320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muulased Eesti koondistes

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

    Algselt postitas Darren
    Ja siinkohal ärge hakake rääkima, et kõik Eesti kondakondsed on eestlased. Nad ei ole seda ega saa tegelikult selleks kunagi, samamoodi nagu mina ei saa kunagi venelaseks või neegriks. Isegi, kui ma väga-väga tahaks.
    See on sinu traagika. Nagu on sinu väljamõeldis ka eestlase definitsioon. Minu jaoks tähendab eestlane midagi muud.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

      Algselt postitas mcnamara


      Algselt postitas Darren
      Ja siinkohal ärge hakake rääkima, et kõik Eesti kondakondsed on eestlased. Nad ei ole seda ega saa tegelikult selleks kunagi, samamoodi nagu mina ei saa kunagi venelaseks või neegriks. Isegi, kui ma väga-väga tahaks.
      See on sinu traagika. Nagu on sinu väljamõeldis ka eestlase definitsioon. Minu jaoks tähendab eestlane midagi muud.
      Võimalik. Selguse huvides tooks välja, et eeltoodu ei kandideerinudki definitsiooniks. Leian siiski, et rahvuse saab inimene tavalisel juhul siiski nö. sündides kaasa, sõltudes enamasti oma vanemate pärandist ning ega eeldatavalt ka \"kohalikud\" aserid ja grusiinid ennast vaatamata kodakondsuse omamisele eestlaseks pea.

      Ühe lausega väljendudes, eestlane olla on siiski midagi enamat kui sinist või tänapäeval punast passi omada.

      Ma ei taha kuidagi väita, et kui koondis pannakse kokku kodakondsetest, siis peaks mõne rahvuse esindajal või teatud nahavärvi omajal olema sinna vähem õigust kuuluda kui teisel. Teisalt julgen siiski endale tunnistada, et mulle ei oleks väga meelepärane Eesti koondise muutumine \"Läti koondiseks\" või Prantsuse \"koondiseks\". Just see on minu enda isiklik traagika, mitte see, kes on eestlane ja kes mitte.

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

        Darreniga täitsa nõus.

        Põhimõtteliselt pole mul midagi väga vastu teisest rahvusest inimestele oma rahvuskoondises, kui nad on Eesti Vabariigi KODANIKUD.
        Ehk siis: oskavad eesti keelt, tunnevad ja aktsepteerivad eesti kultuuri, ajalugu, eestlaste väärtushinnanguid ja käitumisnorme ja on tingimusteta lojaalsed Eesti riigile ja eesti rahvale.

        Ideaalis peaks see nii olema. Kahjuks reaalses elus tihti mitte. Õnneks Eesti koondises on praegu kõik kodanikud, vähemalt paberi peal.
        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

        http://www.jkpiraaja.ee/

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

          Algselt postitas Edson
          eestlaste väärtushinnanguid ja käitumisnorme
          Natue off-topic. aga palun, ma kordan PALUN, ütle mulle ka mis asjad siis on eestlaste väärtushinnangud ja see teine asi?

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

            Algselt postitas dannar


            Algselt postitas Edson
            eestlaste väärtushinnanguid ja käitumisnorme
            Natue off-topic. aga palun, ma kordan PALUN, ütle mulle ka mis asjad siis on eestlaste väärtushinnangud ja see teine asi?
            Seda oli arvata, et keegi hakkab sõnade kallal tähenorima, tahtmatagi sisuliselt jutu mõttest aru saada.

            Paari lausega on seda sulle suht raske ära seletada, aga näiteks ei kuulu eestlase käitumisnormi juurde näiteks lifti sülitamine, üle turu karjudes naabrimehega jutu ajamine jne.
            Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

            http://www.jkpiraaja.ee/

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

              ma ütlen oma arvamuse ka.tänitama pole vaja hakata.
              minu arust on primaarse tähtsusega tahtmine esindada eestit ja hästi mängida.
              see keele oskamine on nii ja naa,pole vaja seda üle tähtsustada.hoopis vahel võiks peeglisse vaadata ja ise vene,inglise,soome vm.keelt kasvõi suhtlustasandil osata.
              see rinna kummiajamine,et osake kõik eesti keelt(muidu käige p...e)hakkab vaikselt sarve käima.
              tugevamaks eesti koondist keel ei aita,ikka tahtmine ja mänguoskus.
              nn.muulastega kemplemine tugevdab sisemist konkurentsi.praktiliselt kõik martini poolt toodud spordialad(teema muu sport:suusatamise all)on ilmekaid näiteid täis.nimesid teab igaüks ise.
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                huvitav kui tulevikus nt. neemelo võtab endale angoolast naise ja sünnib poeg mustana aga räägib eesti keeles, kas siis ikka oleks osad vastu tema saamisele koondisesse.

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                  Kui ta on Eesti kodanik, oskab keelt ning on ustav oma riigile, siis miks mitte.

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                    Teeme väikse pöörde teemale ja küsime kuidas te suhtute ÕIGETESSE eestlastesse, kes ütlevad, et Eesti on paras sitaauk ja esimesel võimalusel läheksin Hollandisse elama.

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                      Algselt postitas Jyrka


                      Teeme väikse pöörde teemale ja küsime kuidas te suhtute ÕIGETESSE eestlastesse, kes ütlevad, et Eesti on paras sitaauk ja esimesel võimalusel läheksin Hollandisse elama.
                      Miks just neid õigeteks eestlasteks nimetad? Nad on lihtsalt tavalised inimesed, kes ei saa suurt palka ja võimalusel lähevad suure palga peale ükskõik kuhu.
                      Üldse on praegu saanud suureks moeks tembeldada eestlasi üksteise õgijateks jne. Eks samad probleemid ole mujalgi. Meie halame selle üle, nemad lihtsalt ei hala, või siis meie ei kuule seda halamist.
                      Kas need eestlased, kes florat (eelkõige Pohlakut) vihkavad, on õiged eestlased?

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                        Ja kas need eestlased, kes eesti keeles kirjutada ei oska, on ikka õiged eestlased. Vihje suurtele tähtedele ja kirjavahemärkidele.

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                          Algselt postitas luutik


                          Algselt postitas Jyrka


                          Teeme väikse pöörde teemale ja küsime kuidas te suhtute ÕIGETESSE eestlastesse, kes ütlevad, et Eesti on paras sitaauk ja esimesel võimalusel läheksin Hollandisse elama.
                          Miks just neid õigeteks eestlasteks nimetad? Nad on lihtsalt tavalised inimesed, kes ei saa suurt palka ja võimalusel lähevad suure palga peale ükskõik kuhu.
                          Üldse on praegu saanud suureks moeks tembeldada eestlasi üksteise õgijateks jne. Eks samad probleemid ole mujalgi. Meie halame selle üle, nemad lihtsalt ei hala, või siis meie ei kuule seda halamist.
                          Kas need eestlased, kes florat (eelkõige Pohlakut) vihkavad, on õiged eestlased?
                          Kuldaväärt postitus.
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                            Algselt postitas gaskoff


                            Ja kas need eestlased, kes eesti keeles kirjutada ei oska, on ikka õiged eestlased. Vihje suurtele tähtedele ja kirjavahemärkidele.
                            Nende kriteeriumite alusel jääb JPHjuugend automaatselt eestlaste seast välja.

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                              Algselt postitas gaskoff


                              Ja kas need eestlased, kes eesti keeles kirjutada ei oska, on ikka õiged eestlased. Vihje suurtele tähtedele ja kirjavahemärkidele.
                              Vihje härra fittibaldi postitusele ohvtopikus päevasoovituse teema all. Kehtib, kas ei kehti? Eks ta ise teab.

                              Mina jookseks ka suurema palga peale Lääne-Euroopasse või Ühendriikidesse. Mujale vast siiski mitte (mujalt vast suuremat palka ei tulekski). Olen ma selle pärast vähem eestlane?

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                                Algselt postitas luutik

                                Kas need eestlased, kes florat (eelkõige Pohlakut) vihkavad, on õiged eestlased?
                                WTF??

                                Kommentaar

                                Working...
                                X