320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    nii võib juhtuda ka siis, kui siduritross pooleks läheb
    Oi kurja, selline nali on endal Viljandi-Tallinn trassil läbi elatud. See on kirurgistiilis nikerdamine, et kolmandast käigust alla ega üles poleks vaja vahetada 100+ km jooksul. Ära tegin, koduhoovi muidugi küll lükkasin auto, sest maja juurde sisse keerates tuli keegi vastu ja pidin peatuma... Signaali ei lastud, sõrmi ka ei näidatud. Aitäh, mõistlikud inimesed.

    Kommentaar


      kui auto tehniline seisukord ei võimalda normaalselt enam liikuda, siis mõistusega inimene lõpetab sõidu ning kutsub abi, mitte ei nikerda nui neljaks omal jõul lõpuni.

      Kommentaar


        Jah, isa. Just nii, isa.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Kitsas ühesuunaline tänav, parkimine lubatud ainult vasakpoolses teeservas.
          Täna hommikul, samasugune sündmuskoht. Tänav on nii kitsas, et sõitma mahub üks auto. Sõidan, näen, vastu tuleb länkar. Kuna takistus on n-ö tema poolel, eeldan, et tema peaks mulle teed andma ja selle lihtsustamiseks peatun kohas, kus minust vasakule jääb vähemalt kolme auto pikkune mulk, kus ta saaks kõrvale tõmmata. Mulgus on küll palju lahtist lund, aga länkari jaoks pole see isegi nohu. Länkar jõuab minuni ja peatub. Ei üritagi paremale tõmmata. Vilgutab tulesid, ilmselt arvates, et mina äkki võiksin hoopis tagurdama hakata. Länkari klaasid on nii tumedad, et ma isegi ei näe kes roolis on. Mine perse, mõtlen, mul on eesõigus! Nii seisime seal nagu kaks sikku sillal, sekundid tiksuvad, kümme, kakskümmend, varsti juba pool minutit möödas. Ärev vaikus. Lõpuks vend loobus ja andis teed. Suur võit dšiibimahvia üle!
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            tubli

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Täna hommikul, samasugune sündmuskoht. Tänav on nii kitsas, et sõitma mahub üks auto. Sõidan, näen, vastu tuleb länkar. Kuna takistus on n-ö tema poolel, eeldan, et tema peaks mulle teed andma ja selle lihtsustamiseks peatun kohas, kus minust vasakule jääb vähemalt kolme auto pikkune mulk, kus ta saaks kõrvale tõmmata. Mulgus on küll palju lahtist lund, aga länkari jaoks pole see isegi nohu. Länkar jõuab minuni ja peatub. Ei üritagi paremale tõmmata. Vilgutab tulesid, ilmselt arvates, et mina äkki võiksin hoopis tagurdama hakata. Länkari klaasid on nii tumedad, et ma isegi ei näe kes roolis on. Mine perse, mõtlen, mul on eesõigus! Nii seisime seal nagu kaks sikku sillal, sekundid tiksuvad, kümme, kakskümmend, varsti juba pool minutit möödas. Ärev vaikus. Lõpuks vend loobus ja andis teed. Suur võit dšiibimahvia üle!
              Selliseid seise tuleb vist küll igal autojuhil ette, hoolimata sellest, kui tasakaalukas, leebe või järeleandlik ta on. Minu naljakaim-pööraseim sellelaadne kogemus oli mõne aasta eest kodumaja hoovis (tüüpiline Lasna mikroka siseõu). Oi, ma kahetsen siiani, et mul toona ei olnud däšškämmi veel olemas...

              Sõnaga, sarnline seis - mina hoovist väljumas, kaubik tuleb vastu. Minul ainult võimalik tagurdada tagasi kuni oma parkimiskohani, kaubikujuhil võimalik enne minuga kohtumist paremale tee äärde tõmmata, kus on sissesõidutee teise maja juurde. Selle asemel seltsimees kiirendab, möödub sissesõiduteest ja laseb masinatel ninad peaaegu kokku. Saan aru, et tegemist on jobuga, aga jään huviga vaatama, et mis saab, tagurdada ei kavatsegi - minu sõidusuuna teeäär on täiesti tühi. Minuti peale standoffi algust muutub kaubikumees närviliseks ja hakkab miimikat ja žeste kasutades arvamusi avaldama. Kahe minuti pärast lärmab ta üksinda oma kaubikus nii, et minu autosse on roppused kuulda. Kui ma umbes neljanda minuti pärast akna avasin ja sigareti süütasin, flippis mees täielikult ära - hakkas oma masinas armatuuril olevaid pabereid loopima ja rooli peksma, ajuti minu poole ahastavalt käsi laiutades. Hakkan juba arvama, et äkki teen inimesele liiga, ehk on masinal tagurpidikäik untsus või midagi, aga siis avaneb kaubiku uks, mees tuleb välja ja... Äsab oma autole jalaga
              Kakelda mina ei taha, aga puhas antropoloogiline huvi käsib paigale jääda. Mees ronib kaubikusse tagasi, loobib aknast hunniku pabereid ja tühje kohvitopse välja ja kõike seda saadab lakkamatu raevutsev lärm. Seejärel hakkab kaubik äkitselt tagurpidi liikuma, tagurdab teise maja sissesõiduteele, keerab ümber ja... Sõidab minema.

              Ma olin päris tumm kohe jupp aega. Sellst frukti ei ole õnnestunud enam näha hiljem. Pole kindel ka, et samamoodi käituksin. Mingil hetkel kammib selline vend oma passive-agressive tsoonist välja ja siis tuleb varaline kahju mängu, mulle pole seda vaja. Õppetund aga missugune.

              Kommentaar


                Antud seikades(kui sinist silma ei karda ja kiiret pole), siis tulla oma autost välja, liigud rahumeelselt vastas oleva auto juurde, lased tal akna alla keerata ja küsid. "Noh seltsimees, mis saab?". 90% kindel,et tema tagurdab/annab teed.

                Kommentaar


                  Mulle ei meeldi sellistes seikades, olgugi, et mul võib ju olla õigus, olla esimene, kes konflikti ärgitab. Tegelikult on konfliktialge antud juhtumitel Fitti puhul juba algatanud länkarimees ja minu keisis kaubikujuht. Nagu mõlemal puhul näha oli, piisas täiesti ise rahulikuks jäämisest. Igasugused aknale koputamised jms shit on kindel tee olukorra eskaleerumiseni ja hiljem seletada, kes esimesena äsas, on jube tüütu.

                  Kommentaar


                    Täna oli teedel kohe eriliselt palju troppe kes leidsid, et kaugtulesid pole vaja vahetada lähituledele kui auto vastu tuleb.

                    Tervitaks ka debiilikust audi juhti Tallinn - Tartu maanteel, kes otsustas, et parim aeg möödasõiduks on siis kui autod vastu tulevad.

                    Kommentaar


                      Purgaa tänavatel. Loobusin hea meelega täna reisist Haapsalu. Ilmselt on tänu sellele elupäevi veel.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Täna hommikul, samasugune sündmuskoht. Tänav on nii kitsas, et sõitma mahub üks auto. Sõidan, näen, vastu tuleb länkar. Kuna takistus on n-ö tema poolel, eeldan, et tema peaks mulle teed andma ja selle lihtsustamiseks peatun kohas, kus minust vasakule jääb vähemalt kolme auto pikkune mulk, kus ta saaks kõrvale tõmmata. Mulgus on küll palju lahtist lund, aga länkari jaoks pole see isegi nohu. Länkar jõuab minuni ja peatub. Ei üritagi paremale tõmmata. Vilgutab tulesid, ilmselt arvates, et mina äkki võiksin hoopis tagurdama hakata. Länkari klaasid on nii tumedad, et ma isegi ei näe kes roolis on. Mine perse, mõtlen, mul on eesõigus! Nii seisime seal nagu kaks sikku sillal, sekundid tiksuvad, kümme, kakskümmend, varsti juba pool minutit möödas. Ärev vaikus. Lõpuks vend loobus ja andis teed. Suur võit dšiibimahvia üle!
                        Mnjaa. Ma kohtasin ühte lancari roolis olevat naist Tallinna kesklinnas, kes kitsal tänaval kõigepealt pusis 5 minutit, et end ümberkeerata, sest telefon käes seda teha oli äärmiselt raske ja kui ta lõpuks tehtud sai, siis jäi keset teed seisma, kuna minust ta mööda ei saanud (ruumi ühele autole). Selle asemel, et natukene kuhugi poole sõita ja lasta teistel liikuda seisis tema kangekaelselt keset ristmiku ja kuna mul oli kiire, pidin näpud ristis lootma, et ma oma Volvoga ei vaju kuskilt äärepeallt alla
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Täna oli teedel kohe eriliselt palju troppe kes leidsid, et kaugtulesid pole vaja vahetada lähituledele kui auto vastu tuleb.

                          kas enam ei toimi ka see, kui endal tagasi kaugtulede peale vahetad?

                          tavaliselt saavad nad siis enamasti aru, kui ebameeldiv see vastutulijale on
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Enamasti toimib jah, aga seekord ei toiminud ühell juhul isegi see.

                            Täna aga päästis kaasreisija karjatus sellest, et üks ajuinvaliid oleks külje maha sõitnud Tartus Aardla Võru ristis. Tulin Aardla poolt suunaga Ropka poole. Ristiinimese kohaselt võtsin suuna keskmises reas, mis viib otse üle risti, vasakpoolne keerab vasakule Võru tänavasse ja parempoolne paremale Võru tänavasse või siis üle ristmiku paremale Jalaka tänavasse http://goo.gl/maps/G72N9 Startisin mina mitte just kõige aeglasemalt esimesena ja parempoolses reas olev sinine universaal Volvo samamoodi. Ei tea kas ta avastas liiga hilja, et on vales reas või mida (rida enam vahetada ei tohi teiselpool ristmikku). Igatahes arvas ta, et parim tegevus mida teha on mulle lihtsalt tuimalt peale keerata. Poleks kaasreisija karjatanud istuks vist senini seal.

                            Kommentaar


                              minu teada rea vahetamine pärast ristmikut seal keelatud pole ja suht tihti rallitakse sust mööda seal, eriti kui mõni rekka sinna satub ja siis samas oota valgusfoori taga, et paremale Võru tn-le saaks pöörata.
                              Proud to wear Claret & Blue!

                              Kommentaar


                                Viimaste postituste valguses tuleb länkari ostmine ära jätta .Tundub,et see masin on juba sama kuulsaks saanud,nagu buumerid
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X