320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No iludus jäi jutumärkidesse panemata, aga point on minu arust sellegipoolest selge.
    Saime vähemalt hea kõhutäie naerda autos kui järjekorras passisime.
    Kõigepealt nägin seda autot tagant siis ütlesin, teistele ka, et kas tõesti on see Fiat Multipla, siin, Eestis. Teised autokaaslased ei olnud sellest autost varem kuulnudki. Siis näitasin milline ta on. Tagant vaadates nad siis uurisid ja ütlesid, et nojah, vähe imelik on aga ei midagi enneolematut (vihjati õigelt Renault osadele mudelitele). Ütlesin, et oodake ainult kui me peaks temast ette mingi moment jõudma siis "uurige" seda autot veel. Jõudsime mööda ning laginal naer hakkas pihta. Loomulikult ka küsimused, et mis sellel nn "disaineril" viga oli, või mida ta tarvitas, et sellise iluduse kokku plätserdas

    Kommentaar


      multipla on jumala äge auto.

      Kommentaar


        Viimased paar aastat on Multipla nii oksele mind ajanud,et juba tekkinud emotsionaalne side ja tulevikus tahaks teda omada!

        Kommentaar


          Noh, seltsimehed? Mis tänased plaanid? Olen kella neljast ärkvel ja teed juues Lasnamäel aknast välja vahtinud, torm on selle ajaga kaks korda hullemaks muutunud. Lõunast ootab retk Mulgimaale. Saab huvitav olema...

          Kommentaar


            Ma tulin ka varem välja, tavaline reedene liiklus.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              ma istun praegu imavere juures soojas autos ja vaatan kuidas veoautosid välja tõmmatakse. siinkohal saadaks perse maanteeameti. fak, 2päeva oli ette teada ja ikka selline bardakk. tln -trt peal nägin ainult 1 sahka ja öösel pole küll keegi lükanud. päris naljaks on uudiseid kuulata ise trassil olles. kodust liikuwin välja kell 7 ja 2 tunniga imaverre on ka päris edukas.

              Kommentaar


                Betoonist alustasin 07.45 ja juba 09.15 olin Sakus!Pärnu mnt. ei ole küll ükski sahk käinud.
                Uudises veel maanteameti telelinski mainis,et kõik suured trassid on puhtad ja masinad õhtust saati tööd teinud.Aga kui zelee versioon selle juba kohe maha teeb,siis miks on vaja neil valetada
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Ei olnud hullu, olusid arvestades täitsa mõistlik - poiss kooli juures maha ja läbi kanali ja kesklinna Laki tänavale tund ja 20 minutit. Juhid on üllatavalt mõistlikud, ei täheldanud isegi tüüphaigust ehk ristmike kinnisõitmist. Endlas küll üks merkeedesega vend lustis veidi, aga tundus, et see lust tuli talle endalegi üllatusena, edasi kulges vaikselt ja viisakalt. Eks näis, mis elu maanteel elatakse.

                  See jutt, et sahad on valmis ja teevad tööd, on küll pullikaka, kui vaadata, millised lumepudrus autod Lasna kanalis suplevad. Ma saan aru, et autosid on palju ja sahaga ei oleks seal suurt midagi tehagi praegu selles kitsikuses, aga näha on, et viimased neli tundi ei ole küll too tee sahka näinud. Ei ole üllatus. Ülemöödunud aastal käisin (vist oli ka novembritorm) kodu ümber stiihiat nautimas, aga see muutus kiirelt liinibusside päästroperatsiooniks, tundi kolm sai ümberkaudsete majade hülgevuntsidega vene taatidega sikutatud ja lükatud.

                  Nelivedu on jumala õnnistus, veider vaid, et linnas seda na tihti vaja läheb.

                  Kommentaar


                    Täna hommikul Viljandimaal 30 km sõitu 1h. Üks väiksem tee polnud sahka näinud. Vahepeal oli isegi auto rööpad kinni tuisanud. Ja Mustla - Viljandi tee polnud ka suht kaua sahka näinud. Oleks siis tavaline lumi vms olnud. Ei. Mingi fucking soga täis. Nii, et kui 50kh/h sisse sõitsid tegi rool seda mis tahtis ja tuli õnne tänada, et kraavis ei lõpetanud.

                    Kommentaar


                      No tühja veokaga on ikka väga raske selles lumesupis liigelda,väga vaevaliselt vedas mind Järvevana-Pärnu mnt viaduktist üles. Aga usun,et hullem on veel täna ees,sest mina ei ole täna veel ühetgi sahka näinud. Ma ei tea kuidas Tallinnas need asjad käivad,aga maal on selline reegel,et lund võib alles lükkama hakata siis kui lumekihi paksus on vähemalt 15cm. No see on päris julm juba. Eks peab omale ka ikka 4x4 ostma
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                        Täna hommikul Viljandimaal 30 km sõitu 1h. Üks väiksem tee polnud sahka näinud. Vahepeal oli isegi auto rööpad kinni tuisanud. Ja Mustla - Viljandi tee polnud ka suht kaua sahka näinud. Oleks siis tavaline lumi vms olnud. Ei. Mingi fucking soga täis. Nii, et kui 50kh/h sisse sõitsid tegi rool seda mis tahtis ja tuli õnne tänada, et kraavis ei lõpetanud.
                        Täpselt sinnakanti sõit pärastlõunat viibki. Saab siis imet näha. Viiratsi mäest ikka läheb autoga üles?

                        Kommentaar


                          naljakas on t6epoolest vaadata kuidas busse/ tramme t2na nii v2he kasutatakse. ise s6itsin trammiga kadriorust kosmose juurde 17 min, mis ca 2 minutit kauem kui normaalsel p2eval. ja see oli ka suuresti tingitud debiilikutest, kes ristmikud umbe s6itsid. trammi ootama ei pidanud, k6ik oli graafikus, tramm seest soe ja valge. mida veel tahta. reisijaid lisaks mulle 6.

                          ootan juba huviga uudiseid ja ringvaadet, kus iga teine uudis ilmselt: KAOS, MILLINE ILM; KAS TALV TULI OOTAMATULT; KUIDAS LUMEGA HAKKAMA SADA; lisaks kindlasti mingi test, kus Reikop erinevaid klaasipuhastajaid katsetab.

                          tra nagu esimest korda sajaks Eestis lund...

                          Kommentaar


                            Höhöhö, nood pealkirjad on onlainmeedias juba tarvitusel ju. "Saada pilte!", "Lugeja videod!", "Milline hull ilm!"

                            Ausalt öeldes ei meenu ühtki aastat oma ligi 13 Tallinnas elatud aasta jooksul, mil poleks olnud sarnast tramburaid ja ahastamist. Samas on vaid üks kord selle aja jooksul olnud see tõeline torm, kus olid tõelised ummikud. Ma ei mäleta aastat, kas võis äkki olla 2003, kui detsembris vahetult enne jõule virutas 24h sadada. Siis sõitsin tõesti Kadaka teelt töö juurest välja kell 16:30 ja koduuksest Lasnas astusin sisse kella ühe paiku öösel. Liivalaias seisin kaks tundi konkreetselt paigal, autod keesid, kütused lõppesid, mul said sigaretid otsa (mis minu jaoks oligi enamvähem kõige ärritavam kogu asja juures, sest no mida sa vihastad stiihia peale...), naisterahvad käisid hange taga häbenemata pissil, undrukud üle pea... Ei enne ega hiljem pole sarnast kogemust olnud ja selle kõrval on tänane lihtsalt nohu...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              naljakas on t6epoolest vaadata kuidas busse/ tramme t2na nii v2he kasutatakse. ise s6itsin trammiga kadriorust kosmose juurde 17 min, mis ca 2 minutit kauem kui normaalsel p2eval. ja see oli ka suuresti tingitud debiilikutest, kes ristmikud umbe s6itsid. trammi ootama ei pidanud, k6ik oli graafikus, tramm seest soe ja valge. mida veel tahta. reisijaid lisaks mulle 6.
                              väikene plõukar äkki
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                                Höhöhö, nood pealkirjad on onlainmeedias juba tarvitusel ju. "Saada pilte!", "Lugeja videod!", "Milline hull ilm!"

                                Ausalt öeldes ei meenu ühtki aastat oma ligi 13 Tallinnas elatud aasta jooksul, mil poleks olnud sarnast tramburaid ja ahastamist. Samas on vaid üks kord selle aja jooksul olnud see tõeline torm, kus olid tõelised ummikud. Ma ei mäleta aastat, kas võis äkki olla 2003, kui detsembris vahetult enne jõule virutas 24h sadada. Siis sõitsin tõesti Kadaka teelt töö juurest välja kell 16:30 ja koduuksest Lasnas astusin sisse kella ühe paiku öösel. Liivalaias seisin kaks tundi konkreetselt paigal, autod keesid, kütused lõppesid, mul said sigaretid otsa (mis minu jaoks oligi enamvähem kõige ärritavam kogu asja juures, sest no mida sa vihastad stiihia peale...), naisterahvad käisid hange taga häbenemata pissil, undrukud üle pea... Ei enne ega hiljem pole sarnast kogemust olnud ja selle kõrval on tänane lihtsalt nohu...
                                2008 novembris oli ka ikka päris korralik torm. Tulime veel mingi bussiga koondise mängult Saaremaalt, ei tea kuidas linna jõudsime üldse, sõit võttis vist rohkem kui 12h aega. Vahepeal pidime bussi kraavist välja lükkama igatahes, pärnu mnt-l liiklus seisis, ummik oli kolossaalne. Kuidagi ikka enne ööd saime kohale. Tallinnas läksime tegime sõbraga linna peal väikese jalgsitiiru, oli ikka ulme küll, estonia pst hessi juures oli risti üle tänava nt autokõrgune tuisuvaal. Vb oligi auto hange all! Mingit liiklust linnas sisuliselt ei toimunud enam.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X