320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mitski, Xiu Xiu - Between the Breaths
    MGMT - Me and Michael
    Kate Nash - California Poppies
    Jeff Rosenstock - All This Useless Energy
    Ty Segall - She
    Django Django - Marble Skies
    Hinds - Rookie
    Holy - Wish
    Awolnation - Table For One
    Jack White - Connected By Love
    Awolnation - Stop That Train
    Iceage - Catch It
    Yo La Tengo - For You Too
    The Voidz - Pointlessness
    Leo Lehepuu - Kiisu-miisu
    Jack White - Over and Over and Over
    Sufjan Stevens - Visions Of Gideon
    Miguel - City Of Angels
    Ty Segall - Cry Cry Cry
    Jeff Rosenstock - TV Stars

    Kui saavad kokku Mitski ja Xiu Xiu, siis on mõnugasm kindel. Mingi ulmefilmi saundtrackile tehtud space disco on täiesti geniaalne. Kohati kõlab nagu My Bloody Valentine, aga siis lendab Xiu enda tüüpilise müraga sisse ja loob täiesti müstilise ilu. Täiesti megalugu, noh.

    Kate Nash tõmbas sae käima lõpuga. Lugu ise on kohati arusaamatu industriaal, aga lõpp on väga-väga hõljuv ja ilus.

    Spaania neidude Hinds teeb neljahäälset plikarocki. Samamoodi megaplaat. Üldiselt oli väga hea muusikakuu.

    Kommentaar


      Paar toredat asja, mis ilmselt suurema tähelepanuta jäänud. Taken by Treesi Yellow to blue, endine rokkbändi laulja päris head popmuusikat tegemas, ikka ja jälle Skandinaavias. Suvise soundtracki üks kandidaatidest võiks olla Alice Ivy I´m dreaming, välja antud juba veebruaris. Aga üldiselt alates kevadkuudest tulistatakse head muusikat ikka igast torust.

      Kommentaar


        Selline viimase aja "armu või ära" vokaal koos viguritest koosneva rock/popiga.

        Kommentaar


          1. MGMT - Me And Michael
          2. Django Django - Marble Skies
          3. Mitski; Xiu Xiu - Between The Breaths
          4. Jeff Rosenstock - All This Useless Energy
          5. Titus Andronicus - (I'm) Like a Rolling Stone
          6. Kate Nash - California Poppies
          7. Dream Wife - Kids
          8. Jack White - Over and Over and Over
          9. Ty Segall - She
          10. Awolnation - Stop That Train
          11. Ty Segall - Cry Cry Cry
          12. Hinds - Rookie
          13. Holy - Wish
          14. Jeff Rosenstock - TV Stars
          15. Ty Segall - And, Goodnight
          16. Leo Lehepuu - Kiisu-miisu
          17. Father John Misty - Mr. Tillmann
          18. The Voidz - Pointlessness
          19. Awolnation - Table for One
          20. Jeff Rosenstock - USA

          Mai oli muusikaliselt väga kehv kuu, kuna ma lihtsalt kuulasin keskmisest kõvasti vähem muusikat. Luban parandada, sest tegelikult ilmus ju päris vingeid plaate. Antud valikus on uueks tegijaks Dream Wife, mis on naisvokaaliga indipunkrokkshit-bänd. Aga juuni algas kohe uue leiuga - Typhoon "Sleep". Imeliselt ilus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mai oli muusikaliselt väga kehv kuu
            Jaa, kohe väga vähe huvitavat pakkus ja aprill oli mu jaoks ka kesine. Loodetavasti on sügisel jällle üks nendest puhangutest, mis muudab arvamuse, et tuleb sitt aasta, pea peale.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Aprillist jäi mulle silma Blackwater Holylight'i psühhedeelne debüütalbum.





              Teleman on ka uut albumit kokku keevitamas. Vaikselt lasevad singleid välja.

              Kommentaar


                Eelmisest kuust ei saa ise üle ega ümber ühest lemmikust, Beach House' i seitsmendast albumist, nagu ikka nendega, siis mitmendal kuulamisel sulavõi, võrratu ilu ei puudu ka sel plaadil, üldiselt uuemat kõla koos elementidega TYLSt, Depression Cherryst kuni isegi Bloomini välja. Kahju, et see aasta Primavera striimimajandus nigelam oli, Red Bull TV ära langenud.

                Kommentaar


                  Vahelduseks võib ka siia kirjutada. Ehk eeldatavasti maikuus enimkuulatud uued lood.

                  Yonaka on päris huvitav bänd. Eelmine aasta tegid nad oma mingialbumil ühe bänger loo (spotify) ja sellel aastal lasid välja singli, mis on jälle bänger. Ega ta muusikaliselt midagi keerulist pole, aga on selline tobe ja lihtne andmine ning mul on ilmselgelt mingi kiiks selle lauljatsiki hääle/aktsendiga on. Võiksid muidugi kunagi ka päris albumi välja anda.


                  Ega ma täpselt ei saagi aru, kus ma sellise Saksa indigrupi nagu International Music otsa sattusin. Ja ega ma sõnadest ka munnigi aru ei saa. Aga on äärmiselt ilus lugu. Ideaalne selliseks rahulikuks üksijalutamiseks.


                  Francobollo on mingi Rootsi indibänd, millele olin varem otsa koperanud ja ei meeldinud. Aga nüüd oli nende selle aasta lambisingel Spotify soovitustes ja klikkis kohe hirmsasti ära. Eks ma olen muusika osas lihtne poiss. Pane kitarr vinguma ja tee lihtne catchy lugu ning oled eika pleilistis igapäevaselt olemas.


                  Iga-aastane tradiotsioon on ka see, et mulle meeldib üks täiesti suvaline metalplaat. Paistab, et tänavu on selleks rootslaste Tribulation. Muidugi ma avastasin selle bändi umbes 2 kuud peale seda kui nad olid Eestis ära käinud. Muidu läinuks isegi vaatama. Erilise soosingu saab see lugu.

                  Kommentaar


                    Polnud need aprill ja mai nii hullud ühtigi. Ega ma täpselt tea, mõni asi on ehk varem ilmunud, aga mulle hüppasid rõõmsalt kõrva valitud palad sellistelt artistidelt nagu:
                    Lucy Dacus (Night Shift, Addictions)
                    Eleanor Friedberger (Make Me A Song)
                    Belle and Sebastian (The Girl Doesn't Get It, A Plague On All Other Boys)
                    Lake Street Dive (Good Kisser, Musta Been Something)
                    Puuluup (Riisalus, Heinakõrs)
                    Ry Cooder (Everybody Ought To Treat A Stanger Right, Straight Street)
                    Snow Patrol (Heal Me)
                    Middle Kids (Don't Be Hiding)
                    ja 1. juunil ilmus muidugi uus fantastiline Neko Case.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Kuulasin Lily Alleni ja Lykke Li uusi plaate ja nartsissismi ning labaste klišeede mõõt on nüüd mõneks ajaks täis.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                        Eelmisest kuust ei saa ise üle ega ümber ühest lemmikust, Beach House' i seitsmendast albumist, nagu ikka nendega, siis mitmendal kuulamisel sulavõi, võrratu ilu ei puudu ka sel plaadil, üldiselt uuemat kõla koos elementidega TYLSt, Depression Cherryst kuni isegi Bloomini välja. Kahju, et see aasta Primavera striimimajandus nigelam oli, Red Bull TV ära langenud.
                        mmm, see on super:




                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Puuluup
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Täna tuli pärast kuue aastast pausi välja Melody Prochet teine album projektist Melody's Echo Chamber. Albumi nimeks Bon Voyage ja muusika on eksperimentaalne, eklektiline, psühhedeelne, aga kui veits anda aega ja sisse elada, siis väga mõnus kuulamine.



                          Kommentaar


                            Märgin siinkohal ära, et vahepeal on väljunud laulud maailma vingeimatelt indibändidelt Deafheavenilt ja Spiritualizedilt. Ja vähemalt Deafheaveni lugu on täielik kuld. Eriti viimased neli minutit.



                            Kommentaar


                              Ohoh ja Ooo.

                              Melody tuli küll välk selgest taevast - ainus plaat seni oli 2012 ja jättis arvama, et sinna see hea asi jäigi. Nende kahe loo põhjal kõlab teistmoodi ja eks arvata ole ka kui aega nii möödas.

                              Ja Spiritualized, üks isiklikke lemmikuid, teeb alati südame soojaks. Võimas, endiselt.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                See laul jäi mul eurovisionil nägemata. Andnuks täitsa hääle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X