320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Green Day

    Mina kuulan punkrokki. Täna tuli välja Green Day hittide kogumik "International Superhits", mille ma pool tundi tagasi soetasin. Soovitan soojalt mitte-disko-inimestele. 21 lugu üks tegijam kui teine.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Eelmises foorumis oli selle teema üle arutamist, kuid kordan oma sõnu. Eestist meeldib tõsiselt ainult Vennaskond. Mujalt maailmast on muusikamaitse mitmekesine.

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by Siim88

      Eelmises foorumis oli selle teema üle arutamist, kuid kordan oma sõnu. Eestist meeldib tõsiselt ainult Vennaskond. Mujalt maailmast on muusikamaitse mitmekesine.
      Nõus. Eelmises 7. vapras sain Täna Jälle Me Joome Bensiini viimase koha ja Koikson (kõige sitem lugu) sai 1. koha. Eesti rahvas on masendav. TJMJB on sitaks haige lugu.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        Pungiga ongi mul nii, et peale läheb ainult kodumaine. Mujalt maailmast ma eriti ausalt öeldes kuigi palju ei tea. Sellised poolpunkmoodustised, nagu Blink 182 või Offspring ei jäta mulle erilist muljet. Green Dayd pole eriti kuulanud, seega ei oska sel teemal sõna võtta.

        TJMJB on jah hea lugu. Vennaskonna puhul on ta minu jaoks üks paljudest headest. Villu Tamme ütles ju ka, et oleks võinud rohkem punkte anda, ikkagi ju klassika

        Kui jutt juba sinna läks, siis äkki kedagi huvitab...

        TÄNA JÄLLE ME JOOME BENSIINI
        (Lomp/Trubetsky)

        Maha põlegu Tallinn ja Riia
        Ja las leekides hukkub Berliin
        Täna jälle on meelitand siia
        Uimas tüdrukud mind ja bensiin

        Täna jälle ei ole siin kohti
        Kus vaid sädemest ei tõuseks leek
        Täna jälle on siin tuleohtlik
        Täna jälle me suitsu ei tee

        Täna jälle me joome bensiini
        Täna jälle mul voolik on suus
        Täna jälle kanister käib ringi
        Täna jälle A 76

        Taas kui horisont kumab siis kaagid
        Ära lähevad päev koidab uus
        Lähen minagi tühjad on paagid
        Läbi sudu bensiinimaik suus

        Kommentaar


          #5
          No punk ruulib.. JMKE on Eestis parim, ka vana
          Vennaskond on hea. Uuemad üllitised paraku neil kuidagi
          väga imelikud. Bad Religion teeb head asja , Green Day
          samuti hea. Offspringi esimesed plaadid lähevad kah loosi...
          Punki ja jalgaplli ühendab toreda sidemena õlu

          Kommentaar


            #6
            pungid kõik koos ehhh

            kunagi sai ka punki kuulatud, jmke ruulib siiani, vennaskond näiteks jätab küll külmaks, väljamaalt Green Day on jah hea, Bad Religion samuti, die toten hosen on ka lahe....vana offspring on ka

            Kommentaar


              #7
              Ehhee diskopepud ei julge vist või häbenevad...
              Ise kuulan rohkem kurjemat sorti musa kui punk, ehkki viimasel ajal on mind huvitama hakanud Operatsioon Õ uuem repertuaar, mis vist pole veel konserveeritud. Muidugi enamus naishäältega gothic metalit kuni väga-väga kurjade asjadeni nagu Lunar Aurora, millest 99% pole kuulnudki. Vahel kuulan ka 70-te estraadi või trip-hoppi.
              Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

              Kommentaar


                #8
                mis asi on trip-hop? (sry, pole kuulnud )
                kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                Kommentaar


                  #9
                  See on kui ühe hoobiga HOP tõmbad lauapealt kõik triibud ninna.Seal ka nimi TRIP-HOP.
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #10
                    Täna ma ei kuula muchvigi kuna lähen õhtul stuudiosse koos Universiumi Direktoritega mingit lugu sisse laulma.Aga eile ja kindlalt ka homme kuulan ma PUNKI ja veel palju muudki.Alates Punli alustaladest kuini kaasajani.Natuke savilt on tehtud see USA kommertspunk nagu siin eelpool mainitud juba.
                    Jalgpallihaigla liige.

                    Kommentaar


                      #11
                      no mu jaoks on ikka oige punk buzzcocks ja dead kennedys ja green dayd ja offspringi ei suuda kuulata isegi mitte relvaahvardusel.

                      Kommentaar


                        #12
                        trip-hopi loojaks peetakse portisheadi, kes on ka selle stiili parim artist
                        kojamees kas sinul oli kunagi mingi second hand plaadipood
                        jürgen
                        Jalgpallihaigla liige NR. 69

                        Kommentaar


                          #13
                          kas portishead oli toesti enne kui massive attack, kes peaks ka olema yks trip hopi vanadest tegijatest? OK ei ole kindel seeparast ei vaidle

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by Osric

                            no mu jaoks on ikka oige punk buzzcocks ja dead kennedys ja green dayd ja offspringi ei suuda kuulata isegi mitte relvaahvardusel.
                            Soovitaks sul kuulata Green Day kahte esimest plaati. Olen üsna kindel, et sa neid kuulnud pole. Võibolla meeldiks. Vihje: Green Day esimene plaat EI ole dookie.
                            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                            Kommentaar


                              #15
                              Tean küllVõin öelda etmusa liigubüsna kiirelt.Kunagi tõi J.M.K.E. Lempa nirvana"In uetro" plaadi ja seletas et päris lahe USA PUNK.Aasta pärast tuli See plaat kus "Smell ..." ja hiljem hakati vanu Nirvana plaate ostma ning need jõudsid lõppkokkuvõttes kõik plaatinaplaadi hulka.Sellex ajax oli seda müüdud 800 tk.
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X