320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust

    Aga kui rääkida debiilikutest...
    blablablablaa
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stauf Vaata postitust
      Pole see vilgutamine nii paha asi midagi.
      Situatsioon on hoopis selline, et sina vilgutad, vastutulnud kabjaks kamminud roolijoodik keerab tee äärde ja magab ennast kaineks.
      Järgmine päev joob ennast taas sodiks ja sõidab sinu ema surnuks. Kui sa poleks vilgutanud, oleks politsei ta eelmine päev kinni võtnud. Kas sobib?

      Kommentaar


        Algselt postitas ek Vaata postitust
        Situatsioon on hoopis selline, et sina vilgutad, vastutulnud kabjaks kamminud roolijoodik keerab tee äärde ja magab ennast kaineks.
        Järgmine päev joob ennast taas sodiks ja sõidab sinu ema surnuks. Kui sa poleks vilgutanud, oleks politsei ta eelmine päev kinni võtnud. Kas sobib?
        ärme päris ulme valdkonda roni
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          nn.Savisaare sillal
          sa sõitsid rajatsiel, mida on sakstsioneerinud savikas? millal parteisse astud?

          Kommentaar


            Liiklus on iga riigi kodanikkonna peegel. Nii kaua kuni Eesti on täis alkohoolikuid, paduegoiste ja muid pahninimesi, siis ei aita siin trahvid ega muud karistused.

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              sa sõitsid rajatsiel, mida on sakstsioneerinud savikas? millal parteisse astud?
              Seda nime ei ole mina pannud.Siis kui see valmis sai siis üks Lasnamäel elav Juri ütles et näe saima omale Savisaare nimelise silla ja oli väga rahul
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Kiirust mõõtvast politseist teavitavad vilgutajad on täielikud trossid, kellest tuleks kohe liikluspolitseile teada anda, Lõuna-Eestis on selleks number 14900. Nad võib-olla ei taju seda, kuid võivad olla vastutavad nii mitmegi inimelu eest.

                Loomadest, õnnetustest ja isegi tuledest jms vilgutamisest saan aru ja kiidan mõlema käega heaks.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas ek Vaata postitust
                  Situatsioon on hoopis selline, et sina vilgutad, vastutulnud kabjaks kamminud roolijoodik keerab tee äärde ja magab ennast kaineks.
                  Järgmine päev joob ennast taas sodiks ja sõidab sinu ema surnuks. Kui sa poleks vilgutanud, oleks politsei ta eelmine päev kinni võtnud. Kas sobib?
                  Situatsioon on hoopis selline, et sina ei vilguta, vastutulnud kabjaks kamminud roolijoodik võetakse kinni ja viiakse kaineks magama. Järgmine päev joob ta ennast taas sodiks ja sõidab sinu ema surnuks. Sobib? Vilgutamine või mahavõtmine aitab selliste tegelaste puhul ainult paratamatust edasi lükata, vt. mis eika ütles.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ek Vaata postitust
                    Situatsioon on hoopis selline, et sina vilgutad, vastutulnud kabjaks kamminud roolijoodik keerab tee äärde ja magab ennast kaineks.
                    Järgmine päev joob ennast taas sodiks ja sõidab sinu ema surnuks. Kui sa poleks vilgutanud, oleks politsei ta eelmine päev kinni võtnud. Kas sobib?
                    1) Kabjaks kamminud roolijoodik ei tarvitse vilgutamist tähelegi panna. Ja kui ta kiirust ei ületa ning politseiautost juhtub enam-vähem sirgelt mööda sõitma siis ei kontrollita teda niikuinii.

                    2) See, et politsei ta ühel päeval kätte sai ei takista teda ennast järgmine päev taas sodiks juua ja kedagi surnuks sõita.

                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Kiirust mõõtvast politseist teavitavad vilgutajad on täielikud trossid, kellest tuleks kohe liikluspolitseile teada anda, Lõuna-Eestis on selleks number 14900. Nad võib-olla ei taju seda, kuid võivad olla vastutavad nii mitmegi inimelu eest.
                    Mida politsei siis selle informatsiooniga peale hakkab?
                    Algselt postitas aanvaller
                    raamatud on pededele!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stauf Vaata postitust
                      Mida politsei siis selle informatsiooniga peale hakkab?
                      Ära teavita kunagi joodikutest, kiiruseületajatest ja muidu ülburitest Eesti teedel. Ära tee seda. Mitte iialgi. Siis ei pea sa ka muretsema, et mida küll politsei kõige selle infoga peale hakkab. Lase joomarlusel ja liikluseeskirjadele sülitajatel edasi möllata. Ära iialgi endas kahtle.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Ära teavita kunagi joodikutest, kiiruseületajatest ja muidu ülburitest Eesti teedel. Ära tee seda. Mitte iialgi. Siis ei pea sa ka muretsema, et mida küll politsei kõige selle infoga peale hakkab. Lase joomarlusel ja liikluseeskirjadele sülitajatel edasi möllata. Ära iialgi endas kahtle.
                        Oeh. Ma küsisin lihtsa küsimuse aga sina hakkad mingid hülgemöla ajama. Minu teada ei ole tuledega vilgutamine Eestis keelatud. Sellepärast ma tahaks teada, mida politsei selle infoga teeb.

                        Miks sa tembeldad mind liiklushuligaanide toetajaks? Miks sa lahmid? Too mõni argument selle poolt miks vilgutamine nii halb on. Eelpool ma seletasin enda arust väga hästi lahti miks vilgutamine on minu meelest pigem hea kui halb. Vaidle sellele vastu. Kunagi olin ma ka tuline vilgutamise vastane, vihastasin kui keegi vilgutas hoiatuseks politsei eest jne. Hoiatuseks politsei eest ei vilguta ma ka praegu, aga ma ei mõista hukka neid, kes seda teevad.
                        Algselt postitas aanvaller
                        raamatud on pededele!

                        Kommentaar


                          Kaudselt on selle vilgutamisega seotud ka need liiklusteadaanded raadios. Ma pole kunagi mõistnud neid. Et hoiatatakse, et kuskil on politsei. Et muidu võib lasta, kui kiiresti tahes, aga vaat vot seal konkreetses kohas olge ettevaatlikud. Minu meelest võiks sellised asjad ära kaotada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stauf Vaata postitust
                            Too mõni argument selle poolt miks vilgutamine nii halb on. Eelpool ma seletasin enda arust väga hästi lahti miks vilgutamine on minu meelest pigem hea kui halb. Vaidle sellele vastu.
                            "2) See, et politsei ta ühel päeval kätte sai ei takista teda ennast järgmine päev taas sodiks juua ja kedagi surnuks sõita."

                            Mõtle natuke sellele. Kui sa ikka aru ei saa, siis ei ole siin midagi seletada.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Üksiku politseipatrulli joobes juhtide tabamise effektiivsus on väga väike aga tema väga hea omadus on puhtalt oma kohalolekuga rahustada liiklust - "Tulede vilgutamine hoiatamaks juhte maantee ääres passiva politseiniku eest rahustab liikluse maha kiirusemõõtjatest umbes 25 kilomeetri raadiuses, väidavad spetsialistid".*

                              Kui üks auto kinni peetakse, siis joobes juhiga tegelemiseks võib minna 30-60 min. See tähendab seda, et samal ajal võib politseipatrullist mööda sõitvate autode roolis olla iga teine juht joobes (äärmuslik näide) aga sellel hetkel jääb ta karistuseta. Kui nüüd ongi selline olukord, et patrullekipaaž koostab kellelegi protokolli ning ei tegele liiklusjärelvalvega siis nagu ek kirjeldas: "Situatsioon on hoopis selline, et sina vilgutad, vastutulnud kabjaks kamminud roolijoodik keerab tee äärde ja magab ennast kaineks...". Siis sellel konkreetsel hetkel nendes konkreetsetes tingimustes on see parim lahendus ning see võib päästa inimelusid.

                              Parim lahendus tabada joobes juhte on rahvakeeli "Kõik puhuvad" politseioperatsioon. Selliste operatsioonide põhieesmärk on tabada joobes juhte. Kohal on patrullpolitseinikud, kes tuvastavad joobe. Kohal on menetlejad, kes asuvad koheselt rikkujatele protokolli koostama ning patrullpolitseinik saab tagasi tänavale minna. Samuti on 1-2 politseipatrulli valmis järgi sõitma enne "kadalipu" ringi pööranud autodele. Selline politseioperatsioon on oluliselt effektiivsem (joobes juhtide tabamiseks) kui üksik politseiauto teepervel. Selliste operatsioonide eest hoiatamine vilgutamise teel on minu silmis kuritegelik.

                              Liikluseeskiri §85. Tulesid võib vilgutada ainult liikleja tähelepanu äratamiseks.

                              Politsei eest hoiatamine tuledega märku andes on iga inimese enda otsustada. On olukordi, kus see pigem kasulik ja on olukordi, kus see pigem kahjulik.

                              Ohutut liiklemist!

                              *Postimees.ee: Politsei võttis rajalt maha sada kihutajat päevas.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                nu**in enda liikluseksamiga, tahaks õudsalt lube kätte saada, aga no ei saa tehtud sõidueksamit.
                                idikad vead olnud siiamaani ka.
                                järgmine kord teen ära

                                Kommentaar

                                Working...
                                X