320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    https://www.ohtuleht.ee/953771/ol-vi...aole-ei-andnud Imelik küll enda lehe asju panna, aga see video on piisavalt ebaterve.
    Mida enne antud loo tegemist tarvitati?

    Kommentaar


      K:Mis vahet on aknel ja katoliku preestril?
      V:Akne ei tule poistele enne teismeiga näkku
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Napatyrä.

         



        Tyrä on eesti keeles song? Guugel song+eesti näitab ainult eurovisiooni vasteid.

        Loeme veel tyrä kohta:
        Tyrä voi olla kureutunut, mikä tarkoittaa, että tyrä ei mene painettaessa takaisin tyräportista. Jos tyrä on tällainen, se muuttuu kipeäksi ja kovaksi.

        source: vikipeedia

        PS. rõve pohmell on ka

        Kommentaar


          Tähendab jah songi. Minulla on tyra kurkussa.

          Kommentaar


            Kommentaar


              https://www.ohtuleht.ee/963721/julgu...-mina-tema-omi Mõtlesin, et vaatan ka üle. Aga pärast 40 sekundit olin kõveras maas ja edasi enam ei saanud.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Järvamaal Jõekülas vajus täna pärastlõunal reisibuss läbi silla, keegi õnnetuses vigastada ei saanud.


                  No see uudis sobib siia teemasse. Päris asjalik vana oli rooli sattunud ikka.

                  Kommentaar


                    Ma ei teadnud, kuhu see asi toppida, aga vist kõlbab siia küll. Ma ei teadnuki et insta plaanib like buttoni ära võtta? Insta suunamudijad on vist depreka äärel. Suht putsis maailm ikka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Ma ei teadnud, kuhu see asi toppida, aga vist kõlbab siia küll. Ma ei teadnuki et insta plaanib like buttoni ära võtta? Insta suunamudijad on vist depreka äärel. Suht putsis maailm ikka.
                      https://www.dailymail.co.uk/tvshowbi...zoDAMC62eVZ1_c
                      assa mis perse Tammyl on

                      Kommentaar


                        Tõnu Ints ja 17 võlli ostsid seksi väikselt pedelt.

                        Kommentaar


                          Kuna uurimine toimus alates eelmisest aastast juba siis mul tekkis küsimus, et kas politsei teostas salaja jälitustegevust terve see aeg kui 15-aastane vanadelt meestelt taha sai ja kasutas poissi kui bait'ina?

                          Kommentaar


                            Kõige kurvem on see, et noor entreprönöör on nüüd sissetulekuta.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dareth Vaata postitust
                              Kõige kurvem on see, et noor entreprönöör on nüüd sissetulekuta.
                              Saab ju edasi töötada küll, aga võib juhtuda nagu Cartmaniga, kellel FBI võttis kõik sõbrakandidaadid kinni.

                              Kommentaar


                                See sama räppar väike pede?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X