320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Raudtee remont Pääsküla suunal. Ilmselt ajab see tõkkepuud errorisse ning seepärast on reguleeriad. Sama Rahumäel.
    Vägev. Süsteem võtab võimust ja inimene ei suuda sittagi teha selle nimel, et üks kuradi tõkkepuu alla ei langeks.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Nägin täna esimest korda, kuidas 80 km/h sõitev auto "rongi" eest Politsei poolt maha võeti. Kiidan tegutsemist.
      Pics or didn't happen. Juulis üle 2000km Pärnu-Tallinna mnt peal ja ei näinud mitte ühtegi patrulli. Tee peal samal ajal korralagedus - lugematu hulk ronge ja neist tingitud kabelimatsu tahtjaid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Pics or didn't happen. Juulis üle 2000km Pärnu-Tallinna mnt peal ja ei näinud mitte ühtegi patrulli. Tee peal samal ajal korralagedus - lugematu hulk ronge ja neist tingitud kabelimatsu tahtjaid.
        Pics or didn't happen? Roolis olles ei näpi telefoni. Eksole. Muidu pärast laibad taga. Aga did happen. Ja noh, kui patrulli pole teepeal, kes siis seda vedurit peaks korrale kutsuma?

        Ja seoses sellega, et Ääsmäe -Haapsalu mnt on muutunud üheks hullemaks km/avariid suhtarvuga maanteeks (kuskilt on see statistika meelde jäänud) on seal pm iga reede ja pühapäev kuskil patrull teeääres.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Ja noh, kui patrulli pole teepeal, kes siis seda vedurit peaks korrale kutsuma?
          Nii on, aga eeldakski, et ajal, mil pool maailma tahab Pärnusse kokku sõita, oleks mingisugunegi järelvalve.

          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Ja seoses sellega, et Ääsmäe -Haapsalu mnt on muutunud üheks hullemaks km/avariid suhtarvuga maanteeks (kuskilt on see statistika meelde jäänud) on seal pm iga reede ja pühapäev kuskil patrull teeääres.
          Võib vist julgelt öelda, et see on üks kõige hullem teelõik üldse oma kurvide rägastikuga ja kogu kadalipu peale on vist kaks kiiruskaamerat, kui õigesti mäletan. Pärast Hingut mitte ühtegi, mis annab circa 60km segastele hullamiseks. Seal on ikka igasuguseid asju nähtud ja üle elatud.

          Kommentaar


            Mis kaasfoorumlased arvavad sellisest asjast kas see v'ga dick movie v suht okei, kui nt Rannamäe teel suunaga kesklinna poole, läheb enne suurtüki tänava ristmiku kahe realine ühe realiseks ja kui terve rida autosi on paremal, vasak rida, mis ristmikul ära lõppeb, on täiesti tühi...kas see oleks väga dick move kui seal alguses järjekorras seistes, läheks vasakusse ritta ja sõidaks lõpu välja ja ootaks, kuni keegi laseb paremale reastuda, kust rida läheb edasi? Eile nt oli päris pikk järjekord, tekkis küll tahtmine vasakusse ritta minna ja lõpuni välja sõita ja siis oodata kuniks keegi paremale laseb reastuda, aga kuna mitte keegi minu tagant ei läinud vasakusse ritta ja ei teinud seda mida mõtlesin, mõtlesin siis ise ka ilusti viisakalt ummikus istuda, kuna tol hetkel mul aega ka oli, aga lihtsalt seal seistes avastasin end mõttelt, et kas see oleks okei move, kui teeksin nii nagu rääkisin.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Sellistele on minu arust Dante täiesti eraldi põrgu taseme välja mõelnud.

              Kommentaar


                Mitte päris üks-ühele, aga annab aimu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Mis kaasfoorumlased arvavad sellisest asjast kas see v'ga dick movie v suht okei, kui nt Rannamäe teel suunaga kesklinna poole, läheb enne suurtüki tänava ristmiku kahe realine ühe realiseks ja kui terve rida autosi on paremal, vasak rida, mis ristmikul ära lõppeb, on täiesti tühi...kas see oleks väga dick move kui seal alguses järjekorras seistes, läheks vasakusse ritta ja sõidaks lõpu välja ja ootaks, kuni keegi laseb paremale reastuda, kust rida läheb edasi? Eile nt oli päris pikk järjekord, tekkis küll tahtmine vasakusse ritta minna ja lõpuni välja sõita ja siis oodata kuniks keegi paremale laseb reastuda, aga kuna mitte keegi minu tagant ei läinud vasakusse ritta ja ei teinud seda mida mõtlesin, mõtlesin siis ise ka ilusti viisakalt ummikus istuda, kuna tol hetkel mul aega ka oli, aga lihtsalt seal seistes avastasin end mõttelt, et kas see oleks okei move, kui teeksin nii nagu rääkisin.
                  Suht okei.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                    Mitte päris üks-ühele, aga annab aimu.
                    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                    Sellistele on minu arust Dante täiesti eraldi põrgu taseme välja mõelnud.


                    ma ei saa väga teist aru. Selle pikka järtsiga võib ju tekitada eelnevatele ristmikele ka mingeid totakaid ummikuid? See nende jaoks eriti frusteeriv, kes tahaksid varem ära pöörata näiteks. Et eelnevad ristmikud puhtana hoida, oleks minu arust täiesti okei, kui läheksid tühjale reale ja sõidad ette ja ootad kuni keegi vahele laseb.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      ei poolita järjekordi!!! #vägadickheadmove
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Raudtee remont Pääsküla suunal. Ilmselt ajab see tõkkepuud errorisse ning seepärast on reguleeriad. Sama Rahumäel.
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Vägev. Süsteem võtab võimust ja inimene ei suuda sittagi teha selle nimel, et üks kuradi tõkkepuu alla ei langeks.
                        Nägin ka seda jama täna. Tondi poolel oli suurem järjekord ja reguleerija külma rahuga lasi tükk aega sealtpoolt autosid üle ja meie linnapoolsel suunal ootasime nagu tolvanid, et millal võimalus peaks tekkima.

                        Algselt postitas Iceman
                        ..., aga kuna mitte keegi minu tagant ei läinud vasakusse ritta ja ei teinud seda mida mõtlesin, mõtlesin siis ise ka ilusti viisakalt ummikus istuda, kuna tol hetkel mul aega ka oli, aga lihtsalt seal seistes avastasin end mõttelt, et kas see oleks okei move, kui teeksin nii nagu rääkisin.
                        See on üsna dick move, aga kuna meil on üsna palju alaarenenud inimesi, siis muidugi kasutatakse seda võimalust tavaliselt üsna aktiivselt.
                        Stockmanni ees kaob ka praegu üks rida ära ja loomulikult on küllalt liiklejaid, kes seisavad vahetult enne teetõket, et head inimesed neid vahele laseksid.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Nahhui seal siis üldse see teine rida nii pikalt on? Võiks ju varem ära lõppeda siis kohe peale vasakpööret. Ma just mõtlen seda, et see ju tekitab eelnevatel ristmikel mõttetuid ummikuid. nt õismäe teelt ehitajate teele pöörates haabersti ringi poole, seal vasak poolne rida läheb ringile, teine lõppeb enne ringi ära ja kolmas läheb linna poole. Päris mitu õhtut on nii, et kui ma tahan linna poole minna, siis seal ristmikul õikalt ehitajate teele, on ringile minev järts nii suur, et minu ees autod jäävad enamasti ristmikel lausa seisma, et ehmun ja siis pean vaatama manööverdama kuidas ringiga mööda minna, et edasi minna. Minu arust taolistel hetkedel võiksid ka need kes tahaksid ringile minna, reastuda kohe teise ritta ja sõita lõpuni välja ja ootaks seal, et keegi laseks vahele. Mitte ei tekitaks mingeid ummikuid ristmikul seisma jäädes, blokkides neid, kes tahavad linna poole minna.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Nahhui seal siis üldse see teine rida nii pikalt on? Võiks ju varem ära lõppeda siis kohe peale vasakpööret. Ma just mõtlen seda, et see ju tekitab eelnevatel ristmikel mõttetuid ummikuid. nt õismäe teelt ehitajate teele pöörates haabersti ringi poole, seal vasak poolne rida läheb ringile, teine lõppeb enne ringi ära ja kolmas läheb linna poole. Päris mitu õhtut on nii, et kui ma tahan linna poole minna, siis seal ristmikul õikalt ehitajate teele, on ringile minev järts nii suur, et minu ees autod jäävad enamasti ristmikel lausa seisma, et ehmun ja siis pean vaatama manööverdama kuidas ringiga mööda minna, et edasi minna. Minu arust taolistel hetkedel võiksid ka need kes tahaksid ringile minna, reastuda kohe teise ritta ja sõita lõpuni välja ja ootaks seal, et keegi laseks vahele. Mitte ei tekitaks mingeid ummikuid ristmikul seisma jäädes, blokkides neid, kes tahavad linna poole minna.
                            Jumal, sa näed ja ei mürista. Johhaidii. Sa võid ju teha selle lükke, olen isegi teinud, aga saa siis vähemalt aru, et sa oled täisvänt.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Mina ei ole vänt, teised on täistropid.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                > kas see on dick move?
                                > universaalne jah
                                > "Mina ei ole vänt, teised on täistropid"
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X