320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suitsetamine vol 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Aga käin Mustamäel koolis.
    Miks sa nii geniaalse valiku oled teinud,elad liinidel ja käid Mustamäel koolis
    i don t like u u don t like me

    Kommentaar


      sest solnokis on hea tobi teha, tappa saab mustakal ka vähem, kui koplis

      Kommentaar


        see uus teema tehti huvitaval ajal. Vahepeal, 2008 kevad, ole ka paar kuud suitsuvaba. nüüd siis jälle üritamas

        Peale oma sünnipäeva tõmbasin 2 ndl-ga paki ja nüüd juba 10-s päev nullil.
        Mingi mees raadiomajast pani nõelad kõrva. Väga hea, võrreldes varasema 2 korraga oluliselt kergem.
        sõin 2 ndlga 3 kilo juurde, kuigi trenni tuli omajagu (22h).
        Eks paistab

        Kommentaar


          kolmas päev ilma... suht lebo...

          peaproov saab olema esmaspäeval... eks näis kui lihtne tööl ilma suitsuta on

          Kommentaar


            oot mis taku jättis suitsetamise maha ve

            Kommentaar


              proovin.....

              Kommentaar


                Kui Etsi sõnum jõudis ühe inimeseni, siis läks üritus asja ette.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  onu ilusasti palus ju....

                  Kommentaar


                    ise ei ole niivõrd suitsuvend, pakki ikka ei osta, aga isekeeratud teemasid vahel suitsetan siiski, väga hea ajaviide ja need kahjustused on nii minimaalsed, eriti kui tõmmata nädalas paar tobi ära. maha jätmist ei saa nagu ka olla, kui ei suitseta niivõrd palju, aga mul ema paar aastat tagasi jättis peale 10-aastast suitsetamist päevapealt maha, ilma mingisuguste probleemideta, esimesel katsel ma ei tea nüüd kas mu ema on räige boss, et ta nii suutis teha, või on maha jätmine tegelikult räigelt lihtne... :P
                    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SergoV Vaata postitust
                      mul ema paar aastat tagasi jättis peale 10-aastast suitsetamist päevapealt maha, ilma mingisuguste probleemideta, esimesel katsel ma ei tea nüüd kas mu ema on räige boss, et ta nii suutis teha, või on maha jätmine tegelikult räigelt lihtne... :P
                      Mu isa tegi sama ja ta oli isegi ligi 20 aastat tõmmanud. Ise olen ka proovinud - töötab. Tõsi staaž väheke väiksem ja väga kaua ei viitsinud seda rada käia. Aga selles suhtes, et kui tahad maha jätta, siis peabki nii jätma, et kohe ja praegu. Igasugune see ninnu-nännutamine, et teed vähem või lahjemat suitsu, sellega ei jõua kuhugi. Plaastrid ja nätsud, eriti viimased, on samuti üpris naljanumbrid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Plaastrid ja nätsud, eriti viimased, on samuti üpris naljanumbrid.
                        kusjuures tõesti, need kes arvavad, et need tõesti töötavad ajavad naerma ikka küll ja lõpuks ei tule sellest midagi välja ka (üldiselt). tuttavad on närinud neid rõvedaid nätse ja kasutanud neid ülehinnatud plaastreid - ei midagi. kui ikka maha jätta siis peab enda vaimne pool olema tugevam kui nikotiinivajadus või siis muul juhul - ära jätagi maha. see pole tegelikult nii hull, ega iga suitsetaja kopsuvähki ei saa ju.. vähi saab niikuinii igast asjast peaaegu ja kui sulle meeldib suitsetada siis jumala eest, suitseta palju tahad. mul pole statistikat tuua, kuid ma olen üsna kindel et enamikuga ei juhtu sellest midagi peale selle, et kopsud on musta värvi ja vahel köhid imelikult
                        When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.

                        Kommentaar


                          haha,

                          šokiteraapia missugune.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust

                            siin mõlemad osad koos
                            Algselt postitas Cule
                            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                            Kommentaar


                              wtf, ostsin berliinis suitsu ja pakis oli 17 suitsu, feil
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                                wtf, ostsin berliinis suitsu ja pakis oli 17 suitsu, feil
                                Jap nii see ongi Saksamaal, lihtsalt 3 puudu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X