320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Einojah. Eluehtne idikas, arvas et hoiab mingi avarii ära vist. Huvitav kas ta peenis oli tõesti nii väike.
    Ütleme, et olekski reaalselt kiire (stiilis maja põleb või naist peab sünnitusele viima) mis siis teeks sellises olukorras.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Lugedes, kuidas teised härrad ühes teises teemas liikluse peale kurjustavad, tuli meelde endalgi üks juhtum ühest kõige tropimast autojuhist EVER.

      Pärnu-Tartu maantee.

      Sõidan sõbra 55 kilovatise Nissan Primeraga lubatust märksa suurema kiirusega (115-120kmh - moraalijüngrid, vaikige). Ühest 90ga sõitvast Belgia numbrimärgiga Škoda Superbist möödumine ei tundunud küll asjana, mida vale teha olnuks. Pärast möödumist tuli aga keskeurooplasel meelde, et tema peenis on üüratult väike. Igatahes pani ta ka talla põhja ja sõitis minust uuesti mööda. Pärast minu ette jõudmist aga hakkas sõitma 80-85ga. Ootasin minuti-kaks. Proovisin temast uuesti mööduda, kuid see polnud võimalik isegi 140ga, sest minu 55kw mootor ei suuda Škoda Superbiga sammu pidada. Nii kui möödasõidust loobusin ja oma ritta tagasi reastusin vajutas ta pidurit ja tiksus 80-85ga edasi. Mitte miski ei aidanud. Belgia ahv otsustas järgmised 30km sama tempoga jätkata. Ääretult ebameeldiv.
      Näiteks saksamaal on väga suur probleem nende ise hakanud politseinikega ja tänu neile ahvidele on ikka palju avariisi juhtinud. Üks aasta Dortmundi lähedal tegin möödasõitu 3 realisel kiirteel.Ehk siis mina läksin möödasõiduks keskmisesse ritta,aga kaugel tagant tuli üks lahtine mersu,kelle sõitu ma tema arust takistasin.Kuigi vana oleks võinud vabalt 3ndasse ritta suunduda.Seda ta siis lõpuks tegi aga väga viimasel hetkel. Oli ta vaevalt minust mööda saanud kui keera minu ette ja vajutas piduris blokki. Ütleme nii,et seekord päästis asja hullemast minu valmis olek sellise hullu jaoks ja suutsin napilt otsa sõitu vältida ja põikasin ise 3ndasse ritta
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Lugedes, kuidas teised härrad ühes teises teemas liikluse peale kurjustavad, tuli meelde endalgi üks juhtum ühest kõige tropimast autojuhist EVER.

        .............
        Mul kulges sõbraga kunagi enamvähem terve tee Tallinnast Tartusse sellise isehakanud politseiniku sabas. Sõber oli roolis.
        Nii kui vähegi sirgemat teed oli, siis üritas rahulikult kulgevast Opelist mööda saada, aga lõppes see eranditult iga kord eesõitja kiirendamisega. Kõrval kiirendades sai näha viiekümnendates pervo rahulolevat irvet. Eemärgini temast mööda saada me ei jõudnudki, sest ka meie auto oli suht suvaline juust.
        Õnneks pole ma enda lubade kehtivusaja jooksul (15 aastat) sellise otsa sattunud. Selliseid ässasid on küll, kelle au ei luba neist möödasõitu teha, aga õnneks on nad pärast leidnud, et pole vaja ette tolgendama jääda.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Mul oli ka kord nii. Helistasin menti. Aff tõmbas mõne ajapärast tagasi. Ja sain mööda.

          Kommentaar


            a nahui te sõidate üldse mingite 55 kw juustudega?
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              a nahui te sõidate üldse mingite 55 kw juustudega?
              Mul on 59kw, kas see on ka juust?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Üliõpilastel ei ole alati raha jalaga segada, et võimsamat autot osta

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  a nahui te sõidate üldse mingite 55 kw juustudega?
                  A miks mulle 300kw auto, kui 55kw ajab asja ära? Et maksta kallimat kindlustust, osta rohkem kütet jne?

                  Kommentaar


                    Mul oli varem 65 kw. Liikus edasi küll kui tahta (muidugi suht kergekaallane see luukpära Sidrun oli).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      A miks mulle 300kw auto, kui 55kw ajab asja ära? Et maksta kallimat kindlustust, osta rohkem kütet jne?
                      muidugi äärmusest äärmusesse laskuda on mõistlik. Suurem mootor ja rohkem kw-sid ei tähenda suuremat kütusekulu. Plusse on päris palju ja ma arvan, et kokkuvõttes tuleb neid rohkem kui väikesel isendil. Kõik algab ikka ja jälle sellest, et mis on eesmärk ning kuidas seda planeeritakse saavutada.
                      mis puutub aga fun'i, siis minule meeldib üksinda (Eestis) sõites väikest ja jõuetut autot ruunata - ei hakka igav.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Sekundeerin Boobile, suvel sai paris palju maanteekilomeetreid sõidetud Suzuki Altoga. 1.0L mootor ja vist oli 39kw. Sõit läks palju kiiremini ja lõbusamalt kui mingi mugava peresedaaniga. mitte et ma nüüd väidaks, et tegu oleks hea autoga, lausa vastupidi. Kohutav kuubis, aga lihtsalt kogu sõitmise protsess oli hirmuäravatam ja igav ei hakanud kunagi.

                        Kommentaar


                          minu post oli eile muidugi viie õlle pealt tehtud obvious trolling ja minu poolest sõitke millega hing lustib. mulle meeldivad kõik autod. isegi dacia.

                          aga personaalselt ma leian, et kõige ohtlikum manööver liikluses on möödasõit ja ma sooviksin, et see käiks võimalikult kiiresti. sp ma tõenäoliselt ei osta enam kunagi alla 100 kw autot, v.a juhul, kui see on mingi hobiauto, millega suvel kaks korda randa sõita. Teisalt, ega kw-dega liiale ka ei saa minna, siis on ilmselt juba üsna ebamugav. Nagu siin üks saabimees rääkis, kuidas ei saanud aru, miks 'väheke' järgiaidatud turbotonnisega möödasõidul minek nii vaevaline on, kuigi lapats põhjas. Lõpuks taipas, et suss käib all lihtsalt ringi. 90 km/h.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Ah jätke nüüd järgi, mehed. Jutt kisub umbes selliseks, et ega nüüd väikese või 10+ aastat vana autoga sõita tegelikult ikka päris õige asi ei ole, sest iga kell võib plahvatada, aga noh, vähemalt igav ei ole.

                            Auto sõidetavus sõltub ikkagi ennekõike temaga ümberkäimisest. Ostsin minagi endale möödunud aastal ront-Mazda, 12 aastat vana. Põhjuseks oli küljeluu auto (MB A-klass, vaat sellest masinast hoidke küll eemale nagu katkust) igavikuteele rändamine. Andsin oma Grand Vitara abikaasile ja hankisin tolle Mazda mõttega, et pole nii kahju sinna oma sitaseid tööriistu, erinevaid materjale ja muud soga toppida - noh, et ront nagunii. GV-sse redelit sisse surudes tilkus küll süda verd, kui polstreid ja plastikuid ajapikku hävimas nägin. Noh, ostsin 12 a. vana Mazda 626 1,8 74kW (universaal) olematu raha eest, investeerisin lisaks mõnisada eurot (klapisääretihendid, kütusepump, veermikutööd; totaalselt hooldamata rape oli ta) ja sain vastu tõsiselt tegija tööauto: vaikne, mugav, ilgelt ruumikas - ja säästlik nagu kurat (maanteel keskmine 6, suvel käisin Lätis-Leedus temaga ja tuli keskmine 5,5 sajale, endalgi oli raske uskuda).

                            Roostetab valguskiirusel, muidugi, nagu Mazda ikka. Aga kuna mul on absoluutselt savi oma tööalase kulgemise esteetilisest küljest kõrvalseisjate pilgu läbi, siis olen roostega ka tegelenud niipalju vaid, et miskit küljest ei kukuks ja ülevaatusel ei karjutaks.

                            Sõidab küll. Surmahirmu ja metsikult põnevaid tunde rooli taga küll ei ole. Surmahirmu tundsin oma esimese auto roolis. 1972. aasta Fiat 128 - keset sõitu ülesütlevad pidurid oli igapäevane asi, lisaks erinevate detailide kadumine sõidu ajal jne. Aga no mida sa tahad, 18-aastasel mehepojal ON VAJA sõita ju! Stiilipunktidelt samas kõige uhkem auto, mis mul kunagi olnud on, kahtlemata.

                            Vabandan teemarisustamise eest. Lihtsalt... Auto on auto, olgu 12, 55 või 300 kW. Autot tuleb hoida lihtsalt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              lenud niipalju vaid, et miskit küljest ei kukuks ja ülevaatusel ei karjutaks.

                              Sõidab küll. Surmahirmu ja metsikult põnevaid tunde rooli taga küll ei ole. Surmahirmu tundsin oma esimese auto roolis. 1972. aasta Fiat 128 - keset sõitu ülesütlevad pidurid oli igapäevane asi, lisaks erinevate detailide kadumine sõidu ajal jne. Aga no mida sa tahad, 18-aastasel mehepojal ON VAJA sõita ju! Stiilipunktidelt samas kõige uhkem auto, mis mul kunagi olnud on, kahtlemata.
                              )
                              Jup. Vähemalt on see sitaks stiilne. Poogen need pidurid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Jup. Vähemalt on see sitaks stiilne. Poogen need pidurid.
                                Jah, täpselt nii ma mõtlesingi. Sul on mingi ajakirjanikule omane vaist vist, mis selle kohe ära tabas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X