320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu meelest võib teemat eestpoolt silmitsedes küll aru saada, et Hamptonil on eeldatavasti juhtunule väga lähedased allikad. Tõenäoliselt lähedasemad, kui keegi meist endale niisuguses olukorras sooviks. Jätame ehk sellise kurva sündmuse puhul teravused ja näpuga näitamise.

    Ja eraldi välja - eelnev ei olnud mitte kellelegi isiklikult suunatud.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      On sul ka fakte, millele sinu väide toetub?
      Delfi kommentaar, mis väidab, et uurija väitel polnud tegu möödasõiduga?
      See oli minu poolt kirjutatud kommentaar, kloun, ja kuulsin ma seda ta vanemate suust, ning haiglas olev noormees seda ka kinnitas.
      Ja tra kui ikka arvad, et oled meist kõigist targem siis loe tüdrukute isa intervjuud ja mõtle: ta sai vaid sekund enne kokkupõrget aru, et vastu tulnud auto oli sõidujoonelt kõrvale kaldunud. Kui ta oleks tõesti möödasõidul olnud, oleks ju mees näinud kahte paari tulesid lähenemas ja ikkagi natuke varem aru saanud, et midagi on mäda, või mis sa arvad?
      DELFI kommijad ahju!

      Kommentaar


        Algselt postitas Hampton Vaata postitust
        See oli minu poolt kirjutatud kommentaar, kloun, ja kuulsin ma seda ta vanemate suust, ning haiglas olev noormees seda ka kinnitas.
        Ja tra kui ikka arvad, et oled meist kõigist targem siis loe tüdrukute isa intervjuud ja mõtle: ta sai vaid sekund enne kokkupõrget aru, et vastu tulnud auto oli sõidujoonelt kõrvale kaldunud. Kui ta oleks tõesti möödasõidul olnud, oleks ju mees näinud kahte paari tulesid lähenemas ja ikkagi natuke varem aru saanud, et midagi on mäda, või mis sa arvad?
        Palun mölise vähem, ants.
        Mina lihtsalt tahtsin fakte (artikkel ajakirjanduses ei pruugi olla fakt) sinu korduvale, täpsustusteta, kahesõnalisele väitele siin foorumis

        Mina ei arva, et olen kõigist targem, aga vaidlen üsna tihti lausa põhimõtteliselt vastu sellidele, kes panevad foorumisse ilma igasuguse lisamärketa kahesõnalisi kommentaare stiilis "mina tean kõike"
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          aga see bussijuht kes ka reporteris ka oli mainis et hetk varem oli sama peugeot ohtralt möödasõite teinud ja ma ei usu et nüüd bussijuht valetab
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            tra aitab juba selle arutamisest
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Neljapäevane EPL kirjutab, et kiiruspiirangust ei ole tolku, sest keegi ei pea sellest kinni. Ilmselt isegi õige ja ohtlikke möödasõite tuleks vast isegi rohkem. Aga leidub ka kellelgi asjalikke ideid, et mis reaalselt uljaspäisuse vastu aitaks?

              Uitmõte - hoiatavad sildid möödasõidu ohtlikkuse osas? Välismaakülastustest (UK) tulevad silme ette sildid, mis hoiatavad väsimuse eest ja soovitavad peatusi teha, viitega järgmisele pausivõimalusele.

              Tegelikult tuletaks meelde ka seda, et maailmas ei ole palju riike, kus liikluskultuur siinsest parem. Mis ei tähenda muidugi et olukorda parandama ei peaks.
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                Algselt postitas Gairi
                Näiteks Ussisoole pidi tulema ju need kiirusemõõtjad. Eks me liigume parandamise poole, kui neid üles paneme. Kasvõi siis kiiruse koha pealt.
                Nende kiirusemõõtjatega on aga see häda, et Vane rääkis, et ega neid varjama ei hakata ja konkreetselt iga mõõdik tähistatakse, mistõttu võib selle tulemus olla see, et teatud vennad kindlates kohtades veits hoogu maha võtavad, et pärast "ohu" möödumist edasi põrutada.
                Väldin Tartu maanteed, sõltumata sellest, kas sinna ükskord tulevad need paljukiidetud kaamerad või mitte.



                Turvavöödega on paraku lugu selline, et kes see ikka paaritunnise sõidu puhul näiteks Tallinnast Tartusse suudab istuda oma koha peal selliselt, et turvavöö maksimaalset kaitset annab. Eriti noorem kontingent leiab ju ikka autos rohkem tegevust, kui rahulikult paigal istuda ja aknast välja vaadates mööduvaid puid lugeda.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Või autodel kiirusepiirajad.

                  Kommentaar


                    Nojah, kurb oli see mis juhtus, aga üldjoontes on liiklus läinud paremaks. Kui saaks teha before ja now viie aastase vahega, siis usun, et vahe peaks olema tuntav. Paraku selleks, et inimesi liikluses ei hukuks pole mõtet isegi 100 aastase hüpega tulevikku vaadata.
                    Peab tegema kõik endast oleneva ja lootma, et sellest piisab. Viitamata sellele loole ütlen ma, et neid lendajaid ja noori kogenematuid juhte jääbki kogu aeg tulema ja eks kõigil on esimestel aastatel olnud selliseid momente, et hetk hiljem mõtled, et kas ma olen hull. Et napilt aga elus. Ja ega see kogemus ka palju ei anna, pigem on see riskihindamise oskus isegi enesehoidlikus mõtteviisis kui autosõidustaazist tulenevad olukordade hindamise oskuses.

                    Kommentaar


                      100 aastat ajaskaalal teisele poole minna annaks juba tulemust.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kyps Vaata postitust
                        100 aastat ajaskaalal teisele poole minna annaks juba tulemust.
                        linna ainsad 2 autot tegid avarii?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                          linna ainsad 2 autot tegid avarii?
                          ja pushkin sai surma
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Tramaisaa, ikka vaevab miski. See isa ütles, et mingi paugust ilmusid kuskilt tuled ja tulid otse tema poole. Nagu mis mõttes? Tuli tee üle mäe? Oli pime kurv või? Pani vastutulev auto alles sekund enne kokkupõrget tuled põlema? Kuidas on võimalik, et mitte kusagilt järsku tuled välja ilmuvad???
                            DELFI kommijad ahju!

                            Kommentaar


                              kas jeesus tuleb?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                                Tramaisaa, ikka vaevab miski. See isa ütles, et mingi paugust ilmusid kuskilt tuled ja tulid otse tema poole. Nagu mis mõttes? Tuli tee üle mäe? Oli pime kurv või? Pani vastutulev auto alles sekund enne kokkupõrget tuled põlema? Kuidas on võimalik, et mitte kusagilt järsku tuled välja ilmuvad???
                                Vahet pole kus kohast need tuled ilmusid, "see isa" sõitis oma sõidureas ja tema kaks tütart sõideti surnuks. Süüdlane on see, kes valesse sõiduritta kaldus (möödasõit, juhi eksimus, tehniline rike vms).
                                Praegu on teada, et Peugeot juht kiirustas kokkutulekule ja pealtnägija (bussijuht) ütles, et sama auto tegi varem möödasõite.
                                Kas midagi teistmoodi oli, selgub uurimise käigus, aga senikauaks pane suu kinni ja lõpeta oma debiilsused!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X