320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Asi pole lihtsalt segamises, vaid aeglasemalt liikuvas transpordivahendi.
    Nojah aga tihti see rekka või buss ongi ainuke õige kiirusega sõitev transpordivahend. Pole just palju autosid mis 90 alas üle 90 ei sõida.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Nojah aga tihti see rekka või buss ongi ainuke õige kiirusega sõitev transpordivahend. Pole just palju autosid mis 90 alas üle 90 ei sõida.
      Sellele ei saa vastu vaielda.

      Kommentaar


        Miks see liiklus eestlasi nii kohutavalt erutab? Kõik foorumid jms seda täis. Legit küsimus, vol lõpmatu. Kannatamatus? Ei suudeta 85ga sõita 50 kilomeetrit?
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Tihti ei teki sabad sellepärast ette rekka sõidab aeglaselt, vaid sellepärast, et enamus väikesõiduki juhte ületab kiirust
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            viimasega täiesti nõus. et kui no ütleme seesama rekka sõidab ees 85-87, kuidas sa tast möödud üldse piirkiirust ületamata? möödasõidutee on nii pikk, et selle ajaga tuleb keegi vastu raudselt. ja see 3-5 km tunnis kiiremini liikuda oleks ju meeletu võit...

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Tihti ei teki sabad sellepärast ette rekka sõidab aeglaselt, vaid sellepärast, et enamus väikesõiduki juhte ületab kiirust
              kõlab väga ebaloogiliselt?
              võib olla tahtsid öelda et väikesõidukid tahaksid ületada kiirust aga nad ei saa?
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Algselt postitas chac Vaata postitust
                kõlab väga ebaloogiliselt?
                võib olla tahtsid öelda et väikesõidukid tahaksid ületada kiirust aga nad ei saa?
                Ma saan aru, millele sa vihjad. Minu mõte oli see, et kui veok A sõidab 90 km/h ja sõiduk B sõidab 90 km/h ja nende vahe stardis on 100 meetrit, siis see vahe säilib. Kui aga sõiduk B sõidab 93 +/- 3km/h siis vahe sulabki ära.
                Ja nened palju kirutud busside kohta ka üks näide. Ma olen sõitnud maanteel 90-ga ja bussile jalgu jäänud.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Ma saan aru, millele sa vihjad. Minu mõte oli see, et kui veok A sõidab 90 km/h ja sõiduk B sõidab 90 km/h ja nende vahe stardis on 100 meetrit, siis see vahe säilib. Kui aga sõiduk B sõidab 93 +/- 3km/h siis vahe sulabki ära.
                  Ja nened palju kirutud busside kohta ka üks näide. Ma olen sõitnud maanteel 90-ga ja bussile jalgu jäänud.
                  No 90nega sõitev rekka on pigem ikkagi erand kui reegel. Enamasti lasevad nad ikka seal kuskil 80-85 vahel.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Ma saan aru, millele sa vihjad. Minu mõte oli see, et kui veok A sõidab 90 km/h ja sõiduk B sõidab 90 km/h ja nende vahe stardis on 100 meetrit, siis see vahe säilib. Kui aga sõiduk B sõidab 93 +/- 3km/h siis vahe sulabki ära.
                    Ja nened palju kirutud busside kohta ka üks näide. Ma olen sõitnud maanteel 90-ga ja bussile jalgu jäänud.
                    Luxexpressi sepad vajutavadki valusalt, aga mingi SEBE "Tunne Eestimaad" buss venib ikka 85ga.

                    Kommentaar


                      Pole saartel tükk aega käinud, suur see osalus neil suurtel masinatel kogumassist on?

                      Kommentaar


                        Väike näide Norra liikluskultuurist.
                        Sõber käis külas ja otsustasime minna Lillehammerisse. Päevane reis ja kilometraaziks tuli kokku ligi 600 km.
                        Kiirteed (110km/h) oli sellest kuskil 40-50 km. Ülejäänud trassil oli piirkiiruseks märgitud 80km/h.
                        Ning kogu selle teekonna jooksul sõitis meist mööda 2 (kaks!!) autot, I kid you not.
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          Väike näide Norra liikluskultuurist.
                          Sõber käis külas ja otsustasime minna Lillehammerisse. Päevane reis ja kilometraaziks tuli kokku ligi 600 km.
                          Kiirteed (110km/h) oli sellest kuskil 40-50 km. Ülejäänud trassil oli piirkiiruseks märgitud 80km/h.
                          Ning kogu selle teekonna jooksul sõitis meist mööda 2 (kaks!!) autot, I kid you not.
                          Kui kiiresti te sõitsite?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Kui kiiresti te sõitsite?
                            Vastavalt 112km/h ja 82km/h.
                            Trahvimäärad on suured. Sõitsin paar kuud tagasi 70 alas 80-ga (ei olnud tähelepanelik), tehti pilt ja trahvi sain 200 eurot. Tuttav sõitis +15 üle ja sai 380 eurot.
                            Ärge ületage kiirust.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Üks huvitav küsimus, kas keegi teist on kunagi sattunud kasutama Tallinn - Maardu liini monda bussi voi marsat ?

                              Nendega seoses oleks voimalik umber lükata vist päris paljud arusaamad liiklusest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Üks huvitav küsimus, kas keegi teist on kunagi sattunud kasutama Tallinn - Maardu liini monda bussi voi marsat ?

                                Nendega seoses oleks voimalik umber lükata vist päris paljud arusaamad liiklusest.
                                Mina olen sattunud kasutama viimase aasta jooksul väga palju seda liini, pole mõhkugi täheldanud. Ainult seda, et marsad ja buss nr. 100 (veel) on suht viisakad võrreldes teiste seda teed sõitvate bussidega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X