320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    See nüüd küll õige väide ei ole.
    Selge. Jõudu tööle võõraste autode lõhkumisel.
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      Kui sa pead autoga kiirustama, siis sa oled juba lootusetult hiljaks jäänud. Jalakäijal on veel aga lootust - seega, anna teed.

      Ma usun, et rõhk on seal, mitte lõhkumisel.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Huvitav jah, et alehis lõhkumise osa sealt otsis. Ma ikka selgelt mõtlesin kiirustamise poolt.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Kui sa pead autoga kiirustama, siis sa oled juba lootusetult hiljaks jäänud. Jalakäijal on veel aga lootust - seega, anna teed.

          Ma usun, et rõhk on seal, mitte lõhkumisel.
          Ma ei tea, kui ma jala linna vahel tiksun, siis mul on alati piisavalt aega, et autojuhtidele näidata "pane-pane!" ja "head teed!". Eeldan alati, et kui nemad juba autoga sõidavad, siis ilmselt on neil kuhugi kiirem kui minul.

          Eks autojuhina on ka tavaliselt varuga aega ja miski enam ammu väga närvi ei aja. Kui keegi muidugi mingil põhjusel peaks autot lõhkuma hakkama, siis ilmselt nii palju aega poleks, et tolle debiiliku pärast tund-kaks politseinike aega raisata.

          E: kui oleks paar tundi varu, siis ilmselt liigukski ju juba jala
          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

          Kommentaar


            Algselt postitas alehis Vaata postitust
            Kui sa juba jala käid, siis tähendab see, et sul on palju aega. Kes sõidab autoga, sel on üsna kiire. Pole mõtet tühja-tähja pärast närvi minna ja täiesti #absurd on suvalisi autosid (tühja koha pealt) peksma hakata.
            Sõidan autoga parklasse ja ootan foori taga, mul on ilmselt kiire? Auto ära parkisin ja tahan üle tee minna, ning ootan foori taga, siis on mul palju aega? Ära rohkem peale võta.

            Kommentaar


              No ma nägin ka eile mingit toredat autojuhti, kes oleks peaaegu lapsevankrile otsa sõitnud ja siis tõmbas temast ringiga mööda. Kuigi tal oli teha parempööre. Ma näitasin talle seepeale rahulikku käemärki ehk laiutasin käsi. Tüüp hakkas rooli taga niimoodi tõmblema, et ma juba arvasin, et peab kaklema hakkama. Ei pidanud. Tal hakkas kiire, kuna ta on autoga.

              Tramaivõi, see alehise loogika on super.

              Kommentaar


                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                Kui sa juba jala käid, siis tähendab see, et sul on palju aega. Kes sõidab autoga, sel on üsna kiire. Pole mõtet tühja-tähja pärast närvi minna ja täiesti #absurd on suvalisi autosid (tühja koha pealt) peksma hakata.
                Mul oli eelmisel Pühapäeval olukord, et käisin jooksmas ja olin just ringil lõpetamas, mis pmst tähendab et mingi 30% tõusuke sai just võetud ja hing on suht paelaga kaelas ja kortermajade hoovist hakkas üks kohalik härra oma musta ja läikiva maasturiga välja keerama, reaalselt veeres mingi 5km/h max. ja just vaatas minu suunas ka ja täpselt keeras ette, kuigi nägi pikalt et ma tulen.. No ffs, see vend sai küll lahtise käega vastu oma tranduleti külge. Täisdebiil..

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Mul oli eelmisel Pühapäeval olukord, et käisin jooksmas ja olin just ringil lõpetamas, mis pmst tähendab et mingi 30% tõusuke sai just võetud ja hing on suht paelaga kaelas ja kortermajade hoovist hakkas üks kohalik härra oma musta ja läikiva maasturiga välja keerama, reaalselt veeres mingi 5km/h max. ja just vaatas minu suunas ka ja täpselt keeras ette, kuigi nägi pikalt et ma tulen.. No ffs, see vend sai küll lahtise käega vastu oma tranduleti külge. Täisdebiil..
                  Päriselt arvadki et see on normaalne käitumine?
                  Et kui keegi käitub SINU meelest valesti (või lihtsalt eksis), siis võib kättpidi kallale minna?

                  Kuidas iseloomustada inimest kel pole kopka eest enesekontrolli - "labiilne mölakas"?
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Mitte, et see selle juhtumiga seotud oleks, aga kui sa ristimiku "kinni sõidad" ja sel hetkel jalakäijatel foor roheliseks läheb, siis muidugi neil õigus kuri olla. Olen korra jalakäijana selle üle elanud, et üks töll sõna otseses üritas sõita üle varba ja tänutäheks sai tema auto minu käest ühe tohlaka.
                    Algselt postitas alehis Vaata postitust
                    Kui sa juba jala käid, siis tähendab see, et sul on palju aega. Kes sõidab autoga, sel on üsna kiire. Pole mõtet tühja-tähja pärast närvi minna ja täiesti #absurd on suvalisi autosid (tühja koha pealt) peksma hakata.
                    Tõlgin sulle jutu äkki arusaadavasse keelde.
                    Mul jalakäijana oli roheline tuli ja alustasin koos teiste jalgsi liiklejatega teed ületama, aga sellest hoolimata, et minu ja teistel oli ROHELINE tuli, otsustas üks taat üle varvaste sõita. Tema jalakäijate foori ei pannud tähele, sest pilk oli kohe tuleval ringteel, kust otsis võimalust läbi lipsata. Tolmune auto määris riivates mu püksid ja kui ta mind märkamata mööda vajus, laksasin käega vastu tagumist nurka. Kui ta akna alla keris ja küsis, et miks ma nii teen, siis näitasin pimedale dolbajoobile jalakäijate rohelist tuld ja astusin edasi.
                    #absurd, et sa asjale pihta ei saa, sest kui juht ei saa liiklusreeglitest aru, siis ei ole mul midagi selle vastu talle seda näidata.
                    Ning kui autojuht ronib õhtusel tipptunnil Tallinna kesklinna liiklusesse, siis tal küll kuhugi kiire pole

                    PS. Jala käin ma sellepärast, et värske õhk mõjub hästi. Proovi vahest ise ka
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas chac Vaata postitust
                      Päriselt arvadki et see on normaalne käitumine?
                      Et kui keegi käitub SINU meelest valesti (või lihtsalt eksis), siis võib kättpidi kallale minna?

                      Kuidas iseloomustada inimest kel pole kopka eest enesekontrolli - "labiilne mölakas"?
                      And zero fucks were given that day..

                      Kommentaar


                        Puutu meest, mitte mehe autot.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Senimaani kuni alehise loogikast tulenvalt autojuhte on meil liiksuses, siis ega see meie liikluskultuur ei paranengi.
                          Jääb mulje, et jalakäija/rattur on nagu mingi must lammas meil liiksuses.
                          Pretty strange shit..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                            Sõidan autoga parklasse ja ootan foori taga, mul on ilmselt kiire? Auto ära parkisin ja tahan üle tee minna, ning ootan foori taga, siis on mul palju aega? Ära rohkem peale võta.
                            See seletab, miks mõned vennad ukse ette ohutussaarele pargivad. Neil on lihtsalt kiire.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Puutu meest, mitte mehe autot.
                              Üks sumpa kõik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                                Ma ei tea, kui ma jala linna vahel tiksun, siis mul on alati piisavalt aega, et autojuhtidele näidata "pane-pane!" ja "head teed!". Eeldan alati, et kui nemad juba autoga sõidavad, siis ilmselt on neil kuhugi kiirem kui minul.

                                Eks autojuhina on ka tavaliselt varuga aega ja miski enam ammu väga närvi ei aja. Kui keegi muidugi mingil põhjusel peaks autot lõhkuma hakkama, siis ilmselt nii palju aega poleks, et tolle debiiliku pärast tund-kaks politseinike aega raisata.

                                E: kui oleks paar tundi varu, siis ilmselt liigukski ju juba jala
                                Sa oled üks nendest vanamuttidest, kes seisab ülekäiguraja ees, ootab kuni autod seisma jäävad aja siis viipab, et sõidku aga edasi?
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X