320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Tallinn ei ole ju tegleikult maailma ainus linn kus selline kaart käibel. Saadakse hakkama kenasti.
    Varem sai ID-kaardiga lihtsalt (nagu varem öeldud kaks kätt taskus) bussi astuda. Veidi tüütu on, kui keegi arvab, et on tore bussi kinni hoida ja ennast meeleheitlikult validaatori vastu nühkida. Selle asemel, et kaart juba varakult taskust välja võtta aga õnneks on selliseid vähe.

    Kusjuures pileti saab ka juhi käest, maksad küll rohkem aga eks teadmatus maksabki igal pool kätte.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Mittetallinlase (ka turisti) vaatepunk: süsteem on pono. Kust kaardi saab? Kuidas raha peale saada sinna? Maksan kaardi eest 2€ kuigi ma kasutan seda korra võibolla (tean, et linnavalitsuses saab raha tagasi vajadusel). Esmakordselt on tegu väga segadusseajava süsteemiga. Oleks mobiilipiletid alles jäetud oleks kõik ok, praegu pead hakkama leiutama kuidas ja mis.
      Londonis ja Stockholmis ostad samuti mingi paarinaelase kaardi, kuhu siis mingi metrootöötaja raha peale laeb.
      Tallinnas on see metrootöötaja vahelt ära võetud, laed ise. Vist saab R kioskist ka laadida?
      Aga kuidas turist sellest kõigest aru peaks saama - täpselt ei tea küll. Tavaliselt hakkad bussipileti peale mõtlema siis, kui näed peatusele liginemas ühistranspordi sõidukit. Ja siis vist on hilja juba.

      Kommentaar


        Tallinnas on turistidele näiteks Tallinncard olemas. mingi viiekümne eurtsi eest saad 3 ööpäeva jooksul sisuliselt igasse muuseumisse tasuta sisse, tasuta ühistranspordiga sõita ja jalgratast rentida, ööklubidesse tasuta jne.

        Kommentaar


          Mobiiliga sai ka kaardile raha kanda (ilmselt saab siiani). Ilgelt pikk number tuli küll toksida, kuid piiks-piiks raha tuli.

          Kommentaar


            Reinimaa kohus otsustas loobuda trahvinõudest mehe vastu, kes seisis silmitsi mobiiltelefoniga roolis rääkimise süüdistusega, kuna see väitis, et ta hoopis sügas mobiiltelefoniga kõrva.


            tuleb meeles pidada - ehk läheb omal vaja. Pretsedent on olemas igatahes

            Kommentaar


              Noh Saksamaale ikka vahel sattub. Seda küll ei teadnud, et eestis lausa käeshoidmine keelatud on. Aga ma ei ole ka eestis väga sageli sõitmas viimasel ajal. Kokkuvõttes tuleb ennast kokku võtta ja mingi hands free autosse tekitada. kohati oma laiskus, kohati see, et minu kogemuse põhjal ei ole juhtimise koha pealt vahet kas ma hoian telefoni kõrva ääres ise või tuleb jutt mulle niisama kõrvalt kuskilt. Segab ikka samavõrra vähe. Kusjuures seda tuvastasid isegi müüdimurdjad, et ei sega mitte telefoni hoidmine vaid rääkimine ise .

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Tallinnas on turistidele näiteks Tallinncard olemas. mingi viiekümne eurtsi eest saad 3 ööpäeva jooksul sisuliselt igasse muuseumisse tasuta sisse, tasuta ühistranspordiga sõita ja jalgratast rentida, ööklubidesse tasuta jne.
                Turiste on erinevaid. Mitte kõik ei jää 3ks ööks. Mitte kõiki ei koti muuseumid. Ntx kruiisituristid. Ntx konverentsituristid jne. Tore kui selline kaart on eks, aga teavitust kuidas asi töötab (mitte kohalikele) on üli vähe.

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Segab ikka samavõrra palju .
                  parandasin
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    parandasin
                    Kuidas kellelgi ilmselt. Tihedas linnaliikluses ma ka eelistan mitte toru otsas rippuda ja lükkan kõne edasi aga rahulikumas liikluses ei ole probleemi. Pikemal maantesõidul helistan vahel ise kellelegi, et saaks asjad aetud ja aega kasulikult kasutatud. Ja üldse ei ole ju tegelikult vahet telefoniga rääkimises ja näiteks kaassõitjaga jutu ajamises. Mõlemad on teoorias samavõrra tähelepanu hajutavad tegevused.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      Kuidas kellelgi ilmselt. Tihedas linnaliikluses ma ka eelistan mitte toru otsas rippuda ja lükkan kõne edasi aga rahulikumas liikluses ei ole probleemi. Pikemal maantesõidul helistan vahel ise kellelegi, et saaks asjad aetud ja aega kasulikult kasutatud. Ja üldse ei ole ju tegelikult vahet telefoniga rääkimises ja näiteks kaassõitjaga jutu ajamises. Mõlemad on teoorias samavõrra tähelepanu hajutavad tegevused.
                      handsfree autos on vist ju lubatud? - st ei saa üldse aru millest proble on üles tõmmatud.
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        handsfree on lubatud jah - mis minu meelest teebki seaduse naeruväärseks kuna tegelikult ei ole mingit kuradi vahet kas sa räägid handsfreega või hoiad telefoni käes. Tähelepanu ei hajuta mitte telefoni hoidmine vaid rääkimine ise

                        Kommentaar


                          No rääkimine rääkimiseks, tänapäeval istutakse sõidu ajal feiskaris, saadetakse sõnumeid, tehakse selfisid ja tegeletakse veel saja muu asjaga. Usun, et need on peamised põhjused, miks seda käes hoidmist karistatakse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            No rääkimine rääkimiseks, tänapäeval istutakse sõidu ajal feiskaris, saadetakse sõnumeid, tehakse selfisid ja tegeletakse veel saja muu asjaga. Usun, et need on peamised põhjused, miks seda käes hoidmist karistatakse.
                            see on see tänapäeva moodne maailm, juhtideta autot arendatatakse selleks et KÕIK autosviibijad saaks VÕRDSELT facebookis istuda
                            #chaplin #modern times
                            #huxley #brave new world
                            #võrdõigusvolinik
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              handsfree on lubatud jah - mis minu meelest teebki seaduse naeruväärseks kuna tegelikult ei ole mingit kuradi vahet kas sa räägid handsfreega või hoiad telefoni käes. Tähelepanu ei hajuta mitte telefoni hoidmine vaid rääkimine ise
                              No on ikka vahe küll. Sul on üks käsi kinni ju. Niigi on probleeme suunatulede näitamisega ja nii edasi!
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                handsfree on lubatud jah - mis minu meelest teebki seaduse naeruväärseks kuna tegelikult ei ole mingit kuradi vahet kas sa räägid handsfreega või hoiad telefoni käes. Tähelepanu ei hajuta mitte telefoni hoidmine vaid rääkimine ise
                                Ühe käega on raske juhtida lihtsalt autot.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X