ja hakkas tegema parempööret Sky maja hoovi. Tema ees/kõrval paremas tee servas sõitis jalgrattur, oranzhi vesti ja kiivri järgi otsustades rattakuller. Ja opelivend - täiesti süüdimatult - sõitis lihtsalt jalgrattale tagarattasse. Konkreetselt. Hästi vaikselt, max 15-20 km/h, aga pealtnäha nii, justnagu poleks erksa vestiga ratturit olemas. Täiesti uskumatu vaatepilt. Joogipudel lendas ratta pealt minema, aga kuller oli piisavalt osav poiss, vänderdas natuke ja suutis kukkumata seisma jääda. Sa kurat, kus siis kukkus opelimeest sõimama ja kapotile prõmmima. Opelis olnud kaks ca 50-aastast karust meest keerasid aknad üles ja ei julgenud liigutadagi. Väntas siis rattur lõpuks minema, opelimehed, näost punased, veeresid oma järelkäruga kuskile majade vahele. Natukese aja pärast naases omaette sõimlev rattur, ilmselgelt opelit otsides. Küllap oli tagaratas kaheksasse sõidetud siiski. Kahjuks jäi etenduse lõppvaatus mul nägemata, isegi kui see kuskil majade vahel toimus; aga loodetavasti kuller leidis selle idioodi üles ja tõukas teda natuke.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

üks

kaks

ja

KOLM!!!

paneb mõtlema küll, eriti kui endal põhiliiklusvahend on ratas.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Oh ma vöiksin rääkida pikki lugusid sellest, kuidas autojuhid jalgratturitest lugu ei pea, aga mis see tühi söimlemine ikka aitab.
    Samas ei saa ka öelda, et kõik jalgratturid väga korrektsed oleks.

Kurb noh. Liikluskultuuri meil ei ole.

Kui kedagi huvitab siis minge ning lugege auto24 foorumit teemal:uimerdajad liikluses.
    Sealt sain nii mõndagi huvitavat teada....näiteks seda,et need kes sõidavad linnas 50 alas 50-ga,need on tropid uimerdised,ning ei lase korralikel juhtidel sõita nii nagu nemad tahavad.
    Sain veel teada,et kui kollase tule süttides ma juba liikuma ei hakka,olen uimerdis....ning veel nii mõndagi huvitavat mis mind hämmastas.

Nii et lapats põhja ja kummivilin olgu taga,mina hakkangi tänasest niimoodi tegema,et normaalseid ja korralikke juhte mitte segada.
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

tõenäoliselt ei toimu eesti liikluses mitte midagi..

kuid kas see on nüüd nii üllatav?

pole ju kunagi toimunud!

seega olukord on normaalne.

vihreä-valko raidallinen Kasutaja ballack avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

njahh.....ega ainult autojuhid hullud pole.....kui te näeksite kuidas ma rattaga sõidan linnas aga autoga tuleb ikka normaalselt sõita (mitte kiirust ületada jne)

huvitav kuidas ma siiani elus veel olen......ja isegi haiglasse pole veel jõudnud

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Algselt postitas ballack

njahh.....ega ainult autojuhid hullud pole.....kui te näeksite kuidas ma rattaga sõidan linnas aga autoga tuleb ikka normaalselt sõita (mitte kiirust ületada jne)

huvitav kuidas ma siiani elus veel olen......ja isegi haiglasse pole veel jõudnud
    Oled muidu uhke selle üle?

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algselt postitas yheksa

Algselt postitas ballack

Oled muidu uhke selle üle?

olen uhke et ma autoga kiirust ei ületa ja ikka suunatuld näitan kui tahan manöövrit teha jnejne.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Pidasin silmas siiski seda:

ega ainult autojuhid hullud pole.....kui te näeksite kuidas ma rattaga sõidan linnas

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algselt postitas yheksa

Pidasin silmas siiski seda:

ega ainult autojuhid hullud pole.....kui te näeksite kuidas ma rattaga sõidan linnas
    hmmm kuna ei tasu lihtsalt jah või ei kirjutada siis vastan nii et uhke ei ole selle üle ja häbi ka ei tunne.....kui oled mind sõitmas näinud siis saad aru miks

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

ma sain ükspäev mingilt taksojuhilt rusikaga lõuga, et ma üle tee läksin. tore lugu küll ma ütlen
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algselt postitas Peku

ma sain ükspäev mingilt taksojuhilt rusikaga lõuga, et ma üle tee läksin. tore lugu küll ma ütlen
    takso numbri kirjutasid üles ja kaebuse esitasid firmasse ja politseisse? mina oleks seda teinud......lähevad muidu veel jõhkramaks. lehes kirjutas et taksojuhid pidid isegi omavahel kaklema et mis koht kelle oma on.....mingi \"taksomaffia\" pidi olema.

Läksid siis vales kohas üle tee vms?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

tegelikult vahet pole, kas läksid vales kohas üle tee v mitte. Kui keegi sulle nii lambist pasunasse annab, siis sellele vabandust pole. Sry, aga ei peeter ojadele

Algselt postitas dannar

tegelikult vahet pole, kas läksid vales kohas üle tee v mitte. Kui keegi sulle nii lambist pasunasse annab, siis sellele vabandust pole. Sry, aga ei peeter ojadele
    Olen näinud kuidas jeebiga turske vend annab umbes 15-16 aastasele kutile vastu hambaid selle eest,et see julges talle midagi järgi hüüda pärast seda kui jeep oli ta ülekäigurajal peaaegu alla ajanud.------kusjuures ei olnud mingit järsku ette hüppamist autole või midagi sellist.....lihtsalt jeebi kutt arvas,et kui tema tuleb oma autoga ülekäiguraja suunas,siis inimesed ise vaadaku kuidas eest saavad,need kes hiljaks jäävad ja kelle pärast ta peab hoogu maha võtma,nendele lõuga kohe.
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

Algselt postitas Peku

HEIL TAKSOJUHILE!

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas dannar
    Peeter Oja andis ikka asja eest. Võrdled natuke valet asja, või mis
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud