320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Lasnamäe Ajaxi seiklused Meistriliigas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklused Meistriliigas\'

    Seoses Lasnamäe FC Ajaxi staadioni mängukõlbmatusega on Eesti 2006. aasta jalgpalli meistrivõistluste meistriliiga kalendrisse sisse viidud muudatus. Meistriliiga 25. vooru kohtumine FC Ajaxi ja FC Flora vahel peetakse pühapäeval, 27. augustil kell 17 Maardu staadionil.
    Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklused Meistriliigas\'

      Algselt postitas soxx


      Seoses Lasnamäe FC Ajaxi staadioni mängukõlbmatusega on Eesti 2006. aasta jalgpalli meistrivõistluste meistriliiga kalendrisse sisse viidud muudatus. Meistriliiga 25. vooru kohtumine FC Ajaxi ja FC Flora vahel peetakse pühapäeval, 27. augustil kell 17 Maardu staadionil.


      Meistriliiga kohta on muru tänavu küll seal veidi kehv ja imelikud künkad sinna kohati kerkinud. Ei tea mis juhtus... Eelmine aasta mäletan et oli veidi korralikum teine

      Kommentaar


        #93
        Tundub et tahest tahtmata jääb ajax püsima! Igati hea
        Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

        Kommentaar


          #94
          Tänases "Tallinna Teataja" lehes (vene keelses versioonis; eesti keelses versioonis seda artikli puudub) on artikel JK Ajaxi väljakutest. Artiklis on kirjutanud, et omal ajal Ajaxi jalgpallikompleksi maal paigutati muruhokiks tehtud kunstikate : )

          Kommentaar


            #95
            Siiski usun,et läheb üleminekumängu mängima
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              #96
              kaizile

              Tulevikul viimane aeg siis jalad köhu alt välja vötta

              Kommentaar


                #97
                Ilmselt minu rikutus, aga esimene möte, mis tekkis peale tulemuse teadasaamist (3:2 Maagiga) läksid mötted millegipärast igasugustele kokkumängudele, sahkerdamistele jne. Ühesönaga köigele, mis on vastuolus ausa mänguga.
                Aga see on kindlasti vaid minu rikutud mötlemine...

                Kommentaar


                  #98
                  see rikutud mõtlemine ei pruugigi nii rikutud olla.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X