320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suitsetamine vol 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Suitsetamine vol 2\'

    Devil hoiab pöialt.

    Mina olen leidnud vähe teise tee ... 7lt(3-4 neist reede laupäev pidutsedes) pakilt nädalas oleme suutnud viia 2,5le nädalas ... siitki 2/5ndikku kuulub nädalavahtuse keskmisest suuremale kimumisele, siis ei hooli.

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Suitsetamine vol 2\'

      Suitsetamisest loobumise kasu

      • 20 minuti pärast taastub normaalne vererõhk ja pulsisagedus.

      • 8 tunni pärast taastub vere normaalne hapnikutase.

      • 24 tunni pärast pole organismis enam vingugaasi. Kopsud hakkavad eemaldama lima ja teisi suitsetamisest tingitud kopsukoe kahjustuse jääke.

      • 48 tunni pärast pole organismis enam nikotiini. Maitse- ja lõhnaaistingud on märkimisväärselt paranenud.

      • 72 tunni pärast muutub hingamine kergemaks. Kopsutorud hakkavad pingest vabanema, inimesel on palju enam energiat.

      • 2-12 nädala pärast paraneb vereringe kogu kehas, muutes kõndimise ja jooksmise palju kergemaks.

      • 3-9 kuu pärast leevenduvad köha, hingeldamine ja hingamisprobleemid, kuna kopsude talitlus on kümnendiku võrra paranenud.

      • Aasta pärast on südamerabanduse risk vähenenud veerandi võrra.

      • 10 aasta pärast on kopsuvähi risk vähenenud poolele suitsetaja omast. Südamerabanduse risk on võrdne nendega, kes pole kunagi suitsetanud.

      Ülejäänud artiklit loe Postimehest
      Supplies!

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Suitsetamine vol 2\'

        igaks petteks toon välja ka mõningad ebameeldivad nähtused, mis suitsetamisest loobumisega kaasnevad:
        *närvilisus, agressiivsu, enesetunde halvenemine, keskendumisraskused, koordinatsioonihäired, kehakaalu suurenemine.

        nb! 3-4 esimest nädalat on kõige raskemad, peale seda muutub elu lahedamaks + kehakaal normaliseerub 2-3 kuu jooksul.

        oluline on suitsetamine asendada mingi tegevusega - paljud valivad selleks nipet-näpet söögi, millest siis ka kehakaalu muutus.
        muuda ka kindlasti keskkonda - näiteks korista ära tuhatoosid, tikud, välgumihklid jne. asjad, mis vanat armastust meelde tuletavad.
        seda ka, et kasuta ikka plaastrit + nätsu. plaaster pane hommikul peale ja õhtul ennem magama minekut võta ära, muidu hommikul koged šeffi pohmakat.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Suitsetamine vol 2\'

          Kaks nädalat pole suitsetanud. Esimene läbu on ilma suitsuta üle elatud, kuigi isu tekkis meeletu. Hiljem oli juba pohh, sest .... see oli hiljem. Positiivne oli see, et pohmakas peale läbu oli hoopis madalama kraadilisem ennevanasti-suitsetaja aegadest olevatega. Hingata lõbusam ja pole seda vhaking tunnet, et kurgunibu on terve suu täis. Aga see hais, mille suitsetajad seltskonnas su riiete külge downloadivad - see on rõve.
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Suitsetamine vol 2\'

            Algselt postitas Daz Booob


            igaks petteks toon välja ka mõningad ebameeldivad nähtused, mis suitsetamisest loobumisega kaasnevad:
            *närvilisus, agressiivsu, enesetunde halvenemine, keskendumisraskused, koordinatsioonihäired, kehakaalu suurenemine.
            vot vot, need koordinatsioonihäired keset päeva ka kainena olles on päris jõhkrad, endal hakkab nüüd see õnneks üle minema.
            runno soovin Sulle südamest jaksu ja jõudu. Sa saad sellest üle!

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Suitsetamine vol 2\'

              aasta,kaks kuud,10 päeva ja 16 tundi ilma olnud
              ja veri häppi
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Suitsetamine vol 2\'

                Südaöö on käes.. Söön teist kausitäit makarone.. väga head tunduvad.. ikka ostsin need nätsud ära, kui väga hulluks läheb siis nätsutan. Muidu on märksõnadeks negatiivse poole pealt suured keskendumisraskused, positiivse pealt aga kõvasti paranenud enesetunne. Üks asi mis mind vist siiani on päästnud, on pikk aeroobne treening mõlemal päeval. Põhimõtteliselt ootan juba, et homme saaks uuesti jooksma minna. Tänase mängu ajaks ei võtnud isegi õlut poest - äkki libastun. Ja reedet kardan eriti: sõbra sünnipäev siis nimelt. Ilmselt lähen autoga.
                Praise the lord!

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Suitsetamine vol 2\'

                  Algselt postitas runno

                  Ilmselt lähen autoga.
                  see sind ei sega tavaliselt

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Suitsetamine vol 2\'

                    Rünno,nii huvi pärast,pane oma praegune kaal siia üles ja siis kaalu mingi 1,5 kuu pärast ja võrdle
                    Minul kusjuures ei olnud küll probleeme tinti panna,ei libastunud kordagi ja ei tulnud isegi mõttekillukest,et võiks tobi ette panna.Mingeid abivahendeid ka ei kasutanud(nätse,plaastreid) Ja ei mingeid hulle pohmakaid enam
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Suitsetamine vol 2\'

                      Algselt postitas runno


                      Südaöö on käes.. Söön teist kausitäit makarone.. väga head tunduvad.. ikka ostsin need nätsud ära, kui väga hulluks läheb siis nätsutan. Muidu on märksõnadeks negatiivse poole pealt suured keskendumisraskused, positiivse pealt aga kõvasti paranenud enesetunne. Üks asi mis mind vist siiani on päästnud, on pikk aeroobne treening mõlemal päeval. Põhimõtteliselt ootan juba, et homme saaks uuesti jooksma minna. Tänase mängu ajaks ei võtnud isegi õlut poest - äkki libastun. Ja reedet kardan eriti: sõbra sünnipäev siis nimelt. Ilmselt lähen autoga.
                      Praise the lord!
                      Edu sulle Rünno!!!!!!!!
                      Teen ise ka viimasel ajal 2 pakki päevas ja mis liig see liig. Vaatasin et mul kodus veel 1,5 pakki alles, need on homme õhtuks otsas. Lähen reede hommikust kaasa püha üritusega, omg, see saab olema raske!!!
                      "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Suitsetamine vol 2\'

                        Paistab et paljud plaanivad ikka kaua elada. samas ex neid jutte ja jama võib siin ajada igasuguseid. Edu neile kes on jätnud suitsetamise ning olge tublid ka suitsetajad.
                        Vaikne.....

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Suitsetamine vol 2\'

                          Algselt postitas marcello
                          Rünno,nii huvi pärast,pane oma praegune kaal siia üles ja siis kaalu mingi 1,5 kuu pärast ja võrdle
                          Kõigepealt peab lootma, et niikaua vastu peab üldse.. Täna hommikul, peale s.talkäiku minu kaalu järgi 90 kg. (peaks vist ka tegelikult enam-vähem õige olema)..

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Suitsetamine vol 2\'

                            \"...jälle makaronid. Alles eile olid makaronid\"
                            Vargamäe vanad ja noored
                            A. Kivirähk

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Suitsetamine vol 2\'

                              minu käest ülemus küsis täna, et mis summa eest ma oleks nõus suitsetamise maha jätma. jube hea küsimus. ma üritasin talle selgeks teha, et ükski papirull ei anna seda fiilist, mis ma saan peale lõunat oma filipit kimudes - aga ta ei andnud alla ka, küsis muudkui mitu krooni ja mitu krooni, kas ühe kuupalgaga võrdne summa oleks motiveeriv. ma küsisin, kas ma vähemalt piibu võin osta ja seda üksi kodus salaja kimuda? see ajas ta segadusse. nüüd ma ei teagi, kas ma saan preemiat, kui suitsetamise maha jätan.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Suitsetamine vol 2\'

                                Tegelt on pohhui kas suitsetad või mitte, nagunii jäed auto alla!
                                YR1 Power

                                Kommentaar

                                Working...
                                X