320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja mind oleks just kaitseliidu kirjadega kaubik alla ajanud. Minul roheline ja autod seisavad. Jõuan poolele teele ja siis kaubik järsku stardib, gaas pōhja ja minek. Tädil nina mobiilis. Hea reklaam Kaitseliidule.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Kuidas sa seda mõõdad?
      Väsimust? Ma ei tea, kuidas nad/seadmed seda mõõdavad. Küll aga ma arvan, et igaüks meist on kogenud, et kehvad, rumalad, halvad... otsused ning tegemised on tihtilugu seotud väsimusega. Tihtilugu esmajoones me seda ei tajugi.
      See kehtib nüüd üleüldiselt.

      Üks väsimuse tekitajatest on mõistagi kuumus, mis meid siin üksjagu räsis. Pole meie ju sellise pika kuumusega harjunud. Suisa ekstreemne olukord oli. Pole ime, et palju õnnetusi ja kutu-piilusid.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        nagu ütlesin ka enne, siis liikluskäitumine ja arvamused selle kohta on üsna heaks verstapostiks inimese üldise mentaliteedi hindamisel. näiteks noh, oma käitumise põhjuste ja tagajärgide omistamine teistele, meelevaldsete ekstreemimumite toomine üldkäitumise õigustamiseks.


        standard. mina-mina-mina. Iga laupkokkupõrke süüks on see samune väärastunud ning oma võimeid ülehindav "mina". Statistiliselt ei ole väga palju aga kuulnud, et aeglasemalt sõites ja möödasõitvaid riskiolukordi vältides oleks õnnetuste arv kuigi suur. Küll aga on palju kuulda sellest, kuidas mingisugune "mina" jälle midagi arvas ning kahjuks vastavalt ka tegutses.

        teema lõppenud.
        Sa oled vist kuskilt kõrgelt kukkunud.. nii veidraid argumente näen ma küll esmakordselt. Ise olen täpselt selles paadis, et tihtilugu joonlauaga reeglitest lähtumine ei tähenda kõige praktilisemat ja ohutumat liikluskäitumist ja väldin ise ka kolonne kõigil võimalustel.

        Kõige veidramad on need inimesed, et ütlevad et "möödasõit" justkui kohe tähendab midagi ohtlikku.. No kurat, kui sa ei oska seda, siis miks sa rooli ronid. Minu liikluskäitumise põhitõed tulid ikka väga varajasest noorusest juba ja suhtkoht samad ka hetkel. Pole eales ühtegi liiklusohtlikku olukorda isegi oma silmaga näinud, seega midagi teen ma õigesti ja kohe kindlasti ei aja reegleid joonlauaga taga, mingi naturaalne intelligents võiks ka inimesel olla. Ja ma olen ka see, kes on natukene romantiliselt idealiseerinud oma kohalikke bussijuhte, kes poolte teie arvates oleks kohe "SEGASTE" rubriigis vist

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Pole eales ühtegi liiklusohtlikku olukorda isegi oma silmaga näinud

          Kaua sul load on olnud ning palju aastas km tuleb?
          Nagu ausast huvist.

          Kommentaar


            Ja ausast huvist küsin, et kas kedagi on kiiruseületamise puhul maha võetud kui möödasõit tehti alla 90km/h liikuvast masinast. Kuidas asi lahenes? Kaamerad las olla praegu eraldi.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Kaua sul load on olnud ning palju aastas km tuleb?
              Nagu ausast huvist.
              6 ja väga oleneb aastast, alguses polnud enda autot isegi.

              Kommentaar


                Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                Ja ausast huvist küsin, et kas kedagi on kiiruseületamise puhul maha võetud kui möödasõit tehti alla 90km/h liikuvast masinast. Kuidas asi lahenes? Kaamerad las olla praegu eraldi.
                Ma olen ise politseist kahel korral mööda sõitnud. Esimesel korral sõitis ta kolonni lõpus alla 90km/h ja teisel korral kolonni alguses umbes-täpselt 90km/h. Sul ikka puhta p*rses keiss.

                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                6 ja väga oleneb aastast, alguses polnud enda autot isegi.
                Kuigi seda kogemust pole palju, peaks seda kogemust ikkagi üksjagu olema, et vähemalt mõnda ohtlikku momenti oma silmaga näha. Ehk aitaks praegu "ohtliku olukorra" defineerimine?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Ma olen ise politseist kahel korral mööda sõitnud. Esimesel korral sõitis ta kolonni lõpus alla 90km/h ja teisel korral kolonni alguses umbes-täpselt 90km/h. Sul ikka puhta p*rses keiss.



                  Kuigi seda kogemust pole palju, peaks seda kogemust ikkagi üksjagu olema, et vähemalt mõnda ohtlikku momenti oma silmaga näha. Ehk aitaks praegu "ohtliku olukorra" defineerimine?
                  No mingi äkkpidurdus kus kerge krigin taga just ei kvalifitseeru ohtlikuks, ikka juhtub. Aga juusiis ma olen 🦄..

                  Kommentaar


                    Tekkis selline küsimus täna, et kas politsei kasutab ka waze-i? Märgivad ennast kuskil olevaks, et mingeid tüüpi mõneks kilomeetriks hoogu maha võtaks vms. Sõitsin täna Tartu-Tallinn ja waze näitas politseid neljas erinevas kohas. Ise ei märganud aga ühtegi. Isegi kuskil võpsikus mitte.

                    Kommentaar


                      Kuidagi väga reeglitest tuleb "nui neljaks kinni pidada" teemaks läinud. Samas kipute ära unustama, et kohati on märgid kiiruspiirangud siiski väga kaheldava väärtusega ja tegelikult ei oma reaalset funktsiooni päriselule või seost sellega. Pigem keegi kusagil paberil mõtles või unustati lihtsalt märgid maha võtta. Näide elust enesest. Värskelt kohe kohe valmimas teeremont kus on jäänud joonida äärejoon keskjoon, sile asfalt, ühtegi teetöölist ei paista, kui 7km ulatuses on väljas 70 märk. Justkui peaks ju jälgima. Näide kaks. Kitsas pooleteistrealine kõvakattega väga käänuline tee ning lubatud kiirus on seal 90kmh. Kummal lõigul peaks reaalsuses 70 märk olema?
                      Liiklus pole nii mustvalge kui te siin üritate näidata. Liiklusmärgil/piirkiirusel peab olema ka arusaadav põhjus/põhjendus. Ja üldiselt tuleb kõigepealt ise peeglisse vaadata ja hinnata enda liikluskäitumist ning alles siis mõelda, kas on õigus anda hinnang teiste käitumisele.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Kuidagi väga reeglitest tuleb "nui neljaks kinni pidada" teemaks läinud. Samas kipute ära unustama, et kohati on märgid kiiruspiirangud siiski väga kaheldava väärtusega ja tegelikult ei oma reaalset funktsiooni päriselule või seost sellega. Pigem keegi kusagil paberil mõtles või unustati lihtsalt märgid maha võtta. Näide elust enesest. Värskelt kohe kohe valmimas teeremont kus on jäänud joonida äärejoon keskjoon, sile asfalt, ühtegi teetöölist ei paista, kui 7km ulatuses on väljas 70 märk. Justkui peaks ju jälgima. Näide kaks. Kitsas pooleteistrealine kõvakattega väga käänuline tee ning lubatud kiirus on seal 90kmh. Kummal lõigul peaks reaalsuses 70 märk olema?
                        Liiklus pole nii mustvalge kui te siin üritate näidata. Liiklusmärgil/piirkiirusel peab olema ka arusaadav põhjus/põhjendus. Ja üldiselt tuleb kõigepealt ise peeglisse vaadata ja hinnata enda liikluskäitumist ning alles siis mõelda, kas on õigus anda hinnang teiste käitumisele.
                        Mulle kuskilt on meelde jäänud, et see joonimata tee ja 70 on mingi standardist tulenev nõue.
                        Siin eelnevalt oli juttu sellest, et miks autod ei piira kiirust. Aga piiravad. Kasutage püsikiirushoidjat ja ongi olemas.
                        Peale seda, kui ostsin auto, mille on ACC (adaptiivne püsikiirusehoidja) on kolonnis sõitmine läinud kordades mugavamaks ning absull ei pea enam muretsema, et kas keegi ees pidurdab või kiirendab. Soovitan ka teisele.
                        Mul on autol ka see väsimuse tuvastamise abiline, aga vähemalt minul töötab ta väga veidralt. Tulin üleeile Poolast ning sain märguande kahel korral vilkuma, kuid reaalsuses ei saanud ma küll aru, et ma oleks midagi tavapärasest teisiti teinud. Väidetavalt peaks ta arvestama juhi käitumist roolis ning selle tulemusena siis märgutama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Tekkis selline küsimus täna, et kas politsei kasutab ka waze-i? Märgivad ennast kuskil olevaks, et mingeid tüüpi mõneks kilomeetriks hoogu maha võtaks vms. Sõitsin täna Tartu-Tallinn ja waze näitas politseid neljas erinevas kohas. Ise ei märganud aga ühtegi. Isegi kuskil võpsikus mitte.
                          Teised sõitjad märkisidki vast liikuvat politseid. Või siis oligi patrull kellegi kuskil maha võtnud, seisti, sest vormistati trahvi ja hiljem liiguti edasi.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Tekkis selline küsimus täna, et kas politsei kasutab ka waze-i? Märgivad ennast kuskil olevaks, et mingeid tüüpi mõneks kilomeetriks hoogu maha võtaks vms. Sõitsin täna Tartu-Tallinn ja waze näitas politseid neljas erinevas kohas. Ise ei märganud aga ühtegi. Isegi kuskil võpsikus mitte.
                            Tuttav politseinik ja ütles, et waze neil ka ikka üsna tihti töös. Aga nad kasutavad just vastupidi seda sinu jutule. Kui nad märgitakse siis nad üritavad seal ise vastata, et politseid ei ole, aga kui on juba liiga palju tulnud thumbs up'e selle kohta siis juba liiguvad uude kohta.
                            Mõned totud samas panevad ka liikuvale politseinikule kohe märke maha arvestamata, et ega see märk politseiga kaasa ei liigu vaid jääb ikka ühele kohale paigale wazes. Selliste IQ taset samas sooviks teada küll, pole just helgeimad pead ilmselgelt.

                            Kommentaar


                              No pärast neljapäeva pigem las olla see märk seal, siis ma tean, et järgmised 30 kilti mööda ei sõida kellestki mitte mingil juhul
                              E: ma sattusin musta skoda otsa.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                ot mis te sõidate vastavalt reeglitele ainult siis kui on teada et seal on politsei või?

                                see on vist ainult Eestis teemaks hommikul raadiost või telekast teavitada kus politsei kiirust mõõdab
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X