320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks mängud nii kallid on???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Miks mängud nii kallid on???\'

    Algselt postitas Ch1ller666
    Kõik sinu argumendid käivad ka näiteks DVD\'ide kohta aga need on palju normaalsema hinnaga. Ja piraatlus ongi nii suur tänu sellele et mängude hinnad on nii kallid et inimesed ei jõua originaale osta. Pealegi mängude hinnad on algusest peale olnud umbes sama kallid nii et piraatlust hindade tõusus süüdistada ei saa.
    Aaaa, DVD. Muidugi. Filmikompaniid laevadki ju ainult DVDsid välja ja kinokassast ei tule üldse raha. Jah. Muidugi.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Miks mängud nii kallid on???\'

      Algselt postitas Martin


      Algselt postitas Ch1ller666
      Kõik sinu argumendid käivad ka näiteks DVD\'ide kohta aga need on palju normaalsema hinnaga. Ja piraatlus ongi nii suur tänu sellele et mängude hinnad on nii kallid et inimesed ei jõua originaale osta. Pealegi mängude hinnad on algusest peale olnud umbes sama kallid nii et piraatlust hindade tõusus süüdistada ei saa.
      Aaaa, DVD. Muidugi. Filmikompaniid laevadki ju ainult DVDsid välja ja kinokassast ei tule üldse raha. Jah. Muidugi.
      Nojah kui väga tahta siis saab absoluutselt kõike õigustada. Ega muud üle ei jää kui raha koguda ja aastas omale 1-2 mängu osta ja olukorraga leppida
      The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
      If you're good at something, never do it for free - See above.
      I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Miks mängud nii kallid on???\'

        Ja ärge unustage, et ntx jalkamängudel oodatakse ju, et mängijate andmed vastaks võimalikult värskele seisule jne...Keegi peab ju seda ka kontrollima. Odavamalt saaks kindlasti ka teha. Iseasi, kas sulle meeldiks ntx CM2005/06 mängida 93/94 andmetega... (noojah, mis minusugune 9x-seeriaga jändaja nüüd teab...)
        Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Miks mängud nii kallid on???\'

          Algselt postitas Ch1ller666


          Algselt postitas Martin


          Algselt postitas Ch1ller666
          Ei seda ma ei arva ma ju ütlesin et kui mäng on VALMIS siis läheb see masstoodangusse. Kas sina oled siis põhimõtteliselt rahul praeguste hindadega?
          Ma olen vist loll, kuid ma ei saa aru, mis vahe seal on, kas mäng on valmis või pole. Valmis teevad selle ikka needsamad progejad ja arendajad. Kas nad siis enam palka ei saa, kui mäng on valmis?
          No seda küll aga see ei selgita mängude tohutut hinda. Korruta see 1000kr mis saadakse iga müüdud koopia eest teatud arvu miljonitega kui paljuga täpselt oleneb muidugi mängust. Ja sa ikka arvad et hind on normaalne? EA, Konami või Capcomi aastane kasum on kindlasti tohutu.
          okei, kui sa korrutadki selle 1000 krooni müüdud koopiate arvuga ja jagad selle töötajate arvuga, siis pole see summa mis vähemalt palkadeks minema peaks, kuigi suur. sest esiteks tegeldakse arendustöödega mitmeid kuid ja neid töötajaid on firmades tohutult. lisaks veel need kulutused, mis Martin juba ette loetles. pakun et poed võtavad sellest plaadi hinnast u. 20-25%(võin ka eksida).
          ½121½

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Miks mängud nii kallid on???\'

            Algselt postitas Jyrka


            Nad võiksid mängude tegemise asemel need hoopis netist tõmmata, siis saaksid müüa mingi 100 krooni eest või veel odavamalt.
            BWAHAHAHAHAAA

            super

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Miks mängud nii kallid on???\'

              Algselt postitas Hughes


              okei, kui sa korrutadki selle 1000 krooni müüdud koopiate arvuga ja jagad selle töötajate arvuga, siis pole see summa mis vähemalt palkadeks minema peaks, kuigi suur. sest esiteks tegeldakse arendustöödega mitmeid kuid ja neid töötajaid on firmades tohutult. lisaks veel need kulutused, mis Martin juba ette loetles. pakun et poed võtavad sellest plaadi hinnast u. 20-25%(võin ka eksida).
              Arendustöödega tegeldakse vahel mitte kuid vaid lausa aastaid, see ongi tegelikult vist peamine faktor miks mängud nii kallid on. Põhimõtteliselt tegin praegu ennast lolliks seda öeldes aga loll peab ka vahel olema Kuigi fakt on see et mängud on eestlase seisukohast kallid. Selle seisu parandamiseks pole vaja mitte mängude hindu langetada vaid elatustaset oluliselt tõsta, mis aga ei tundu kahjuks eriti tõenäline
              Vähemalt sellisele järeldusele olen mina jõudnud.
              The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
              If you're good at something, never do it for free - See above.
              I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Miks mängud nii kallid on???\'

                Algselt postitas Hughes


                Algselt postitas Ch1ller666


                Algselt postitas Martin


                Algselt postitas Ch1ller666
                Ei seda ma ei arva ma ju ütlesin et kui mäng on VALMIS siis läheb see masstoodangusse. Kas sina oled siis põhimõtteliselt rahul praeguste hindadega?
                Ma olen vist loll, kuid ma ei saa aru, mis vahe seal on, kas mäng on valmis või pole. Valmis teevad selle ikka needsamad progejad ja arendajad. Kas nad siis enam palka ei saa, kui mäng on valmis?
                No seda küll aga see ei selgita mängude tohutut hinda. Korruta see 1000kr mis saadakse iga müüdud koopia eest teatud arvu miljonitega kui paljuga täpselt oleneb muidugi mängust. Ja sa ikka arvad et hind on normaalne? EA, Konami või Capcomi aastane kasum on kindlasti tohutu.
                okei, kui sa korrutadki selle 1000 krooni müüdud koopiate arvuga ja jagad selle töötajate arvuga, siis pole see summa mis vähemalt palkadeks minema peaks, kuigi suur. sest esiteks tegeldakse arendustöödega mitmeid kuid ja neid töötajaid on firmades tohutult. lisaks veel need kulutused, mis Martin juba ette loetles. pakun et poed võtavad sellest plaadi hinnast u. 20-25%(võin ka eksida).
                Siinkohal üks näide.
                Meie Taani pomod käisid täna kohal käisid ja rääkisid kuidas nende ekspedeerimisprogrammi arendustöö käib. 5 tüüpi on põhikohaga kogu asja arendamiseks kulutanud 50000 töötundi per nägu. Arvestuslik tasu ca 150 Eurot per tund / nägu. Natuke arvutamist näitab, mis on ühe programmi ülalpidamine ühe firma (ca 400 töötajat) jaoks maksma läinud. Ja see arendamine on pidevalt jätkuv protsess. Pole küll näide mängu kohta, aga arvan, et sarnasus on olemas.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Miks mängud nii kallid on???\'

                  Ei.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Miks mängud nii kallid on???\'

                    Algselt postitas amority


                    Ei.
                    Kas vastus kogu teemale või minu kommentaartile?
                    Üldiselt võiks ka miskise selgituse lisada , sest ei võib ju tähendada ka seda, et sinu vanaema nimi pole Marta. Või mis?
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Miks mängud nii kallid on???\'

                      Ok, aga seletage siis miks Venemaal müüdavad mängud 100-150 eeku maksavad, samas inglisekeelsed 500-700 eeku? Kas Venemaal müüakse mänge kahjumiga?
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Miks mängud nii kallid on???\'

                        Algselt postitas Kebab


                        Ok, aga seletage siis miks Venemaal müüdavad mängud 100-150 eeku maksavad, samas inglisekeelsed 500-700 eeku? Kas Venemaal müüakse mänge kahjumiga?
                        Äkki peetakse venelasi nii vaesteks et seal pole kallimalt lihtsalt mõtet müüa
                        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                        If you're good at something, never do it for free - See above.
                        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Miks mängud nii kallid on???\'

                          Järelikult saab ka euroopas müüa 100-150 krooniga?
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Miks mängud nii kallid on???\'

                            Tsitaat ühest teisest foorumist:

                            Mängude kohta aga nii palju, et Venemaal on piraattarkvara keelav seadustik väga nõrk ja sellised ettevõtted kes lääne mänge \"lokaliseerivad\" ja neid kommiraha eest edasi müüvad on mitmeid ja nad on Venemaal legaalselt tegutsevad, loomulikult ükski läänemeelne riik (ka Eesti) neid legaalsetena ei tunnista ja nii olemegi kõik rõõmsalt piraadid

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Miks mängud nii kallid on???\'

                              Ei usu, et Tartu Kaubamajas piraattoodangut müüakse! Mida mujal asuvad foorumid selle kohta ütlevad?
                              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                              I don’t care what you think of me!
                              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Miks mängud nii kallid o

                                Sellekohta et Eesti poed neid müüvad öeldi et :
                                Nojah meie jaoks on need piraadid, kuid seal mitte, samas mine näiteks kristiinesse ja osta neid farguseid poest legaalselt palju tahad, pole mina veel näind mõnda menti seal riiuleid puistamas.

                                Tegelikult on need mängud piraadid(aga mina ei ole 100%kindel)

                                Edit:
                                Huvitav miks neid vene playstationi mänge Eesti poes ei müüda ja neid piraatmängudeks nimetatakse aga Venemaal saab neid täiesti vabalt poest osta nagu arvuti omigi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X