320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

    Kommentaar


      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
          “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

          Kommentaar


            no tra...jänkid jälle tõestamas oma lollust.

            Kommentaar


              Huh. vahel tuleb selline hetk inimesel, et peab mõtlema, kuhu nüüd langenud ollakse. Nüüd on minul selline hetk käes. Mõtlen, et kas ma peaks ikka seda postitama v mitte. Igatahes järgnev on VÄGA ebaterve. Hoiatan kõiki ette.



              damn. olla juba foorumis kuskil olnd. Aga ega nii ebaterve asi kordamata ei jää

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Huh. vahel tuleb selline hetk inimesel, et peab mõtlema, kuhu nüüd langenud ollakse. Nüüd on minul selline hetk käes. Mõtlen, et kas ma peaks ikka seda postitama v mitte. Igatahes järgnev on VÄGA ebaterve. Hoiatan kõiki ette.



                damn. olla juba foorumis kuskil olnd. Aga ega nii ebaterve asi kordamata ei jää
                Ma ei tea, mulle meeldib.
                Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                Kommentaar


                  Alustuseks: http://www.postimees.ee/270308/esile...sed/320041.php
                  Lõpetuseks: www.isamaaliit.com
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      haha see Virgo Kruve praegune jutt isamaaliit.comis ning see iibe tabel on lihtsalt geniaalne. väga ebaterve huumor
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Huh. vahel tuleb selline hetk inimesel, et peab mõtlema, kuhu nüüd langenud ollakse. Nüüd on minul selline hetk käes. Mõtlen, et kas ma peaks ikka seda postitama v mitte. Igatahes järgnev on VÄGA ebaterve. Hoiatan kõiki ette.



                        damn. olla juba foorumis kuskil olnd. Aga ega nii ebaterve asi kordamata ei jää
                        Sellega seostub kohe Keskerakonna aastatetagune räpp Kahvli saates.
                        Heihoo, heihoo, Keskerakond ei joo!
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              Fuk it... mis ma jaman...

                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                naiss... hommik sisustatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X