320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    ot mis te sõidate vastavalt reeglitele ainult siis kui on teada et seal on politsei või?

    see on vist ainult Eestis teemaks hommikul raadiost või telekast teavitada kus politsei kiirust mõõdab
    Sotsiaalmeedias on päris tihti ka erinevatel prefektuuridel ise välja toodud see info.

    Kommentaar


      paradoksaalne on jah see suhtumine nii siin kui ka üldiselt liiklushuvilistel - reeglitest peab kinni pidama iga hinna eest, jalakäijaid korralikult üle laskma, vaheletrügijaid sõimama, aga Wazega politsei eest hiilimine on lubatav

      Kommentaar


        Täna õhtul 17.30 Tammsaare - Sõpaka ristmik oli väga muhe sõidukogemus. See kes Tallinna liiklusskeemide eest vastutab võiks endale midagi koledat sisse istuda. Sama kehtib ka bussi, veoki ja käruvedajate kohta kes ristmiku kinni sõidavad.
        Ja paneelika vahel koju jõudes polnud parkimiskohti, selle aasta numbri sees pole seda juhtunud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Täna õhtul 17.30 Tammsaare - Sõpaka ristmik oli väga muhe sõidukogemus. See kes Tallinna liiklusskeemide eest vastutab võiks endale midagi koledat sisse istuda. Sama kehtib ka bussi, veoki ja käruvedajate kohta kes ristmiku kinni sõidavad.
          Ja paneelika vahel koju jõudes polnud parkimiskohti, selle aasta numbri sees pole seda juhtunud.
          Aga mu meelest voiksid need sisse istuda, kes ei moista, et kui on jalakaijal eesoigus, siis see ka nii on. Selliseid olukordi on mul olnud palju.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Aga mu meelest voiksid need sisse istuda, kes ei moista, et kui on jalakaijal eesoigus, siis see ka nii on. Selliseid olukordi on mul olnud palju.
            Kui neil pole raha, et autot osta, siis miks mina pean neid üle laskma???

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Kui neil pole raha, et autot osta, siis miks mina pean neid üle laskma???
              Kui sa sellist idiootsust praegu tosiselt motlesid, siis ei aita sind allah ega buddha

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Kui sa sellist idiootsust praegu tosiselt motlesid, siis ei aita sind allah ega buddha
                Cmon Sambaz.... ilmselgelt oli tegu naljaga.

                Kommentaar


                  Kogu selle liiklusjutuga tuli meelde, et kunagi oli ETV peal minhi animeeritud multikas kus oli kujutatud ühe tegelase kaks poolt - härra jalakäija, viks ja viisakad ontlik tegelane ja härra autojuht, neurootiline närvihaige kohe kui auto rooli istus ja liiklusesse sattus..

                  Kommentaar


                    Selline küsimus kasko kohta, et kuidas korvatakse kahjud, kui keegi peaks mobla näppides kellegile tagant sisse sõitma?
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                      Selline küsimus kasko kohta, et kuidas korvatakse kahjud, kui keegi peaks mobla näppides kellegile tagant sisse sõitma?
                      Kui sinule sõideti tagant sisse, siis maksab teise sõiduki liikluskindlustus selle. Kui ise sõitsid kellegile tagant sisse, siis sinu liikluskindlustus maksab tema auto ja sinu Kasko sinu auto 10% omavastutusega. Mobla näppimine vaevalt, et üldse arvesse läheb kui seda juhuslikult nüüd politsei ei tea kust ei fikseerinud või inimene ise reaalselt nii loll oli, et seda tunnistas kirjalikult pärast.

                      Kommentaar


                        Mõtlesingi just sellist situatsiooni, et sisse sõitnud juht tunnistab kohale saabunud politseile, et näppis telefoni ja ei pannud tähele.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Napakalt hulluks hakkab asi minema. Sõidan nii 23 paiku mööda järvevana, ees on BMW mis kaldub vasakult-paremale. Tekivad mõtted, äkki on purjus, sõidan rahulikult taga ja jälgin. Siis sõidab ilusti sirgelt, ju siis veidi väsinud tähelepanu mujale läinud korraks nagu ikka. Hakkab jälle kalduma ühele ja teisele poole oma sõidureas. Jõuame Tammsaare ristmikule, sõidan kõrvale ja näen, et näpib telefoni.
                          Mõni aeg varem sõitsin viimsist linna. Kõrvalreas kena tütarlaps autoroolis telefon käes. Ta oli telefonis alates viimsist kuni foorumini, kus meie teed lahku läksid. Kordagi ei pannud antud teekonna jooksul telefoni käest. Töölt koju sõites reastab ümber mu ees olev auto ilma suunatuld näitamata. Miks ei näidanud? lihtne, vasakus käes telefon, käsi kinni, no mis sa teed.
                          Ja need on üksikud olukorrad mis eredamalt meeles lähiminevikust. Pidin kusagil jagama, jutt sobib ka väga hästi mis sind närvi ajab teemasse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                            Mõtlesingi just sellist situatsiooni, et sisse sõitnud juht tunnistab kohale saabunud politseile, et näppis telefoni ja ei pannud tähele.
                            Auto kellele sisse sõideti, siis temajaoks ei muutu midagi ja liikluskindlustus hüvitab tavapäraselt ja ma arvan, et kasko hüvitab ikkagi ka õnnetuse põhjustanud juhile kahju, kuid mida teeb pärast tema kindlustusmakse on juba omaette küsimus ja usun, et see tõuseb maksimaalselt lakke koos liikluskindlustusega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Auto kellele sisse sõideti, siis temajaoks ei muutu midagi ja liikluskindlustus hüvitab tavapäraselt ja ma arvan, et kasko hüvitab ikkagi ka õnnetuse põhjustanud juhile kahju, kuid mida teeb pärast tema kindlustusmakse on juba omaette küsimus ja usun, et see tõuseb maksimaalselt lakke koos liikluskindlustusega.
                              Kasko ei hüvita tahtliku rikkumise korral. Näiteks kui oled purjus peaga roolis või sõidad 50 km/h alas sotaga seina jne. Mobiili näppimine on nüüd tõlgendamise küsimus. Võib olla on purjus peaga roolis olemisega võrdsustatud.

                              Kommentaar


                                Ikka eestlane
                                Coming home from a roadtrip, we spot this older Mercedes van, swerving all across the road. At first, I thought he didn't understand the road markings, but i...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X