320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Metsasõitu tehes olen ise pääsenud napilt kokkupõrkest kitsedega, nugisega, rabakana ja oravaga. Kuna pildil on tegemist maanteerattaga siis ütleks, et orav oli ise süüdi. Tean üht härrat, kes oma rattaga kana surnuks sõitis.

    Kommentaar



      These Is the Most Insane Pimple Video of All Time - ei vaidle vastu

      Kommentaar


        Lugesin eelnevalt, et Most Insane Pimp Video of All Time...

        Kommentaar


          Keski eurolaul!

          Kommentaar


            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Looking forward to the French spin-off version of Lost.

              Kommentaar


                You can say what you like about pedophiles, but at least they have the decency to slow down when they drive by schools.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Paljad rootslased

                  Kommentaar


                    http://www.reporter.ee/2009/06/05/re...iat-kosmosest/ hull mutt mu naabermajast

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      jommaijoo fie

                      Kommentaar


                        Naine leiab ühel hommikul kirja oma mehelt... Mu kallis naine, kindlasti sa mõistad, et mul on teatud vajadused, mida sina, olles 54 aastane, enam rahuldada ei suuda. Ma olen sinuga koos väga õnnelik ja hindan sind naisena. Sestap loodan, et sa ei tõlgenda seda kirja enda jaoks valesti – ma veedan õhtu oma 18 aastase sekretäriga Comfort Inn hotellis. Palun ära mine endast välja – ma olen enne keskööd tagasi kodus. Öösel koju jõudes leiab mees köögi laualt kirja.... Mu kallis mees, ma sain su kirja kätte ja ma tänan sind aususe eest, olen tõepoolest 54 ja puha. Ma kasutaksin siinkohal võimalust ning tuletaksin sulle meelde, et ka sina oled 54 aastane. Nagu sa tead, olen ma matemaatika õpetaja kohalikus keskkoolis. Ma tahaksin sind teavitada sellest, et ajal mil sa seda loed, olen mina Fiesta hotellis Michaeliga, ühe oma õpilasega, kes on ühtlasi ka tennise abitreener. Ta on noor, elujõuline ja nagu sinu sekretärgi – 18 aastane. Ärimehena, kellel on suurepärased matekamaatika alased teadmised mõistad sa kindlasti, et oleme väga sarnases situatsioonis, kuid ühe väikese vahega – 18 mahub 54 sisse kordi rohkem, kui 54 mahub 18 sisse. Seetõttu ei jõua mina paraku koju enne homset.
                        http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                        Klavani debüüt Meistrite liigas!

                        Kommentaar


                          Kommentaarid uudise "U-18 võitis väravatesajus Luksemburgi" kohta

                          Kommentaar


                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              see oli väga ebaterve huumor.
                              http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                              Klavani debüüt Meistrite liigas!

                              Kommentaar


                                vana annab vähemalt vastassoole, mitte nagu need kaks 'meest'
                                Where were you in '62?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X