320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    No tühja veokaga on ikka väga raske selles lumesupis liigelda,väga vaevaliselt vedas mind Järvevana-Pärnu mnt viaduktist üles. Aga usun,et hullem on veel täna ees,sest mina ei ole täna veel ühetgi sahka näinud. Ma ei tea kuidas Tallinnas need asjad käivad,aga maal on selline reegel,et lund võib alles lükkama hakata siis kui lumekihi paksus on vähemalt 15cm. No see on päris julm juba. Eks peab omale ka ikka 4x4 ostma
    Täna on hea päeva panna müüki oma auto Grand Vitara, 2010 nov väljalase 2,4 aut, liigub nagu loom, 17 000 eur, ls 33000 km. Võin saata pilte :-) stinger@jalgpallihaigla.ee

    Olin esimene kes täna Peetrist politseieskordi järel liikuma sai, sõiduautodega polnud kell 10:00 ajal lennujaama juures Tallinna poole midagi teha.
    Jalgpallihaigla juhatuse liige

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      väikene plõukar äkki
      Misasi on plõukar?

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Täpselt sinnakanti sõit pärastlõunat viibki. Saab siis imet näha. Viiratsi mäest ikka läheb autoga üles?
        Eile õhtul polnud probleem ja ka täna hommikul paistsid autod sealt üles minevat.

        Kommentaar


          Onu elab Viiratsis ja kuuldavasti ei pidavat hetkel probleeme olema. Kui vähegi autot perse all, siis pidavat kenasti üles vedama.

          Kommentaar


            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
            Misasi on plõukar?
            minett.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              2008 novembris oli ka ikka päris korralik torm. Tulime veel mingi bussiga koondise mängult Saaremaalt, ei tea kuidas linna jõudsime üldse, sõit võttis vist rohkem kui 12h aega. Vahepeal pidime bussi kraavist välja lükkama igatahes, pärnu mnt-l liiklus seisis, ummik oli kolossaalne. Kuidagi ikka enne ööd saime kohale. Tallinnas läksime tegime sõbraga linna peal väikese jalgsitiiru, oli ikka ulme küll, estonia pst hessi juures oli risti üle tänava nt autokõrgune tuisuvaal. Vb oligi auto hange all! Mingit liiklust linnas sisuliselt ei toimunud enam.
              See oli see päev kui ma saime sellele ainukesele praamile mis väljus Meie ees sõitnud soomlaste buss kraavi sõitis, nähtavus mingi mõned meetrid oli Pärnu mnt'l jne...äge trip oli

              Kommentaar


                Mnjah. Sõit oli melotši, ei mingeid probleeme. 500 m majast külateel oskasin teelt välja sõita tänu valesti sahatud jäljele. Naabrimehe länkar ja katkine enesehinnag hiljem olin teel tagasi. Lume koguse järgi on Tallinnas siinsega võrreldes südasuvi... Maja juures tuli tund labidat vibutada enne uui autoga sisse sai. Väike rada ka sitamajani ja puuriidani. Eks homne päev labidatööd tähendagi... Aga liiklus oli rahulik, tee küll rajult libe, aga juhid suht mõistlikud. Kena.

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Ausalt öeldes ei meenu ühtki aastat oma ligi 13 Tallinnas elatud aasta jooksul, mil poleks olnud sarnast tramburaid ja ahastamist. Samas on vaid üks kord selle aja jooksul olnud see tõeline torm, kus olid tõelised ummikud. Ma ei mäleta aastat, kas võis äkki olla 2003, kui detsembris vahetult enne jõule virutas 24h sadada.
                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  2008 novembris oli ka ikka päris korralik torm.

                  selgub, et see oli 1996 dets, kui trollid igatahes seisid, kuidagimoodi pääses linna täiskiilitud tollase nr92 bussiga
                  (Kinomajas oli vist briti filmide nädal või mis ma sinna üldse otsisin)

                  Vastutavad linnaametnikud jäid ka seadusekonksude tõttu vist ametisse, kuigi linnapea Lepikson ähvardas neid vallandamisega.. Jumal tänatud, et oli pühap.,
                  nädala sees oleks kaos olnud
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Maanteeameti hooldusosakonna juht mainis tänases "Postimees" väljaandes, et inimesed ongi liiga nõudlikud
                    Tema sõnul piisab Eestis 3. seisunditasemest, mis näeb ette tee puhastamise 5 tunni jooksul alates lumesaju lõpust. Kuna hommikul alles lõbusalt tuiskas, siis selle selli arust vist poleks veel vajadust olnud s*ttagi teha.

                    Endal polnud probleeme. Nähes 9 paiku linnast välja sõites Tartu maanteel vastassunnas seda õnnetut rekkat, siis võis küll linna suunal kulgejatele vaid kaasa tunda. Töö juures oli kohaliku transpordi tegelastel põhimissioon linna poole minevad autod kuidagi muid teid pidi kohale saada. Üks tegelane muidugi korraldused unustas ja tööpäeva esimene pool lemmikmaanteel tempoga 200m tunniga oligi kindlustatud.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Tuleb 3 lumehelvest maha ja inimesed ei oska autodega sõita. Lisa natuke tuult juurde ja elu seisab. Mille pärast pean ma mööda kena siledat (jää ja lume vabat) asfalti sõitma tööle 40km/h? Õige vastust on see, et ees (Tallinna ringteel) sõidab 'XX aasta Ford Transit kellel on suve(a)kummid all. Hakkan aru saama miks russlandia elanikel pardadsokis kirves on.

                      Kommentaar


                        Täna olid mendid väljas ja paistis, et esimene rehvidekontroll juba käsil
                        See annab lootust, et eilsest Delfi videost nähtud autoga sarnased nüüd kevadeni lumekuhja alla pargitakse
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Üldiselt on ju teada, et rasked ilmastikuolud (ei mõtle nüüd reedest päeva) liikluses liidavad inimesi. Oled sa mees või naine, poolakas, eestlane või venelane - kui ikka kinni jääd siis tuleb abivägi sulle ka kutsumata appi.
                          Muidu sellist ligimesetoetust nagu pole, minnakse mööda, "ah, pole minu asi"!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sosku Vaata postitust
                            Üldiselt on ju teada, et rasked ilmastikuolud (ei mõtle nüüd reedest päeva) liikluses liidavad inimesi. Oled sa mees või naine, poolakas, eestlane või venelane - kui ikka kinni jääd siis tuleb abivägi sulle ka kutsumata appi.
                            Muidu sellist ligimesetoetust nagu pole, minnakse mööda, "ah, pole minu asi"!
                            Mul on kuri kahtlus, et see kuudimees, kes täna hommikul Veerennis (ilmselt täiesti siledate) suverehvidega stabiilselt 15 km/h tunnis kuhugi ukerdas, ronides ise foori taga välja esiklaasi puhastama (sest kojamehed vist ka ei töötanud) ja oluliselt hoolimata sellest, et punane vahepeal roheliseks muutus; oleks saanud vähemalt mõnelt tema taha kogunenud 20+ ligimesest autojuhilt vastu kurki, kui tänav oleks juhtumisi pikem olnud. Ilmselgelt mingil hetkel ilmastikuolud enam kretinismi ei vabanda.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Mulle meeldib kui hästi organiseeritult on autoteed puhtaks sahatatud.
                              Ja sellist asja pole minu silmad veel näinud, et Pärnu maanteel Laagri Maksi juurest on tee umbes ilma avariita. Vastik venimine oli see tänane sõit, tee kannatas kõvasti kiiremat liikumist.

                              Kommentaar


                                Tulles tagasi veel eelmise reede juurdde, siis Imavere ummikus (Imaverest ca 1,5km Viljandi poole) tui välja ilusasti autojuhtide ülbus/lollus vms. Paar veoautot olid kraavi sõitnud ja tee ära blokeerinud. Me jõudsime suhteliselt kohe pärast seda sinna, ees oli ca 4 veoautot. Tiksusime rahulikult lähtudes loogikast, et ega nad ilmaasjata ei seisa. Lisaks sõitis suur kopp veoautosid välja tõmbama. Ühel hetkel sõitis kõigepealt 2 veoautot mööda, ca 5 min peale seda liinibuss ja hunnik sõiduautosid. Otsustasime ka siis proovida, et äkki saabki läbi. Meie ees olnud veoautost mööda jõudes nägime, et möödasõitnud autod oli kõik üksteise selga kinni sõitnud ja tee täiesti ära blokeerinud. Keerasime otsa ümber ja läksime ringiga sihtkohta. Nii et ennem mõtleme kas tasub hakata mööda suruma kui pole teada mis eespool juhtunud on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X