320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    kahjuks on selliseid pasapeetreid eestis ikka meeletult palju.mõni mõtleb et kui tal on perse all kallis auto siis talle ykski reegel ei kehti ja kysimus tekib miks mõnedel autodel on suunatulekang või siis nad pole selle asukohta veel avastanud.igal normaalsel autol asub see juhist vasakul pool ja usun et seda kangi pole raske kasutada.

    ma arvan, et selliste ja teiste liiklusohutust tagavate probleemide mõjutamine oleks lihtne: iga 10, kui mitte viie aasta pärast uuesti eksamile kõik autojuhid! Ainuke kurb asi oleks muidugi kogu see vaev ja kulutatud raha..
    kuid ikkagist, nagu keegi ütles: kas elude pealt tuleks raha kokku hoida?
    lühidalt - riik peaks finantseerima igat teist eksamit juhile täismahus.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      see kes sa täna sõitsid oma touaregiga võrust tartusse mingi 4 paiku
      lihtsalt munad maha, sellistega pole muud teha
      tra kui auto tuleb vastu, siis pole mõtet pressida mööda, tema pärast mingi 2 tundi passisin hanges
      vittu rsk

      Touareg on väga hea auto. Üks parimaid millega sõitnud olen. Tallinna inimesed teavad kindlast seda jubedata tänavat mis on Standardi maja taga. Tavalise sõiduautoga seal üle 20 km/h sõita ei kannata. Touaregiga 80nega sõites ei saanud üldse aru, et tegu on ühe jubedama Tallinna tänavaga

      Eks järgmine kord võta munad maha kui näed
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #63
        Oli selline juhus, et Pärnu mnt-l kuskil Järve Selveri juures pidin peaaegu oma auto vasakust küljest ilma jääma tänu ühe kaubiku "imelistele" manöövritele.
        Kuna masin aga oli teatud ettevõtte värvides ja eraldustunnustega, siis märkisin selle bussi reg. numbri tõotades endale seekord seda jama mitte alla neelata.
        Hommikul saatsin selle ettevõtte üldmeilile pahandava kirjakese...Ja ennäe imet - mõni tund hiljem helises mu taskutelefon ning väriseva häälega keskealine härrasmees palus vabandust oma ohtliku sõiduviisi pärast.
        Tõesti hämmastav...vean kihla, et enamik oleks selle kirja kustutanud ning autojuht oleks veel mind kuskile pimedasse kohta saatnud.

        Kommentaar


          #64
          Noh kui ülemus seisab kõrval ja ähvardab lisatasudest ilma jäämisega, siis ongi autojuhil väga värisev hääl :P

          Kommentaar


            #65
            [QUOTE=10 Lopez Saldana;727958]suveni arvas veel üks sinusugune wannabeest dressides sitapotiärikas et ta on keegi.[/QUOT

            ... 13-l ja Touareg, see on küll nali....
            RummaBastards!

            Kommentaar


              #66
              Pole väitnud, et mul on Touareg. Lihtsalt mul ükskord õnnestus seda proovida.Ei väsi kordamast- väga hea auto.

              Samas ei saa aru inimestest kes kiruvad neid kellel on ülekeskmise auto, et nad on ülbed jne jne ... bla bla bla. Pole see asi nii hull midagi, selliseid Kamikadzesid on igasuguste autoomanike seas. Kui üldse kedagi kiruksin, siis oleksid need taksojuhid ja bussijuhid. Nende sõidustiila ja ülbus on tõesti märkimist väärt.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #67
                eks vaprad ja ilusad jää paremini silma.

                taksojuhtide puhul on pull see, et nii kui neil klient peal... sõidavad nii seadusekuulelikult, et mul läheb tükki.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  #68
                  mitte seadusekuulkalt, vaid aeglaselt. erandeid on ka, kes ka koos klientidega rallit sõidavad

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    erandeid on ka, kes ka koos klientidega rallit sõidavad
                    Ma puutusin sellise erandiga kokku eelmise aasta suvel, kui üks taksist mind Haaberstist Koplisse lennutas. Sõle tänava lõpus oli 100 sees. Järgnes järsk pidurdus ja seejärel Sirbi trammipeatuseeelsesse kurvi, kus on 40 märk, 80-ga sisenemine.
                    Auto oli hall Impreza ja taksofirma oli vist Iks või Viiking.
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      #70
                      inimesed on ikka süüdimatud,viimase kolme päevaga tabati 95 joobes juhti.krdi haiged!!!ja nagu ikka siis avariisi ka jälle suht palju
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        #71
                        täna just üks tuttav sõitis mul maja juures kraavi
                        ise nolk, mingi 17 aastane, võõra autoga 120ga 75 kraadisesse kurvi, ning otse bussijaama taha kraavi
                        vedas, et ellu jäi, ise rääkis, et pidurit ei töötanud.
                        ja nagu arvata oli, maani täis.
                        auto omanik, kes oli kõrvalistmel, oli natukene kainem, aga mitte väga
                        tüüpiline rullnoklus
                        kes soovib opel vectrat soodsalt, võtku ühendust, auto mul hoovis
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          täna just üks tuttav sõitis mul maja juures kraavi
                          ise nolk, mingi 17 aastane, võõra autoga 120ga 75 kraadisesse kurvi, ning otse bussijaama taha kraavi
                          vedas, et ellu jäi, ise rääkis, et pidurit ei töötanud.
                          ja nagu arvata oli, maani täis.
                          auto omanik, kes oli kõrvalistmel, oli natukene kainem, aga mitte väga
                          tüüpiline rullnoklus
                          kes soovib opel vectrat soodsalt, võtku ühendust, auto mul hoovis
                          Kui Vectra B, siis oleks huvitatud

                          Kommentaar


                            #73
                            92 aasta vectra
                            1.8 mootoriga
                            ei oska öelda kas B või midagi muud
                            pole selles vallas väga tugev
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              #74
                              92 on A. vist

                              Kommentaar


                                #75
                                Ikka juhtub.krt ehitage see neljarealine juba valmis!!

                                Täna kella 12.15 paiku põrkasid Järvamaal Tallinna-Tartu maanteel Kükita Grilli lähedal kokku kaks sõiduautot, avariis sai viga viis inimest, neist kolm tõsiselt.

                                Kokku olid põrganud sõiduautod Honda ja Opel.

                                Päästeameti pressiesindaja Toomas Viksi teatel viidi haiglasse kaks kergemalt ja kaks raskelt viga saanud inimest. Üks kannatanu tuli päästjatel autost välja lõigata ja ta anti teadvusetuna kiirabile üle.

                                Täpsemad andmed avarii kohta selguvad lähiajal.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X