320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millest see laul nüüd küll räägib...

    Kommentaar




      Jesse Pinkmani suure armastuse abikaasa on uue loo valmis teinud.

      Kommentaar


        vahel tuleb pauk selgest taevast - keset suve kui tavaliselt albumeid ei viitsita välja anda, me seast lahkunu muusika trobüütprojekt ja vanade lugude rework, paljud featuring artistid kes jätavad külmaks jne kõik ütleb et järjekordne meh album... ja siis sa kuulad, faking vau. vb aasta album mu jaoks, lege toaster/dancehall mehe U-Roy stuff tehakse albumil Solid Gold tihti veel paremaks kui originaalid, produktsioon haigelt hea ja parim rütmisektsioon Sly & Robbie muidugi toidab gruuvi
        ★★★★★★

        Kommentaar




          Härra Blake lasi nummimeetri jälle punasesse.

          Kommentaar


            Ühesõnaga on siin mõned kuud jäänud tähelepanuta. Viimase kolme kuu kuulatumad lood on umbes sellised:



















            Kommentaar




















              Kommentaar


                juutuubi algoritm tahtis, et ma neid kahte lugu kuulax



                Kommentaar




                  Ilmselt senise aasta parim rokilaul.

                  Kommentaar


                    Harva tänapäeval miski liigutab.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      see naisvoksiga refrään on sama ilus, mahe ja sõltuvusttekitav nagu äsja tarbitud maapähklikreemiküpsis:

                      Kommentaar


                        nõustun küpsistega!
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          kütkestav vaib
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Lana endiselt suurepärane. Mõni lugu uue pealt on jalustrabav!
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              Lana endiselt suurepärane. Mõni lugu uue pealt on jalustrabav!
                              Võimalik. Püüdsin plaati kuulata, aga melanhooliast nõretav mina, mina, mina muusika pole mulle kunagi sobinud. Ka näiteks Amy Winehouse'i fenomenist ei saanud aru.
                              Vana hipi kuulab meelsamini seda:
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                selle aasta avastuseks kujuneb tõenäoliselt For Those I Love. kerge tunnetus on nagu oleks varem ka midagi temast kuulnud ja maha kandnud, sest see on ju debiilne nimi, aga hetkel ei leidnud. igatahes mingi Dublini tüüp keerutab nuppe spoken wordiga.

                                assosatsioonid/sfäär: Streets, Trainspotting/PF Project/Born Slippy, Rassakas, Sleaford Mods, Burial?

                                essana kuulsin seda Overmono remixi - https://youtu.be/nJkDcmOqYWY

                                kiire set - https://youtu.be/buMccsMRLVI
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X