320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    efukt on üldse ebaterve huumori sõbrale kohustuslik bookmark.
    Algselt postitas Iceman
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

    Kommentaar


      Made my day.

      Kommentaar


        Leidsin arvutist, natuke ebaterve on kui mõelda Fergie vanuse ja stringide peale.
        van persie.jpg

        Kommentaar


          Pildina ei hakka postitama ja spoilerit ei viitsi ümber tõmmata, aga nautige.

          http://4chandata.org/images/threads/...20daughter.jpg
          Suhkruhaige

          Kommentaar


            Can't be undone... Oleks võinud mingigi hoiatuse anda...

            Kommentaar


              See ei ole isegi ebaterve huumor, see on lihtsalt rõve.

              Kommentaar


                Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
                See ei ole isegi ebaterve huumor, see on lihtsalt rõve.
                Täpselt minu mõte. Ei näe nalja selles.

                Samas eks mõne arust olid naljad ka kunagi ringelnud videod kus mingi tüüp kohaliku rahvalaulu saatel eesli või miski muu taolise lojusega vahekorras oli. Hirmnaljakas ikka .

                Kommentaar


                  Ugh ... see polnud enam nali jah. Lihtsalt sick. Panen midagi leebemat (ebaterve ta just pole, aga mujale ka nagu ei passi kergete rassistlike ja seksistlike alatoonide tõttu):

                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Hihi, aga ebaterve huumor oli kõige rõvedam teema, mis ma leidsin, esimesel korral läks süda pahaks, aga teisel vaatamisel ajas juba natuke naerma + inimeste reaktsioonid selle vaatamisel olid ka pricelessid, muud midagi, postitage oma juku naljasid edasi.
                    Suhkruhaige

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                      Hihi, aga ebaterve huumor oli kõige rõvedam teema, mis ma leidsin, esimesel korral läks süda pahaks, aga teisel vaatamisel ajas juba natuke naerma + inimeste reaktsioonid selle vaatamisel olid ka pricelessid, muud midagi, postitage oma juku naljasid edasi.
                      Pervert

                      Kommentaar


                        Võtan süü omaks, fotograaf olin mina ja vuntsiga härrasmees on count.
                        Suhkruhaige

                        Kommentaar


                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas aandres Vaata postitust
                              Eelmisel lehel, eelmine aasta.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X