320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Kummalisevõitu küsimus teile. Ega kellelgi juhtumisi ei leidu mp3 kujul Onu Bella versiooni Pink Floydi palast Learning To Fly. Kaveri pealkirjaks oli minu mäletamist mööda Õpime Puskarit Ajama. Ning loomulikult oleks mul seda vaja täna õhtuks. Tööandja turvapoliitikast tingituna ei ole mul võimalik ka failivahetustarkvara kasutada. Niisiis olen pisut hädas, aga ehk leidub kusagil mõni perv, kes Onu Bella loomingut omab.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      perv fittil on rida toredaid bella lugusid, aga just seda ei ole pakkuda.
      võib-olla ajavad asja ära lood \'Onebellaism\' või \'Kärakat on\'?
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Algselt postitas fittibaldi


        perv fittil on rida toredaid bella lugusid, aga just seda ei ole pakkuda.
        võib-olla ajavad asja ära lood \'Onebellaism\' või \'Kärakat on\'?
        kunagi saame ilmselt sama palati ukse taga kokku. diagnoosiks siis endast vanemate stuttgarti päritolu autode fetish ja ebaterve huvi onu bella loomingu vastu.

        igatahes tänan väga abi eest, aga sinu pakutud palad kahjuks ei kõlba. huvi on ainult selle konkreetse loo vastu.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Rammstein-Mein Teil Väga hea video on ka soovitan vaadata

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            SlipKnoT - Left Behind
            742617000027
            (sic)
            (515)
            MAGGOT

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Viimase aja suuremateks lemmikuteks on paar lugu saksa bändidelt (endalegi üllatuseks Raskemalt poolelt eelpoolgi mainitud Rammstein-Mein Teil (RS oma tuntud headuses+mõnusalt perv video , kergemast kraamist Sportfreunde Stiller- 1. Wahl.
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Broder Daniel - Superstar on väga hea laul.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  joe hisaishi - summer
                  Laul pärist siis filmis Kikujiro no natsu (Kikujiro suvi)
                  Väga mõnus pala, erit hästi sobib sinna klaver, mis muudab selle pala unustamatuks..

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Algselt postitas sarvik


                    joe hisaishi - summer
                    Laul pärist siis filmis Kikujiro no natsu (Kikujiro suvi)
                    Väga mõnus pala, erit hästi sobib sinna klaver, mis muudab selle pala unustamatuks..
                    Joe Hisaishi on suurepärane helilooja. Hetkel tuleb kohe meelde \"Summer at the Sea\"(Takeshi Kitano film, ETV näitas suve alguses) soundtrack, soovitan sullegi.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Võtan hüva nõu kuulda ja eks üritan siis selle hankida kuskilt

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Algselt postitas mihkel


                        Algselt postitas sarvik


                        joe hisaishi - summer
                        Laul pärist siis filmis Kikujiro no natsu (Kikujiro suvi)
                        Väga mõnus pala, erit hästi sobib sinna klaver, mis muudab selle pala unustamatuks..
                        Joe Hisaishi on suurepärane helilooja. Hetkel tuleb kohe meelde \"Summer at the Sea\"(Takeshi Kitano film, ETV näitas suve alguses) soundtrack, soovitan sullegi.
                        ka eelviimase Kitano filmi - Dolls OST- on tema poolt kirjutatud. ja samuti üsna muljetavaldav.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Nagu igal aastal kombeks, nii ka sel sügisel jagati Inglismaal Mercury muusika auhinda. Tegemist siis mitte müüginumbritel põhineva, vaid hoopis muusikatööstuse ekspertide arvamusel põhineva autasustamisega.

                          Ja sellel aastal pandi minu arvates täiesti täkkesse, võitjaks kuulutati Šoti uus rokipunt Franz Ferdinand, kellelt ilmus samanimeline debüütplaat. Umbes veebruarist saati pole ma endiselt lahti saanud loo \"Take Me Out\" kitarrikäikudest oma peas, uus sinku \"Michael\" paneb jala tatsuma... :P

                          Muidu tuntumatest nimedest, kes olid kandidaatide listis - Basement Jaxx \"Kish Kash\". The Streets \"A Grand Don\'t Come For Free\", Jamelia \"Thank You\", Keane \"Hopes and Fears\" etc.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Safri Duo Feat Clark Anderson - Rise

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              naljakas, kuidas muusikamaitse ba-bahh muutub..
                              varem ei arvanud NERD-st muffigi, aga praegu kuulan Fly or Die juba mitmendatsetmendat korda ja see on kohe ILUS..

                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Juba ammu tahtsin öelda Genialistid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X