320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna hommikul oli üks sõiduauot Järvevanal suunaga lennujaama poole kraavi sõitnud. Huvitav fakt oli see, et nina oli tal Mustamäe poole. Ei teagi, kas inimese rumalus, oskuste ülehindamine, kellegi teise süü või lihtsalt ebaõnn. Sõber rääkis, et eelmine reede sõitis tema ka kraavi ühe jobu pärast, kes sai tee peal külje ette ja avarii vältimiseks keeras sõber kraavi. Tropp sai auto sirgeks ja sõitis peatumata edasi ja sõber oli kraavis. Nina sai kahjustada ja istus öösel üksi kraavis ja üritas üksi, sest kedagi teist enam ei liikunud.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      No talvise tee peal on nina teise suunda keerata ülilihtne. Olen isegi ühe korra 180 kraadise pirueti teinud ja siis külili ennast kraavis leidnud. Situatsioon oli selline, et metsavahelisel teel tuli palgiveo auto vastu. Loomulikult tema ennast kõrvale ei hoidnud. Mina võtsin pehme serva peale kõrvale ja kui hakkasin ennast tagasi kõvale pinnale ajama, siis andsin oma tagaveolisega veidi liialt gaasi. Seejuures see "liialt" oli tegelikult väga ettevaatlik tegevus ja nõnda see kõik umbes kiirusel 40km/h juhtuski. Õnneks oli kraav lund täis ja mingi maastur sikutas mind välja, autol mingit arusaadavat viga ei tekkinudki. Kuigi olin siis vägagi roheline juht, siis ei imestaks, kui praegugi midagi sellist veel juhtuks - tagaveolisega on see ikka liiga lihtne.

      Aga situatsioon, kus elu silme eest läbi käis oli selline, kus ülilibedal teel Narva maanteel kusagil ida pool suutis minu hoitud pikivahes üks pikemat sorti ford transit koos järelkäruga ennast ninaga teise suunda keerata. Eks see päev oli ka selline, et mööda maanteed sõites oli autosid küll ühel, küll teisel pool kraavis, siis sai ikka väga ettevaatlikult sõidetud - Pärnust Jõhvi ja tagasi sõit 60km/h võttis ikka oma jagu aega.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Ülemöödunud aasta sai isegi 180 tehtud. Lumetormis, esiveolisega. Tagaots oli see mis värskel lumel liputama hakkas, oli selline lauge kurv, nii pööraselt oli õnne, et keegi vastu ei tulnud ja auto jäi enne kraavi pidama. Käed hakkasid alles 5 minutit hiljem värisema..

        60 km/h maanteel lumesajus ja lükkamata teel ei ole eriline ime, kui tahad tervelt koju saada. Olematu närvikavaga rullnokkadest ei tasu end häirida lasta, las uhavad mööda. Teie töristate mõõdukal hool nende kraavis vedelevast saksa luksuspillist mõnuga mööda jättes härra tee äärde kätega vehkima.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Päev otsa Tallinna vahel tiirutamist, ei õnnestunud näha mitte ühtki tänavat, mille kohta saaks öelda "rahuldavalt hooldatud". Lumeputru on täis ühtviisi nii magistraalid kui kõrvaltänavad. Hoolib, hoolib.

          Kommentaar


            Pärnu maantee Nõmmelt Pääskülla oli keset viie-kuue vahelist lumetormi suurepärases korras. Isegi soola oli teele puistatud.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Päev otsa Tallinna vahel tiirutamist, ei õnnestunud näha mitte ühtki tänavat, mille kohta saaks öelda "rahuldavalt hooldatud". Lumeputru on täis ühtviisi nii magistraalid kui kõrvaltänavad. Hoolib, hoolib.
              No olen ka terve päeva Edgarilinnas toimetanud ja alles õhtu kell 7 nägin esimest sahka! Krt selline asi ajab küll sita keema. Tõesti ei näinud ühtegi tänavat ,kus saaks vähekenegi normaalsemalt sõita
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Tõsi, lund on palju, aga mina küll ei väidaks, et tänavad läbimatud on.
                PS! Mulle selline ilm meeldib.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Mulle tundub see hala natukene massipsühoosina juba. Ma tulin Maardust läbi kesklinna Järvele. Jah, aeglasemalt kui muidu, kuid kiiremini kui loota oskasin. Järve tänavale jõuab muidugi sahk viiendal päeval pärast sadu, aga sellega harjub ära

                  Kommentaar


                    Jah, tänavad on läbitavad. See polegi tegelikult probleem, kui on vähegi rehvi ja autot ning oskusi, saab sõidetud. Probleem on selles, et see lumepuder lastakse autodel kinni sõita ja siis, kui seda lõpuks sahkama hakatakse, on asfaldil tõhus jääkiht, mida kloriidiga lahti ei sulata. Kui juhtub tulema pikk talv nagu oli tuna- ja ületunamullu, siis püsib see ilgus, mis avariisid tekitab ja sisekvartalites ka autot lõhub. Mul kodu ümber on peotäite kaupa sisekvartalitänavaid, mis sahka talve jooksul ei näegi - juhid teevad sahatöö ära. Siis sulavad sellesse, lõpuks paari-kolmekümne sentimeetrisesse jääpasakihti sisse kanalisatsiooniluukidest tulenevast soojusest augud, mis on nagu vulkaanikraatrid - sinna autoga sisse põrutamine lööb hambad lahti ja hea, kui ainult hambad. See on see häda, mis puudulikust teehooldest tuleneb, aga nagu näha, ollakse sellega nii harjunud, et peetakse juba sisuliselt normaalsekski...

                    Eelneva suhtes irrelevantne ja pigem jobujuhist tulenes täna Stocki ristis see, et pool sekundit jäi puudu, et oleksin saanud haigemajasse minna. Startisin esimese autona foori alt rohelisega, tasa ja targu, sest uued naelad all, mida ei taha kohe rehvist välja kraapida. See aeglane start päästiski - Stocki poolt kimas punasega ristmikule ja sahhdi! üle miski hõbedane mersu, sentimeetrit paarkümmend minu auto nina eest... Pardakaamera kah salvestas selle lõbusa hetke, kui viitsin, viskan üles ka mingi hetk. Ehk siis - sa võid kõik teha õigesti ja olla ettevaatlik nagu kopuleeruv siil - ja siis tuleb Vitja v merssedess ja teeb sulle t-bone küsimusi küsimata. Mõnus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Tõsi, lund on palju, aga mina küll ei väidaks, et tänavad läbimatud on.
                      PS! Mulle selline ilm meeldib.
                      No kui sul on 460hj Scania istumise all,ning kui veel ilma haaketa oled,siis sellises lumesopis ei olegi võimalik kiiremini kui 20km/h sõita ja sellega ma ju takistan ka teisi juhte. Ja ma ei ütleks,et mul kogemusi ei ole,lihtsalt siin tuleb füüsika mängu
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Palju õnne sellele BMW vennale kes täna ca kell 8 sõitis 20ga Keila ja Saue vahel ning tekitas enda taha kuskil poole kilomeetrise autode järjekorra. Well done faggot.
                        Kui auto/rehvid ei luba miks kurat sa üldse välja ronisid. Ning muidugi oli tore ka see, et kui ta näeb et nii kaugele kui silm ulatub on autode rivi taga siis ei tasu ikka tee kõrvale võtta ning need masinad mööda lasta. Eino milleks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Palju õnne sellele BMW vennale kes täna ca kell 8 sõitis 20ga Keila ja Saue vahel ning tekitas enda taha kuskil poole kilomeetrise autode järjekorra. Well done faggot.
                          Kui auto/rehvid ei luba miks kurat sa üldse välja ronisid. Ning muidugi oli tore ka see, et kui ta näeb et nii kaugele kui silm ulatub on autode rivi taga siis ei tasu ikka tee kõrvale võtta ning need masinad mööda lasta. Eino milleks.
                          Ära nüüd nii kurjalt siis...tal oli lihtsalt mõistust samapalju kui autol korralikke talverehve all

                          Kommentaar


                            Naine + BMW + talve ilm + telefon = väga halb kooslus (eriti ringliikluses). Hea, et ringil jääd ei olnud...muidu oleks ise mõnele teisele sisse libisenud pidurit vajutades. Otsa vaatas veel sellise näoga, et mida vittu ma vaatan tal ju BMW ja eesõigus järelikult.

                            Kommentaar


                              tervitaks neid ägedaid nelisilmasi, kes vahetpole mis ilm on peavad sõitma lähituled koos udutulega...
                              Proud to wear Claret & Blue!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Palju õnne sellele BMW vennale kes täna ca kell 8 sõitis 20ga Keila ja Saue vahel ning tekitas enda taha kuskil poole kilomeetrise autode järjekorra. Well done faggot.
                                Kui auto/rehvid ei luba miks kurat sa üldse välja ronisid. Ning muidugi oli tore ka see, et kui ta näeb et nii kaugele kui silm ulatub on autode rivi taga siis ei tasu ikka tee kõrvale võtta ning need masinad mööda lasta. Eino milleks.
                                nii võib juhtuda ka siis, kui siduritross pooleks läheb
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X