320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusahüpped

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Suusahüpped\'

    Salumäel jätkus siis jõudu ainult kvalifikatsiooniks.

    Sportnet, võistlus katkestati.

    HUvitav oleks muidugi teada, miks selline asi juhtus ja miks mõnikord nagu tuleb ja siis teinekord jälle ei tule seda hüpet? Loodame et asi paraneb...
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Suusahüpped\'

      Hüppajad lasti kiires tempos alla,et juurde sadav lumi ei hakkaks kiirusi segama.Enne Jensu hüppas Alborn lühikese hüppe ja siis kutsuti Jens poomilt ära.Ja lund muudkui sadas ja sadas.Kiirus ei olnud võrreldav nendega kes said \"hanereas\" alla tulla.Seega ei olnud Jensu süü küll milleski.Loodusjõud ja zürii peata oleks oli see mis Jensu võistluse seekord perse keerasid!Nieminen viska Heina üle kildu...Eks ta selline vinguja paista meedia vahendusel ka olema!
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Suusahüpped\'

        Algselt postitas Hmf

        HUvitav oleks muidugi teada, miks selline asi juhtus ja miks mõnikord nagu tuleb ja siis teinekord jälle ei tule seda hüpet? Loodame et asi paraneb...
        Kahevõistlejatelt olen kuulnud,et väga tähtis on see tuulemoment äratõukehetkel.Et tuleb saada selline \"õhkpadi\" ette-alla,siis võib hüppe pikaks venitada.Kui tuul vingerpussi mängib ja vait või tagant on,surub hüppe kiiremini maha.Seda need treenerid ka seal vehivad.Kõik ootavad nagu surfarid oma hetke.
        Ise käisin noorena ka Mustamäel trennis ja väiksest laskumas,seal polnud tuulega muidugi mingit pistmist.Küll aga pani mõtlema kevadine saepuru maitse suus ning murdmaale polnud raske ümber minna.:P (Tegelt kadus suusaisu paariks aastaks isegi nii,et sai Tammiste käe all korvpallitrennis käidud)
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Suusahüpped\'

          Algselt postitas Raivo19


          Algselt postitas Hmf

          HUvitav oleks muidugi teada, miks selline asi juhtus ja miks mõnikord nagu tuleb ja siis teinekord jälle ei tule seda hüpet? Loodame et asi paraneb...
          Kahevõistlejatelt olen kuulnud,et väga tähtis on see tuulemoment äratõukehetkel.Et tuleb saada selline \"õhkpadi\" ette-alla,siis võib hüppe pikaks venitada.Kui tuul vingerpussi mängib ja vait või tagant on,surub hüppe kiiremini maha.Seda need treenerid ka seal vehivad.Kõik ootavad nagu surfarid oma hetke.
          noh, seda tean minagi

          aga kas õige äratõuke moment ka mitte selline asi pole, mis vajab tõsist harjutamist (selle asja juures ma võin nüüd küll tõsiselt puusse panna)
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Suusahüpped\'

            Algselt postitas Hmf

            aga kas õige äratõuke moment ka mitte selline asi pole, mis vajab tõsist harjutamist (selle asja juures ma võin nüüd küll tõsiselt puusse panna)
            Ära jama, hmf. Suusahüpetes küll midagi peale kõrguskartuse eemaletõrjumise harjutama pea. Sõidad mäkke ja annad aga alla tulla, kui treener ütleb, et hea tuul on. Koogitükk.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Suusahüpped\'

              Algselt postitas skint


              Algselt postitas Hmf

              aga kas õige äratõuke moment ka mitte selline asi pole, mis vajab tõsist harjutamist (selle asja juures ma võin nüüd küll tõsiselt puusse panna)
              Ära jama, hmf. Suusahüpetes küll midagi peale kõrguskartuse eemaletõrjumise harjutama pea. Sõidad mäkke ja annad aga alla tulla, kui treener ütleb, et hea tuul on. Koogitükk.
              ok, rahune maha, kui sa seda nii täpselt tead, ma lihtsalt küsisin. be cool.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                Algselt postitas Hmf


                Algselt postitas Raivo19


                Algselt postitas Hmf

                HUvitav oleks muidugi teada, miks selline asi juhtus ja miks mõnikord nagu tuleb ja siis teinekord jälle ei tule seda hüpet? Loodame et asi paraneb...
                Kahevõistlejatelt olen kuulnud,et väga tähtis on see tuulemoment äratõukehetkel.Et tuleb saada selline \"õhkpadi\" ette-alla,siis võib hüppe pikaks venitada.Kui tuul vingerpussi mängib ja vait või tagant on,surub hüppe kiiremini maha.Seda need treenerid ka seal vehivad.Kõik ootavad nagu surfarid oma hetke.
                noh, seda tean minagi

                aga kas õige äratõuke moment ka mitte selline asi pole, mis vajab tõsist harjutamist (selle asja juures ma võin nüüd küll tõsiselt puusse panna)
                pidi olema eriline äkktunnetuse hetk,mis vajab teravust,kiirust,tehnikat,jõudu,taipu.kusjuures,ku i juba asi tulema hakkab,pidi tavasuusatamine paraja põntsu panema selle elemendi treenimisele.(ilmselt töötavad teised lihased ja aeroobne ning anaeroobne töö on omavahel segatud).seepärast ongi kaht ala raske kokku ühtseks treenida.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                  hmf,skint ju norib su kallal.Äratõuge üks tähtsamaid elemente hüppe juures.
                  Aga ma kordan veel,et Jensul tuli hüpe hästi välja ja äratõuke moment oli õige (kotkas Toni kommentaar) aga taganttuul ja teistest väiksem kiirus (enne Jensu tegi zürii mingi nõmeda pausi ja lasi ainult ühel proovihüppajal tulla,seega oli pausi ajal sadanud lumi takistuseks) rikkusid hüppe ära.

                  Aga täna ei pääsenud ta võistluselegi?
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                    Tüübid panevad tühja rohkem, tulemusi pole.
                    Koguaeg mingid masendused ja rahahädad ka.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                      Krt, ma arvasin kohe et ma olen kuulnud kuskilt et see äratõuke moment on väga oluline.
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                        Tõukad vara, lendad kõrgelt aga siis järsku kukud vara ... tõukad hilja lendad madalalt tasakesi ja stabiilselt aga mitte kaugele.
                        Boinijatel on oluline enesekindlus ja tunnetus kõige muu kõrval. Väike kehakaal tuleb kaa kasuks muidugi, seeps see noorte ala ongi . Goldi ruulz.

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                          Väga kurb lugu selle Mustamäe torniga
                          http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=188092&r=1

                          Kunagi üle 20 aasta tagasi jalutasin Nõmme Põhikooli ja üks noormees koos hüvastijätukirjaga oli sealtsamast tornist alla hüpanud,põhjuseks sassis suhted kallima ja emaga.Nägime klassivendadega,kuidas inimene ära viidi,kurb pilt kogu eluks...

                          Trampliin,kust kunagi tuule tiibadesse saanud nii Allar Levandi kui Ago Markvardt,on veel ohvreid nõudnud.Trennis kaldus trajektoorist kõrvale Hiiu poiss R.Oll,otse betoonposti,silmapilkne surm.Ja siis mõni aasta hiljem, mu enda koolivennad tegid mäekaldale koobast,mis sisse varises.Viiest neli jäid lõksu...alatiseks.

                          Luid-konte on seal palju murtud kuid jäädavalt minek on kuidagi eriti ränk.Samas ei meenu mulle,et kunagi midagi hirmsat oleks Tehvandil juhtunud.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                            Nõnnaks,täna tuleb Jensul Vurru Adam ära võita või siis vähemalt nii hea hüpe teha,et pääseks 5 lucky looseri hulka.Algab Mäkiviikko
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                              Paraku algas Mäkiviikko vaid 105 meetrise hüppe ja tagantpoolt viienda kohaga. Nägi keegi Jensu hüpet? Oli see tuule viga või muu põhjus?
                              Samas teeb rõõmu vanameister Okabe tagasitulek
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Suusahüpped\'

                                Algselt postitas norsk
                                Paraku algas Mäkiviikko vaid 105 meetrise hüppe ja tagantpoolt viienda kohaga. Nägi keegi Jensu hüpet? Oli see tuule viga või muu põhjus?
                                Toni Niemise kommentaar teise kommentaatori küsimusele \"oliko see myöskin mäkihyppyä\" oli midagi sellist \"no ei todellakaan jos verrataan parhaisiin\".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X