320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'LIIKLUS\'

    Algselt postitas yheksa


    Algselt postitas ballack


    njahh.....ega ainult autojuhid hullud pole.....kui te näeksite kuidas ma rattaga sõidan linnas aga autoga tuleb ikka normaalselt sõita (mitte kiirust ületada jne)

    huvitav kuidas ma siiani elus veel olen......ja isegi haiglasse pole veel jõudnud
    Oled muidu uhke selle üle?

    olen uhke et ma autoga kiirust ei ületa ja ikka suunatuld näitan kui tahan manöövrit teha jnejne.

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'LIIKLUS\'

      Pidasin silmas siiski seda:

      ega ainult autojuhid hullud pole.....kui te näeksite kuidas ma rattaga sõidan linnas

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'LIIKLUS\'

        Algselt postitas yheksa


        Pidasin silmas siiski seda:

        ega ainult autojuhid hullud pole.....kui te näeksite kuidas ma rattaga sõidan linnas
        hmmm kuna ei tasu lihtsalt jah või ei kirjutada siis vastan nii et uhke ei ole selle üle ja häbi ka ei tunne.....kui oled mind sõitmas näinud siis saad aru miks

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'LIIKLUS\'

          ma sain ükspäev mingilt taksojuhilt rusikaga lõuga, et ma üle tee läksin. tore lugu küll ma ütlen
          LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'LIIKLUS\'

            Algselt postitas Peku


            ma sain ükspäev mingilt taksojuhilt rusikaga lõuga, et ma üle tee läksin. tore lugu küll ma ütlen
            takso numbri kirjutasid üles ja kaebuse esitasid firmasse ja politseisse? mina oleks seda teinud......lähevad muidu veel jõhkramaks. lehes kirjutas et taksojuhid pidid isegi omavahel kaklema et mis koht kelle oma on.....mingi \"taksomaffia\" pidi olema.

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'LIIKLUS\'

              Läksid siis vales kohas üle tee vms?

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                tegelikult vahet pole, kas läksid vales kohas üle tee v mitte. Kui keegi sulle nii lambist pasunasse annab, siis sellele vabandust pole. Sry, aga ei peeter ojadele

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                  Algselt postitas dannar


                  tegelikult vahet pole, kas läksid vales kohas üle tee v mitte. Kui keegi sulle nii lambist pasunasse annab, siis sellele vabandust pole. Sry, aga ei peeter ojadele
                  Olen näinud kuidas jeebiga turske vend annab umbes 15-16 aastasele kutile vastu hambaid selle eest,et see julges talle midagi järgi hüüda pärast seda kui jeep oli ta ülekäigurajal peaaegu alla ajanud.------kusjuures ei olnud mingit järsku ette hüppamist autole või midagi sellist.....lihtsalt jeebi kutt arvas,et kui tema tuleb oma autoga ülekäiguraja suunas,siis inimesed ise vaadaku kuidas eest saavad,need kes hiljaks jäävad ja kelle pärast ta peab hoogu maha võtma,nendele lõuga kohe.
                  Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                    Algselt postitas Peku


                    ma sain ükspäev mingilt taksojuhilt rusikaga lõuga, et ma üle tee läksin. tore lugu küll ma ütlen
                    HEIL TAKSOJUHILE!

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                      Algselt postitas dannar
                      tegelikult vahet pole, kas läksid vales kohas üle tee v mitte. Kui keegi sulle nii lambist pasunasse annab, siis sellele vabandust pole. Sry, aga ei peeter ojadele
                      Peeter Oja andis ikka asja eest. Võrdled natuke valet asja, või mis
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                        Algselt postitas Maarek


                        Algselt postitas dannar
                        tegelikult vahet pole, kas läksid vales kohas üle tee v mitte. Kui keegi sulle nii lambist pasunasse annab, siis sellele vabandust pole. Sry, aga ei peeter ojadele
                        Peeter Oja andis ikka asja eest. Võrdled natuke valet asja, või mis
                        ei, vaat. häda on selles, et liiklus on üsna selline asi, kus juhtub pidevalt olukordi, kus üks inimene arvab, et temal on jubeõigus, kui tegelikult seda olla ei pruugi ning kui ta võtab omale eeskujuks Petsi ja seepeale oma õigust rusikatega taga ajama hakkab, siis võib asi üsna totralt lõppeda.

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                          jaa. ma andsin politseisse üles ta küll. juhtus vanalinnas, mis peaks olema õueala (ehk siis kiirusepiirang 20 km/h?) ja et ta sõitis minu suunas mingi 70 kmh ja lasi pidurid minu ja sõbra ees blokki, oli ehmatus päris suur. ja ilmselt nägi ta mind ka juba päris kaua.
                          LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                            Algselt postitas Peku


                            jaa. ma andsin politseisse üles ta küll. juhtus vanalinnas, mis peaks olema õueala (ehk siis kiirusepiirang 20 km/h?) ja et ta sõitis minu suunas mingi 70 kmh ja lasi pidurid minu ja sõbra ees blokki, oli ehmatus päris suur. ja ilmselt nägi ta mind ka juba päris kaua.
                            muidu kiirusepiirang 20 jah,kuid inimeste olemasolul tohib sõita inimeste käimis kiirusega või midagi sellist.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                              liikluspolitseinikud peksid poisse?

                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'LIIKLUS\'

                                njaaa......kui juba kõik peksavad siis peaks ise ka hakkama lõuga sõitma jalakäijatele kes julgevad üle sebra minna minu auto eest või siis kui keegi julgeb punase tulega foori ees minu ette seisma jääda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X