320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Päriselt ka. Lõunakeskuses käimine on ebaterve ainult sitaga sisse määrituna. Hetkel ei saa keegi su provintsinaljadest aru.
    Provintsinaljadega võid mune sügada.

    Selle Lõunakeskuse teema võiks hetkel laiendada kõikidele kaubanduskeskustele.

    Kommentaar


      Algselt postitas boobek Vaata postitust
      Sittusin poolkogemata täna Tartu Lõunakeskusesse....
      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Päriselt ka. Lõunakeskuses käimine on ebaterve ainult sitaga sisse määrituna. Hetkel ei saa keegi su provintsinaljadest aru.
      Parandasin kirjavea ära. Pole tänu väärt boobek.

      PS. Typode pärast normine on nõme.

      Kommentaar


        Algselt postitas boobek Vaata postitust
        Ei saanud aru/ei meeldi? Hiirel on edasi - tagasi kerimise nupp olemas. Kasuta seda, mitte ära torma sisutühja möla kirjutama.
        mul ei ole hiirt.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Koit Toome esinemine Eesti Otsib Superstaari saates. Ei teagi kas postitada halbade lugude teemasse või siia.

          Või kui see ei ole fitti jaoks piisavalt ebaterve (kuna emale ikka Koitu ju lingiks) siis panen hetkel aktuaalse pildi lisaks:

           
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            kui see ei ole fitti jaoks piisavalt ebaterve
            tänan selle pingutuse eest. minu poolt üks käptin obvious.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Kommentaar



                  Suht vana video, niiet võibolla juba on siin olnud

                  Kommentaar


                    Vaagisin-analüüsisin olukorda pikalt ja jõudsin järeldusseni: no perse tõesti, lükkan tuhat korda Fitti ettepanekud duublisse. Meil on siin mingi kokku 5 erinevat teemat humoorikate asjade jaoks, ning kui inimene ei oska õigesse teemasse oma postitust panna vihjates teismeliste tüdrukute argumendile "kui ei meeldi, ära loe" (see on avalik foorum, isegi parema tahtmise korral ma ei suuda ma ette näha, mis sitta seekord sinna postitatakse. Selektiivne lugemine ei ole siinpuhul väga võimalik),siis on ta ilmselgelt väheke peast lihtne. Ma olen täheldanud, et isegi foorumi isad eksivad "kirjutamata" Fitti poolt väljatoodud reegli vastu, seega kutsun üles ehk isegi adminne natuke siin korda hoidma. Hoidkem ikka õigeid poste sobivas teemas, sest olgem ausad: mingid lahjad kaubanduskeskuste, halbade artistide või-kurat-seda-teab mis naljad ei kuulu EBATERVE huumori teemasse.

                    Kommentaar


                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar



                        pikk aga piisavalt ebaterve
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          No mina ei oska seda mujale teemasse panna kui siia. USA-s aeti DJ Shadow lavalt ära väitega, et tema mängitav muusika oli liiga "confusing"

                          He was there headlining the night as a part of his 'All Bases Covered' tour, but as the video shows below the promoter asks DJ Shadow to cut his set short. He says: “I’ve waited a long time to play here, but they said this shit is too confusing for all y’all”.

                          On Saturday DJ Shadow tweeted: "I don't care if I get kicked out of every rich kid club on the planet. I will never sacrifice my integrity as a DJ...ever."

                          Kommentaar


                            Ma olen ise ka eksinud käesoleva threadi reeglite vastu, seda ise teadmata, aga viimaste päevade vastasseisude valguses: kas ma eksin, kui ma ütlen, et Zelee eelmises postis on tegemist lihtsalt kurioosumiga ja ebaterve huumoriga ei ole sel ikkagi miskit pistmist? Ja et ebaterve huumori alla VÕIKS pigem kuuluda (siin väljatoodud "pigem emale meiliga ei saadaks" kriteeriumi alusel) see šedööver top 25 nilbemate albumikaante loendist?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Ma olen ise ka eksinud käesoleva threadi reeglite vastu, seda ise teadmata, aga viimaste päevade vastasseisude valguses: kas ma eksin, kui ma ütlen, et Zelee eelmises postis on tegemist lihtsalt kurioosumiga ja ebaterve huumoriga ei ole sel ikkagi miskit pistmist? Ja et ebaterve huumori alla VÕIKS pigem kuuluda (siin väljatoodud "pigem emale meiliga ei saadaks" kriteeriumi alusel) see šedööver top 25 nilbemate albumikaante loendist?
                              Nagu ma ka kirjutasin, siis ma ei osanud seda mujale panna kui siia. Tundus piisavalt huvitav asi, et jagada ja uut teemat ka nagu ei hakanud tegema selle pärast. Või äkki oleks pidanud? Küsimus on selles, et kes mida ebaterve huumorina mõistab. Kas kindlalt määratleda ära mis see on või lasta inimestel ise otsustada mida nad selle all mõistavad. Minu arvates on praegu lihtsalt asjatult vahtu ülesse keerutatud.

                              Kommentaar


                                Selle teema reeglid on esimeses postis paigas. Kui sa oled peast nii vigane, et neist täpselt aru ei saa, siis ära lihtsalt postita. Igasuguse mitterelevantse jama tõstame edaspidi siit mingisse suvalisse läbu-teemasse.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X