320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Lasnamäe Ajaxi seiklused Meistriliigas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklused Meistriliigas\'

    Algselt postitas gamer


    Algselt postitas kaitz


    Algselt postitas Martin


    Algselt postitas elx


    Sats1 räägib siinkohal kusjuures tõesti õigust, pani ise ka tähele, et õhkkond oli samasugune nagu Vapruse kodumängudel ja ma julgen kirjelduste järgi oletada, et ka Tammeka mängudel. Ma kujutan ette, et Lasnamäe (seda enam, kui oleksin mitte-eestlane) elanikuna poleks mul kahtlustki selles keda toetada.
    Eks kõige parem olekski ehk Eesti jalgpallile, kui liigast kukuks Valga ja Tulevik ja tuleks Kalju-Kuressaare või isegi Kalev.

    Sellised kindlama taustaga klubid, mis põhineks siiski kindlal regioonil ja kus oleks siiski koosseis, mis igal aastal ei muutu.

    Pane põlema ennast
    Martinil on täitsa õigus.

    EI viitsi vaidlema hakata
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklused Meistriliigas\'

      Algselt postitas PraS


      Algselt postitas Martin


      Algselt postitas elx


      Sats1 räägib siinkohal kusjuures tõesti õigust, pani ise ka tähele, et õhkkond oli samasugune nagu Vapruse kodumängudel ja ma julgen kirjelduste järgi oletada, et ka Tammeka mängudel. Ma kujutan ette, et Lasnamäe (seda enam, kui oleksin mitte-eestlane) elanikuna poleks mul kahtlustki selles keda toetada.
      Eks kõige parem olekski ehk Eesti jalgpallile, kui liigast kukuks Valga ja Tulevik ja tuleks Kalju-Kuressaare või isegi Kalev.

      Sellised kindlama taustaga klubid, mis põhineks siiski kindlal regioonil ja kus oleks siiski koosseis, mis igal aastal ei muutu.
      Samas taset arvestades oleks kasulik kui üks neist püsima jääks.
      Mis taset? Seda, et nad on viimane ja eelviimane? Et nemad asenduks lihtsalt teistega? Üldiselt sümboolselt rääkides võib ju öelda, et Viljandil ja Valgal on mingi noortetöö, kuid see pole ei tuntav ega nähtav. Minu jaoks on mõlemad, eriti muidugi Valga, ka ammu kogukonnast eraldunud klubid.

      Samas nimetatud kolmel on mingigi võimalus end tippseltskonda kinnitada ja mitte loota vaid sellele, et äkki keegi annab meile paremad mängijad, sest teised paremad võeti lihtsalt niisama ära. Lisaks siis kogukonna punkt.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklused Meistriliigas\'

        Algselt postitas Martin

        Mis taset? Seda, et nad on viimane ja eelviimane? Et nemad asenduks lihtsalt teistega? Üldiselt sümboolselt rääkides võib ju öelda, et Viljandil ja Valgal on mingi noortetöö, kuid see pole ei tuntav ega nähtav. Minu jaoks on mõlemad, eriti muidugi Valga, ka ammu kogukonnast eraldunud klubid.

        Samas nimetatud kolmel on mingigi võimalus end tippseltskonda kinnitada ja mitte loota vaid sellele, et äkki keegi annab meile paremad mängijad, sest teised paremad võeti lihtsalt niisama ära. Lisaks siis kogukonna punkt.
        Noh tegelikult oled sa natuke ülekohtune Viljandi suhtes. Neil on eesti mastaabis täiesti korralik noortetöö olemas. Need kes A klassis mängiks mängivad küll praegu esiliigat, aga 89 grupp on neil ka tugev tulemas ja pealegi tulevad neile tavaliselt üle ka Viljandi SK paremad noored. Seni mängiti ilmselt tallinlastega seetõttu et oma noored ei olnud veel vastavasse ikka jõudnud, aga paari aasta jooksul peaks see praegune 87 punt MLs mängima. Vähemalt minu arust oleks see loogiline areng.
        Warrioril peaks areng sama rada pidi minema ja selle esimeseks sammuks oli kohaliku klubiga ühinemine. Praegu küll kohalike tase ei kannata 2 liigast kõrgemat, aga ka neil on mingid noorte grupid olemas. Esiliigat mängib küll vist ainult A1 punt.
        Nõmmel ja Kalevil ei ole päris kindlasti rohkem noori peale kasvamas. Nende noortetöö on ikka titesussides. Oma kasvandikke ei ole loota enne 5 aastat.
        Kure on küll oma tööga ära teeninud, et taas MLsse tõusta. Neil on ikka pidev töö nii noorte kui ka tüdrukutega.

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklu

          Probleem seisnebki selles, et Flora liigutab oma mängijaid vastavalt vajadusele. Sellised farmklubid ei suuda mingisugust konkurentsi pakkuda just sellepärast, et pole kindlat klubipoliitikat ja koosseisu. Igal aastal tuleb uus vanusegrupp Valgasse ning Valgas olnutest liiguvad osad Tuleviku ridadesse, mõni parem Florasse.

          Noored mängumehed, kes Valga rivistusse saavad hakkavad kiirelt kogemusi omandama. Nendelt ei saagi mingisugust eesmärki seada, kui kogemuste omandamine. See ei ole normaalne, et selline farmklubi saaks vastu näiteks TVMK-le või Levadiale. Narva Transi poisid on aastaid kokku mänginud ja ka nemad sõidaksid Valgast üle.

          Antud juhul oleks kindlasti parim, kui üks kahest jääks püsima – tekiks olukord, kus noortel oleks endiselt võimalus meistriliigas mängida. Ning teise koha hõivaks näiteks Kalju, Kalev, Kure. Sel juhul tekiks meistriliigasse veel üks iseseisev klubi, kes suudaks samuti vaikselt kaarte liigutama hakata. Loomulikult ei pea ma reaalseks, et näiteks Kalju mängides Levadiaga kohe punkte rebima hakkab, kuid tasapisi jalgu alla saades võib heal päeval isegi viigisadamas kohtumine lõppeda.

          Vaadates hetkeseisu, siis teeb mulle ainult rõõmu, et Vaprus ja Ajax on meistriliigasse kanda kinnitamas. Vaheldust on vaja, millalgi peab tulema ka see aeg, kui esinelikule hakatakse tõsisemalt kandadele astuma.

          Selline tulemus nagu Vaprus TVMK vastu hiljaaeg saavutas muudab olukorra veel huvitavamaks. Igaüks võib punkte noppida isegi sealt, kus seda kõige vähem oodata!

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklused Meistriliigas\'

            Algselt postitas Amadeus
            Algselt postitas Martin
            Mis taset?
            ...
            Noh tegelikult oled sa natuke ülekohtune Viljandi suhtes.
            ...
            Silver vastas väga hästi. Polegi midagi lisada.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklu

              Aaaja, Amadeus, mis sa tõesti loodad, et need noored, kes Viljandis praegu endale põhja laovad ka sinna mängima jäävad? Vaevalt! Paremad noored tiritakse Florasse, natukene nõrgemad ehk Valgasse? Ning olen kindel, et nii mõnigi noor hakkab pallima kuskil hoopis kolmandas klubis, sest ajalugu on näidanud - mitmed kolivad õppima kas Tartusse või Tallinna. Küll siis endale uus klubi ka leitakse.

              Ja just need paar, kes sealt minema tõmmatakse võivad tähendada Viljandi jalgpallile väga palju. Hetkel oleks kõige parem variant see, et Viljandi omad vutigurud asja käsile võtaksid. Vanemad staarid, kes veel Viljandis elavad ennast välja ajaksid ja oma linna esindama taaskord asuksid. Hetkel on samasugune olukord Kures, kus noored on peale tulemas, kuid praegu domineerib veel vanem generatsioon, kes klubi ülal hoiab. Ainult noortele ei saa lootma jääda, tuleb omada ka mingit põhja ja kandepinda, kes olenemata olukorrast kastanid tulest välja tooksid.

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklused Meistriliigas\'

                Algselt postitas Silver


                Aaaja, Amadeus, mis sa tõesti loodad, et need noored, kes Viljandis praegu endale põhja laovad ka sinna mängima jäävad? Vaevalt! Paremad noored tiritakse Florasse, natukene nõrgemad ehk Valgasse? Ning olen kindel, et nii mõnigi noor hakkab pallima kuskil hoopis kolmandas klubis, sest ajalugu on näidanud - mitmed kolivad õppima kas Tartusse või Tallinna. Küll siis endale uus klubi ka leitakse.
                Julgen väita, et Valka küll neid poisse keegi ei tõmba. 19a. poiss pole enam noor ning võib-olla tõesit mõned lähevad Tartu või Tallinna õppima, kuid nagu ka Kurel on oma treeninggrupp Tlns siis ei näe ma põhjust miks ei võiks seda olla ka mõne aasta pärast Tulevikul.

                Erinevalt mõnest teisest klubist on Viljandil väga tasemel noored olnud läbiaegade. Võin nüüd eksida, kuid kas mitte pole Viljandlastel alati olnud igas vanuseklassis noortetiim esiliigas.

                Kokkuvõtteks näen ma Tulevikule palju suuremat tulevikku kui mistahes praegusele Flora farmklubile.

                Peaasi et meie klubidel oleks isu noortega tegeleda ja koondisele väärilist järelkasvu koolitada.

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklused Meistriliigas\'

                  Huvitav, kas Ajaxil ja Levadial on mingi diil, et Ajaxisse laenatud trio Demutski, Rõskevits ja Rulkov Levadia vastu mängida ei tohi (nagu täna)? Alust selleks arvata annab ka nende eelmine omavaheline mäng, kus nimetud mehed miskipärast ei mänginud.

                  Aga muidu oli protokolli vaadates Ajaxil täna päris nõrk koosseis väljakul. 2 poissi koguni debüteerisid ML-s. Selle taustal pole 0:8 mingi ime.

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklused Meistriliigas\'

                    Need polnud ainukesed mehed kes nende põhikoosseisust ei mänginud. Arvatavasti vaaadati, et kaotus niikuinii tuleb, laseme siis noortel kogemusi saada. Sest ka Rõtškov kes alati muidu ikka põhis on, alustas hoopis pingil. Kaitse oli ju täielikult mingite poisikeste punt. Kirpu ja Avdejenko ju mõlemad 89 sündinud. Lisaks Ungurs, kes sel hooajal ei ole just eriti tihti mänginud. (Eelmise hooaja jättis sootuks vahele).

                    Ka eesliinides olid mehed puudu. Harutjunjan, Levotšski, Rõškevitš, Rulkov, Tšelnokov. Kui need mehed on olnud saadaval, on nad ka alati olnud põhis.

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklused Meistriliigas\'

                      Järjekordne 0:8 Levadiale. Ootan juba pikisilmi liigatabelis Tuleviku möödumist Ajaxist. Täna juba selleks võimalus Ja hooaja löpus ka Ajaxi esiliigasse kukkumist. Meistrikasse võiksid järgmiseks aastaks jõuda Nõmme ja Kuressaare.

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklu

                        Ajax tundus hooaja alguses täitsa konkurentsivõimeline ( mõtlen koosseisu ). Paar Levadia noort ning vana kahurvägi Rõtškov ja Tšelnokov - materjali tundus olevat. Kahju, et seda realiseerida ei suudetud. Levadia noortest Ajaxis ei tea ma enam midagi, Tšelnokov pallib Kalevis, Rõtškov piirdub vahetusest mängu tulemisega.

                        Mis puutub järgmisesse hooajasse, siis on hetkel seis suhteliselt nutune, kui Kure ja Kalev või isegi Kalju tõuseksid üles. Miks? Sest ükski kolmest ei oma konkurentsivõimelist meeskonda, mis peaks vastu terve hooaja ning suudaks suurematelt mõnegi punkti röövida.

                        Kuressaare koosseis on nii ebastabiilne, samuti need sõidud saarde ajaksid närvi nii mõnegi mängija, kui sealt vähemalt 8:0 võitudega mandrile tagasi seilatakse.

                        Kalev punnitab, mis ta punnitab aga ka nende koosseis ei tundu üldsegi hirmuäratav - mängijad on head, aga midagi ülimalt head seal siiski pole. Pealegi on Kalevi rahaseisud seoses staadioni ehitamisega väga nukrad.

                        Kalju olukord on samuti ebastabiilne. Kord suudetakse lüüa Kurele 6 vastuseta väravat, teinekord kaotatakse Levadiale suurelt või siis mängitakse Dünamoga suur eduseis maha.

                        Olgem ausad - ei Kure, Kalju ega Kalev ei suudaks pakkuda erilist konkurentsi Meistriliiga esinelikule. Ja kui veel Tartu klubid ühinevad, siis on tugev 5 meeskond kah olemas.

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklused Meistriliigas\'

                          Algselt postitas kprsoo


                          Järjekordne 0:8 Levadiale. Ootan juba pikisilmi liigatabelis Tuleviku möödumist Ajaxist. Täna juba selleks võimalus Ja hooaja löpus ka Ajaxi esiliigasse kukkumist. Meistrikasse võiksid järgmiseks aastaks jõuda Nõmme ja Kuressaare.
                          VÄga loll jutt. Ajax on praegu tunduvalt parem ,kui Kalju ja ka Kuressaare. Ajax ei kuku enam kusagile esiliigasse ,seda võin kindlalt ennustada. Ajaxis mängivad enamuses noored ja oma klubi kasvandikud. Mida on Kaljul vastu panna?? Ainult üks mõla käib platsil ,mäng küll mitte.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklused Meistriliigas\'

                            Algselt postitas ROOTSI KUNN


                            Algselt postitas kprsoo


                            Järjekordne 0:8 Levadiale. Ootan juba pikisilmi liigatabelis Tuleviku möödumist Ajaxist. Täna juba selleks võimalus Ja hooaja löpus ka Ajaxi esiliigasse kukkumist. Meistrikasse võiksid järgmiseks aastaks jõuda Nõmme ja Kuressaare.
                            VÄga loll jutt. Ajax on praegu tunduvalt parem ,kui Kalju ja ka Kuressaare. Ajax ei kuku enam kusagile esiliigasse ,seda võin kindlalt ennustada. Ajaxis mängivad enamuses noored ja oma klubi kasvandikud. Mida on Kaljul vastu panna?? Ainult üks mõla käib platsil ,mäng küll mitte.

                            Loll jutt, siis loll jutt. Avaldasin lihtsalt arvamust.
                            Aga miks need Ajaxi noored siis ei mängi, teine 0:8 juba Levadiaga. Isegi Valgal pole selliseid tulemusi \"ette näidata\".
                            Veel Kalju ja Kuressaare kohta. Meistriliiga esinelikut nad küll ei ohustaks- aga samas, kes seda praegugi õieti teeb? (peale Pärnu muidugi)
                            Ja minu arvates on mõlemal klubil rohkem isikupära ja ka lootust fänne platsi äärde meelitada kui Ajaxil.
                            Ajaxi meistriliigasse püsima jäämist mina nii kindlalt küll ei ennustaks. Saame näha.

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklused Meistriliigas\'

                              Ja Kuressaare kohta olid nad eelmine hooaeg ju Tammekaga täiesti võrdsed.

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'FC Lasnamäe Ajaxi seiklused Meistriliigas\'

                                ajaxi levadia poisid lihtsalt ei mängi levadia vastu ja kogu lugu:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X