320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma feilisin kunagi selliselt, et ei märganud ajutist 30ne märki ja lasin rahulikult 50ga edasi. suunati sujuvalt arki parklasse tagasi ja öeldi, et fuck off nigga.

    Kommentaar


      Kuulsin tuttavalt sellist lugu, et ta kukutati Paides läbi põhjendamatult aeglaselt sõitmise eest. Tänaval oli kiiruspiirang olnud 50 aga ta sõitis vist mingi kolmekümnega kuna majad olevat teele päris lähedal olnud ja tema meelest polnud turvaline ristumisi viiekümnega läbi uhada. Pidi võtma lisatunde ja maksma lõive ning mingi aasta hiljem oligi see sama tänav muudetud märgiga kolmekümne alaks. Ise ei suutnud uskuda, et nii läbi sai kukutada aga ise ta väitis, et muid vigu tal nagu polnudki seekord.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Ma kukkusin korra läbi seetöttu, et lasin koerale signaali (koer oli kuskil 30-40m kaugusel).
        Ütles mulle, et signaali lased vaid liikluohtliku olukorra puhul.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Raplas oli üks selle pärast läbi kukkunud, et oli autoga parklast välja tagurdanud ilma turvavööta. Ehk 5 meetrit sõitu ja eksam läbi. Kõige hirmsam asi enamus inimeste arvates on külgboksi parkimine. Aga eksamil teed oma elu loodetavasti viimase külgboksi ja elu ilus.
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Teil maal pole vast tõesti külg ees vaja parkida. Ei hakka smailit lisama, kuigi vist peaks.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana
              Ma ei tea. Ma pole Tallinnas 3-4 aastaga reaalselt mingi 5-6 korda külgboksi teinud max. Ja see pole selle elemendi vältimine vaid lihtsalt mitteesinemine minu jaoks. No lihtsalt ei tule ette.

              Kõige rohkem külgboksi tuleb mul ette just maal. Kui käia suvel/sügisel laatadel head ja paremat kokku ostmas, siis on maanteeäär tavaliselt umbe pargitud ning seal on sellest oskusest küll kasu.
              Eks vist oleneb jah. Kalamajas elades teen 3-4 korda nädalas külgboksi. Mõnikord saaks ilma selleta ka vast aga hea on käsi soojas hoida
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                Raplas oli üks selle pärast läbi kukkunud, et oli autoga parklast välja tagurdanud ilma turvavööta. Ehk 5 meetrit sõitu ja eksam läbi. Kõige hirmsam asi enamus inimeste arvates on külgboksi parkimine. Aga eksamil teed oma elu loodetavasti viimase külgboksi ja elu ilus.
                Õige asja eest kukutati. Autokoolis tambitakse ju pea sisse, et esimese asjana kinnitatakse rurvavöö.
                Aga see külgboksi jutt kukutas mu lõua nii umbes põlvini. Kasutan külgboksi kindlasti mitu korda nädalas.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Mina kukkusin esimesel korral läbi, kuna joonteta ristmikul sõitsin rattaga üle kanalisatsiooniluugi kohas, kus oli kokkulepitud, et luuk peab rataste vahele jääma. Ma ütlesin, et ma vabastasin ristmiku kiiremalt, sest muidu oleks liiklust kinni hoidnud, aga näe.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Ise kukkusin esimese korra läbi, kuna olin 3 päeva olnud 38+ palavikus ja ei viitsinud uut aega ka kuu aega oodata, vaid läksin proovima. Suutsin 10 minutit enne lõppu ristmikul peaaegu teisele ette keerata. Naljakas on see, et ise ei mäleta sellest päevast mitte midagi. Teisel korral tegin väga lihtsalt ära.

                    Külgboksiks on reaalselt vajadust ikka väga harva. Liiklen nii linnas kui ka Raplas ja sarnastes pommiaukudes. Vaja läinud tõesti Kesklinnas või Mustamäel nende korterite vahel, kuhu kõik suvalt pargivad.
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Tegin esimese korraga ära ca 7a tagasi. Peaaegu oleksin kaldteel auto väljasuretamise pärast läbi kukkunud.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        ma kukkusin kaheksa aasta eest sõidueksami kahel korral läbi. esimesel korral sai külgboks saatuslikuks, kusjuures see oli koolis algusest peale täitsa käpas, aga enne eksamit polnud mitu kuud proovinud ja nii ta läks. teisel korral sõitsin eksamineerija arvates liiga ettevaatamatult reguleerimata ristmikule, kus peatee pööras paremale, ehkki kiirus polnud suur ja mingit ohtlikku olukorda ei tekkinud. pisieksimusi võis ka olla, mis miinusskoori kasvatasid. kolmandal katsel õnnestus läbi saada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Peaaegu oleksin kaldteel auto väljasuretamise pärast läbi kukkunud.
                          Praegu vist sellega läbi ei kuku, kui auto paigale jääb.

                          Kommentaar


                            Eesti on vist ainus riik maailmas kus arvatakse tõsimeeli et näiteks 90 alas 80-ga sõitmine on põhjendamatult aeglane sõitmine, kus arvatakse et maksimaalne piirkiirus on ühtlasi minimaalseks piirkiiruseks
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              Eesti on vist ainus riik maailmas kus arvatakse tõsimeeli et näiteks 90 alas 80-ga sõitmine on põhjendamatult aeglane sõitmine, kus arvatakse et maksimaalne piirkiirus on ühtlasi minimaalseks piirkiiruseks
                              Eesti on vist ainuke riik maailmas kus aeglaselt liikuva sõiduki juht arvab, et ta ei pea kiirematele teed andma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                Eesti on vist ainus riik maailmas kus arvatakse tõsimeeli et näiteks 90 alas 80-ga sõitmine on põhjendamatult aeglane sõitmine, kus arvatakse et maksimaalne piirkiirus on ühtlasi minimaalseks piirkiiruseks
                                Sõida ise ja lase teistel sõita, nõnda võiks selle jutu lõpetada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X