320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      See intervjueerija on mega ikka.

      Kommentaar


        Kommentaar


          tartu ongi veider place

          Kommentaar


            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            tartu ongi veider place
            Kultuuripealinn siiski.

            Kommentaar




              Ebatervet kraami on küll, veidi ehk kohati nii ebaterve, et on isegi naljakas.

              Kommentaar


                Andero Pebre trügis "Katsu mind" saatesse ja tagajärg on täiesti pöörane.
                Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseteks külaliseks on endine Eesti meisterjalgpallur Andero Pebre (28), kes asus kõikide suureks üllatuseks hoopis maailma parandama. 

                Kommentaar


                  "Katsu mind" oleks "Puuduta mind" kõrval päris huvitav formaat. (y) Pead arvama, mis pihku jäi jms.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Pebre rokib täiega!!!

                    Kommentaar


                      Noorena mitmeid turniire SC Reali vastu mängides, ei arvanud ma eales, et just Pebre on see kes keerab ära.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Noorena mitmeid turniire SC Reali vastu mängides, ei arvanud ma eales, et just Pebre on see kes keerab ära.
                        Ma sattusin paar nädalat tagasi mingit Pealtnägija antivaxxerite lugu vaatama, kus Pebre ka esines. Sealt käis läbi, et ta (vennal või õel, kurat, ma ei mäleta enam) diagnoositi autism ja ema viis selle kuidagi kokku vaktsiiniga. Ju siis sealt see asi hargnema hakkas. Kuigi Pebre on muidugi selle järgmisele tasemele viinud, paar aastat tagasi ilmus kuskil mingi lugu, kus ta rääkis reptiilidest jne. ka.

                        edit: Okei, ma tegin saate lahti, see Pebre esimene sõnavõtt oli juba nii masendavalt piinlik, et ma edasi ei suutnud vaadata.

                        Kommentaar


                          Otto-Triin

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Otto-Triin
                            Suur pauk ans Kalale!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                              Suur pauk ans Kalale!
                              Kalanduses on üldse sitt seis - mvwool kinni ja nüüd Otto-Triin ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kalanduses on üldse sitt seis - mvwool kinni ja nüüd Otto-Triin ka.
                                Nö problem, Piiroja pani Pärnu JK naistevõistkonna kinni - nüüd rohkem aega kala püüda.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X