320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EMV 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EMV 2006

    No nii, üks hooaeg läbi, teine tulekul...
    Eelmise aasta uuendused on olnud positiivsed, ka küsitlus näitab, et 72% arvajatest leiab, et uus süsteem on tõstnud Eesti jalgpalli taseme kõrgemale. Järelikult liigub jalgpallis vaatamata kõigele asi ikka paremuse poole.
    Märtsi alguses lähevad käima juba esimesed mängud. Teema siis natuke eeltööd ja paneme kirja kõik, mida ootame ja loodame uuest hooajast.

    #2
    Vastus teemale \'EMV 2006\'

    mina leian et ETV võiks näitama hakkata MV mänge! mina kah mingi miljonär pole et jõuan peaaegu iga pühapäev tallinnasse sõita!
    aga ootan väga põnevat hooaega, kus tuleb ikka keegi teine kah peale nelja meeskonna medalite peale võistlema... et Tammeka saaks kokkuvõttes neljanda koha...:P Ratnikov paneb ennast maksma
    Eesti surub kõik vastased vastu muru
    ja teeb neist üldse saepuru.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'EMV 2006\'

      aga selleks, et põlvast tartusse sõita ei pea tõesti miljonär olema

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'EMV 2006\'

        Algselt postitas eston maravilha


        aga selleks, et põlvast tartusse sõita ei pea tõesti miljonär olema
        ma juba arvasin et keegi paneb mingit tarka! nuh aga raha ikka läheb... 200 kr edasi ja tagasi ja ma arvan et ma ei nälgi kah seal nii et lõttva 300 kr nädalas!
        Eesti surub kõik vastased vastu muru
        ja teeb neist üldse saepuru.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'EMV 2006\'

          Huvitav, mille taga see jalgpalli ülekannete näitamine seisab? EJL saaks ju pöörduda avaliku ringhäälingu esindajate poole oma sooviga ja paar korda kuus võiks teles neid ülekandeid ju teha. Kas asi seisab raha taga? Või on siin mõned nõksud, mida minusugune ei jaga?!
          Sobiks ka ju hilisem õhtuaeg, siis on igaühe enda otsustada-kas magab või vaatab matśi.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'EMV 2006\'

            vot see küll oleks väga hea kui näiteks iga 2 nädala tagantki näidatakse ühte mängu etv pealt, mingit põnevuskohtumist , kossu/võrku jne näitavad küll kohati, kosssu vist ainult küll finaale, aga ikkagi , jalkat võiks liigamänge ka näidata, ja karikafinaali jne jne

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'EMV 2006\'

              kossu ja võrgu näitamiseks on vaja 3 kaamerat(saab ka 2ga hakkama). vuti normaalseks näitamiseks on vaja vähemalt 6 kaamerat

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'EMV 2006\'

                Algselt postitas kaups
                Huvitav, mille taga see jalgpalli ülekannete näitamine seisab? EJL saaks ju pöörduda avaliku ringhäälingu esindajate poole oma sooviga ja paar korda kuus võiks teles neid ülekandeid ju teha. Kas asi seisab raha taga? Või on siin mõned nõksud, mida minusugune ei jaga?!
                Nõks kui selline on lihtne: keegi peab need ülekanded kinni maksma. Spordiülekande tegemine ei ole teps mitte odav lõbu. Asjapulk Atonen on juba nurisenud sellegi üle, et ETV üldse mingeid Eesti-siseseid liigasid näitab, mille vastu ka kommertskanalitel huvi võiks olla. Ilmselt viidates siis korvpallile. Jalgpalli suhtes pole ma tõsi küll kuulnud, et kummalgi kommertskanalil mingit huvi oleks. Pigem vastupidi: kõike muud kui seda. Pean küll isikliu märkusena tunnistama, et pole veel seda päeva olnud, kui ma Kanal 2 möirgavate kommentaatoritega võrkpalliülekannet üle 5 minuti vaadata oleksin suutnud. Aga reklaamiandjad arvavad ilmselt teisiti.

                Kui riigieelarvest ETV-le vutiülekannete jaoks raha jagataks, küll ETV siis ka näitaks.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'EMV 2006\'

                  J2rgmine hooaeg saab p6nevusm2nge n2ha ja kindlasti on kanaliks ETV.
                  Algselt postitas tank
                  Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'EMV 2006\'

                    Algselt postitas Oll


                    J2rgmine hooaeg saab p6nevusm2nge n2ha ja kindlasti on kanaliks ETV.

                    Kas on kindel
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'EMV 2006\'

                      Algselt postitas kaitz


                      Algselt postitas Oll


                      J2rgmine hooaeg saab p6nevusm2nge n2ha ja kindlasti on kanaliks ETV.

                      Kas on kindel
                      Nagu 8eldakse suu-s6naline kokkulepe on olemas.
                      Mahud ei ole kindlad. Ma ise usun, et programm kuigi mahukas ei tule.
                      Algselt postitas tank
                      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'EMV 2006\'

                        Algselt postitas Oll


                        Algselt postitas kaitz


                        Algselt postitas Oll


                        J2rgmine hooaeg saab p6nevusm2nge n2ha ja kindlasti on kanaliks ETV.

                        Kas on kindel
                        Nagu 8eldakse suu-s6naline kokkulepe on olemas.
                        Mahud ei ole kindlad. Ma ise usun, et programm kuigi mahukas ei tule.

                        muidugi näidatakse Jalgpalli päevikut iga kahe nädala tagant... aga tõesti nad ju näitavad korvpalli balti liiga mänge, võiks siis eesti klubide uefa cupide ja teiste nende neid mänge näidata! kunagi ma mäletan etv näitas mingit mängu, Flora ja keegi teine äkki!!! :P
                        Eesti surub kõik vastased vastu muru
                        ja teeb neist üldse saepuru.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'EMV 2006\'

                          Algselt postitas god
                          muidugi näidatakse Jalgpalli päevikut iga kahe nädala tagant... aga tõesti nad ju näitavad korvpalli balti liiga mänge, võiks siis eesti klubide uefa cupide ja teiste nende neid mänge näidata! kunagi ma mäletan etv näitas mingit mängu, Flora ja keegi teine äkki!!! :P
                          Tahan Tanuat tagasi na! Foorumi naljamehed on viimasel ajal kahjuks alla käinud.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'EMV 2006\'

                            Ei hakanud eraldi teemat tegema, kuna seoses EMV-ga on ka Balti Liigast kõvasti jahutud. Paljud näevad selles päästeinglit - siin teile üks näide, miks sellist asja lätlastega koos (ning teadjate jutu järgi on Leedus olukord vähemalt sama s.tt, kui mitte hullem) vähemalt veel praegu korraldada ei saa:

                            lätlaste kodused murumängud

                            Kurb lugeda - mängijad, kohtunikud, treenerid, klubide töötajad... Sellised mastaabid näitavad, et asi on ikka läbinisti mäda. Meie \"skandaal\" Merkuuriga tundub sellega võrreldes päris lapsemänguna. Aga eks positiivne on kogu värgi juures muidugi see, et aastaid avalikuks saladuseks olnud jeblamine nüüd lõpuks ometi päevavalgele on kistud.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'EMV 2006\'

                              Midagi positiivstet siis kõigile vutisõpradele

                              Kommentaar

                              Working...
                              X