320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Jah, täpselt nii ma mõtlesingi. Sul on mingi ajakirjanikule omane vaist vist, mis selle kohe ära tabas.
    You only live twice.

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      muidugi äärmusest äärmusesse laskuda on mõistlik. Suurem mootor ja rohkem kw-sid ei tähenda suuremat kütusekulu. Plusse on päris palju ja ma arvan, et kokkuvõttes tuleb neid rohkem kui väikesel isendil. Kõik algab ikka ja jälle sellest, et mis on eesmärk ning kuidas seda planeeritakse saavutada.
      mis puutub aga fun'i, siis minule meeldib üksinda (Eestis) sõites väikest ja jõuetut autot ruunata - ei hakka igav.
      Vähe kw ei võrdu väike auto
      Oman 55kw autot, mille kere on 4.575 mm pikk.
      Jah, nii väiksel, kui ka suurel autol on oma plusse ja neid siis võrdlema hakkata oleks mõttetu.

      Kommentaar


        Jep. Ma lihtsalt väljendasin ennast tavapäraselt kehvalt. AGA nüüd siis hakkame pikkust võrdlema jah?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Jep. Ma lihtsalt väljendasin ennast tavapäraselt kehvalt. AGA nüüd siis hakkame pikkust võrdlema jah?
          Mul peaaegu 17 meetrit pikk
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Mõtlesin, et troppe liigub ringi ainult tallinnas, aga tuleb välja, et Pärnus on ka troppe.. ARKis sõidueksamit tehes mingi vana möödus minust paremalt, endla teatri ette pöörates ja keeras täpselt kurvi ajal minu rajale ette, et nagu mind poleks üldse olnudki seal.. ülivähe jäi kokkupõrkest puudu.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Osad heateod ei jää karistamata. Ma ei saa öelda, et seda juhtub mul igal õhtul, kuid kord paar nädalas kindlasti. Smuuli tee suunaga Peterburi tee poole, Maksimarketi ristmik. Hetkel on seal 3 rida, millest vasakpoolne lubab otse ja vasakule sõita, keskmine ainult otse ja parempoolne ainult paremale. Tavaliselt on keskmine ja parempoolne rada pooltühjad, sest liikumine sealt on kuidagi kiirem.
              Mina kasutan tavaliselt vasakpoolset sõidurada. Selline elementaarne viisakus on, et kui ristmiku ületada ei jõua (reguleerimata), siis jään enne seisma ja lasen vastu tulevatel autodel vasakpöörde Maksimarketi parklasse ära teha. Ja teisalt saavad samal ajal osad masinad sealt parklast välja sõita. 3-4 masinat saavad end ilusasti nii sättida, et nad mahuvad minu ette ja ei takista keskmise ja parempoolse sõiduraja liiklust. Aga vot nüüd leidub aeg ajalt viies, kuues ja seitsmes masin kes siis nügivad ennast risiti üle 3 sõiduraja, pannes need rajad kinni. Mis krdi point sellisel teol on? Võiks kah m*** olla ja ristmiku kinni panna, aga näe ei ole.

              Kommentaar


                Mulle "meeldivad" liikluses need juhid, kes kasutavad ära kaduvat rida või siis teiseks manöövriks mõeldud rida järjekorras ette saamiseks. Peamiselt puutun kokku sellistega Suur-Sõjamäe tänaval, kus linnast väljuval suunal neljarealine kaheraliseks muutub. Vasakul on järjekord näiteks Jetini ja mingid vennad kasutavad ohtralt parempoolset rida, et end peale Kesk-Sõjamäe ristmikut vasakule pressima hakata. Nii juhtubki, et vasakpoolne rida praktiliselt seisab kuna paremalt poolt trügib uusi ja uusi autosi vahele. Huvitav kas nad ostukeskuses ka oma ostukäruga järjekorda eiravad ja esimesena kassiiri juurde purjetavad?

                Ma muidu katsun alati viisakalt liikluses käituda, aga see on küll koht, kus ma enda ette tagasi reastuda ei lase.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kyps Vaata postitust
                  Mulle "meeldivad" liikluses need juhid, kes kasutavad ära kaduvat rida või siis teiseks manöövriks mõeldud rida järjekorras ette saamiseks. Peamiselt puutun kokku sellistega Suur-Sõjamäe tänaval, kus linnast väljuval suunal neljarealine kaheraliseks muutub. Vasakul on järjekord näiteks Jetini ja mingid vennad kasutavad ohtralt parempoolset rida, et end peale Kesk-Sõjamäe ristmikut vasakule pressima hakata. Nii juhtubki, et vasakpoolne rida praktiliselt seisab kuna paremalt poolt trügib uusi ja uusi autosi vahele. Huvitav kas nad ostukeskuses ka oma ostukäruga järjekorda eiravad ja esimesena kassiiri juurde purjetavad?

                  Ma muidu katsun alati viisakalt liikluses käituda, aga see on küll koht, kus ma enda ette tagasi reastuda ei lase.
                  Täpselt sama teema on ka Tartu maanteed pidi linna sõites, kus vasakpoolset rida pidi üldjuhul kõvasti linnale lähemale saab ja seda võimalust ka kasutatakse ohtralt. Teine sealne trikikoht oli varem läbi tankla sõit, millega võidab ka ummiku puhul aega. Nüüd pole see remondi tõttu enam nii kerge.
                  Ükskord, kui alates "Smarten"ist seal järjekorras istusin ja nii vasakult kui ka paremalt ülbelt teeäärt pidi sõitvaid lugematul arvul möödujaid nägin, siis tekkis ikka väga vihane meeleolu. Kui ikka tunni ajaga suudad edasi liikuda paarsada meetrit, siis võtab ikka ohkama küll.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Väga hea, öelge veel kohti, kus ma teist mööduda saan.
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        Pärnu maantee Järvelt kuni Delta Plazani on ka selline koht kus korralikult trügitakse vahele. Parempoolseim rida on bussidele ning ära keeramiseks Järvevanale t, aga sealt hüpatakse julmalt enne keeramist vasakule ette ning vasakpoolsem rida on Tammsaare peale keeramiseks ning sealt hüpatakse veel julmemalt sinna teisele keskmisele rajale. Ja see mismoodi keeratakse on ka ikka paras nahhalsus. Lihtsalt vajutakse ja vajutakse kuni ollakse pmst otsas ning kui teine auto ei tule eest siis ega nad sõidaks rahulikult sisse ka.
                        Kõige tihedamalt teevad neid liigutusi taolised autod:

                        Endalgi on paar korda sellist tüüpi masinad pmst sisse sõitnud külje pealt, kui nemad hakkavad 5 meetrit enne enda parempööret järsku minu peale vajuma. Praegu enam nii ette väga jääda ei julge kuna auto liiga uus, aga kui vana autoga veel sõitsin hakkas ka üks (mingi linnamaasturist mesa) nii vajuma (suuna pani peale vajuma hakkamist sisse) kohe enne enda parempööret täpselt minu kõrval olles, lasin signaali enne kui minu vastu jõudis, (Järgmine auto lasi ta enda ette) aga pärast veel tuli oma tuledega taha vehkima, et mismõttes ma tema vajumise peale julgesin mitte teed anda.
                        Siis oli küll tahtmine blokki panna ning Venelase kombel lihtsalt minna ja virutada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kyps Vaata postitust
                          Mulle "meeldivad" liikluses need juhid, kes kasutavad ära kaduvat rida või siis teiseks manöövriks mõeldud rida järjekorras ette saamiseks. Peamiselt puutun kokku sellistega Suur-Sõjamäe tänaval, kus linnast väljuval suunal neljarealine kaheraliseks muutub. Vasakul on järjekord näiteks Jetini ja mingid vennad kasutavad ohtralt parempoolset rida, et end peale Kesk-Sõjamäe ristmikut vasakule pressima hakata. Nii juhtubki, et vasakpoolne rida praktiliselt seisab kuna paremalt poolt trügib uusi ja uusi autosi vahele. Huvitav kas nad ostukeskuses ka oma ostukäruga järjekorda eiravad ja esimesena kassiiri juurde purjetavad?

                          Ma muidu katsun alati viisakalt liikluses käituda, aga see on küll koht, kus ma enda ette tagasi reastuda ei lase.
                          sama asja pärast ongi enamus saksa ummikuid põhjustatud. Üks sakslane rääkis,et neile autokoolis just nii õpetatakse,et isegi ära kaduv rida tuleb lõpuni sõita ja alles siis suund siisse ja rida vahetama!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Ahjaa, jäi mainimata, et täna selles samas Järve - Delta Plaza vahelisel lõigul nägin sellist iludust:

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Ahjaa, jäi mainimata, et täna selles samas Järve - Delta Plaza vahelisel lõigul nägin sellist iludust:
                              Oot, mingi iroonia?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Oot, mingi iroonia?
                                Ei usu. Minu arust ilus auto.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X