320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vastasugupool siin foorumis.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Ähh mis te tähte närite.Parem innustage naisi meiega liituma,nemad näevad mõnda asja teise küljepealt,vahes on sellest isegi kasu olnud.Kordan VAHEST.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #32
      vahest on kasu ja kohe palju

      Kommentaar


        #33
        Orginally posted by eston

        vahest on kasu ja kohe palju
        Aga ainult siiski vahest

        Kommentaar


          #34
          Äkki kordate veel paar kora fakti, et naistest ob vahest kasu! Täitsa mõttetu noh!

          Sama ütlevad ju naised meeste kohta aga ma ei leia, et seda peab mitu korda järjest kordama

          Kommentaar


            #35
            naised+mehed=???
            Jalgpallihaigla liige NR. 69

            Kommentaar


              #36
              meestel ei ole vahet

              Kommentaar


                #37
                neiu minu arvan et kui poleks EJL poleks ka sellist asja nagu Eesti Jalgpalli Liiga kui sa arvad vastupidist siis kirjuta...
                jürgen
                tähenorimine tõesti. Kuid kui poleks Eesti Jalgpalli Liitu poleks ka Eesti jalgpalli niiet...

                Lincoln Sa pole mulle rääkinud Viljandi Tuleviku MÄNGUSTIILIST , mida ma kannatamatult ootan!

                PS! Kannatan koos sellega ka Sinu .... *** ... (ajad ikka tõelist ***** siin foorumis).

                Kommentaar


                  #38
                  PS! Kannatan koos sellega ka Sinu .... *** ... (ajad ikka tõelist ***** siin foorumis).[/quote]
                  Ütle mulle Cornwall, mis sul viga on? Kui sul on midagi ütelda, siis kirjuta seda mitte (&#8230. Nii ei lahendata probleeme.
                  Jalgpallihaigla liige NR. 69

                  Kommentaar


                    #39
                    pgn, mõttetule teemale pühendatud post

                    einoh, mis mul viga on? mul pole Mitte Midagi viga, kuid enam ei suutnud tagasi hoida... Sinu jutt on ju täielik arulagedus! Ning mida ma ikka neid sõnu välja kirjutan, reeglitest oled kuulnud? Rahumeelselt end väljendada ei saanud.

                    Muide ma SIIANI ootan Viljandi Tuleviku mängustiili kohta informatsiooni...

                    Kommentaar


                      #40
                      Quote:
                      Jutt oli vastassugu pooltest nagu nimekirjast näha neid ikka on aga kahjux ei julge nad vist teemat ülesse võtta.

                      Miks ei julge (vähemalt mina julgen küll ja midagi isegi vist kobisesin ka), aga point selles, et midagi pole öelda. Või mis?
                      tulevik ruulib

                      Kommentaar


                        #41
                        Tead Cornwall... Mina ei ole mingi Roman Ubakivi (kui Sa üldse tead, kes see mees oli), kes jahuks kogu aeg meeskonna mängutaktikast. Kui, Sa, tahad teada milline on JK Viljandi Tuleviku mängustiil, siis ole hea ja mine vaata järgmist JK Viljandi Tuleviku mängu. Kuule Cornwall täna sain ma teada, et Sa oled tegelikult meessoost. Imelik kui ma kirjutasin sulle: "kuule neiu", siis Sa ei vaidlenud sellele mitte mingil viisil vastu. Jürgen
                        Jalgpallihaigla liige NR. 69

                        Kommentaar


                          #42
                          lambakari

                          jumal tänatud, et te vähemalt teemasse panete.

                          Kommentaar


                            #43
                            teemasse tagasi


                            lincoln, kes krt on alecoq'i tydrukud??? miskised fännitarid, keda sa hoolsasti varjanud oled?
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              #44
                              Kuula nüüd Lincoln!!!

                              Orginally posted by Lincoln

                              Tead Cornwall... Mina ei ole mingi Roman Ubakivi (kui Sa üldse tead, kes see mees oli), kes jahuks kogu aeg meeskonna mängutaktikast. Kui, Sa, tahad teada milline on JK Viljandi Tuleviku mängustiil, siis ole hea ja mine vaata järgmist JK Viljandi Tuleviku mängu. Kuule Cornwall täna sain ma teada, et Sa oled tegelikult meessoost. Imelik kui ma kirjutasin sulle: "kuule neiu", siis Sa ei vaidlenud sellele mitte mingil viisil vastu. Jürgen
                              Kle mees Ubakivist rääkides oli tal ainult üks taktika.Nimelt tal puudus üldse taktika.Tunnen nii mõndagi meest kes tema aeg koondises mängis ja nad on rääkinud,et Uba taktika oli see ,et saatis mehed platsile ja ütles,et mängige ja kõik.
                              Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                              Kommentaar


                                #45
                                Orginally posted by aiFo


                                lincoln, kes krt on alecoq'i tydrukud??? miskised fännitarid, keda sa hoolsasti varjanud oled?
                                ei kommenteeri
                                jürgen
                                Jalgpallihaigla liige NR. 69

                                Kommentaar

                                Working...
                                X