320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See Marten Kuninga plaat on väga hea, soovitan.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
      See Marten Kuninga plaat on väga hea, soovitan.
      Kaks lugu jah.

      Kommentaar


        tahaksin promoda yhte albumit, mis iseenest on suht ammu ilmunud, ligi 4 aastat tagasi (aprill 2008)
        esitajaks Santigold (tol ajal Santogold) ja albumiks Santogold
        see album on mu playlistis olnud ligi 2 aastat ja ma ei v2si seda kuulamast. Mitte koguaeg muidugi, aga peale paari n2dalast/kuist pausi on see v2ga hea.
        mix of - new wave, dub, reggae fusion, electronica
        kes pole seda veel kuulanud, siis minu soovitus oleks - alusta kuulamist.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          kuuendal juunil tuleb epliku kuues: ajakaja nimeline lugu on juba mõni aeg väljas olnud. tõotab tulla kullapritse. nagu ikka.
          Üks Epliku parimaid kahtlemata, hetkel aktuaalne singel "Homne päev" arvatavasti mu aasta lemmik eestikeelne lugu.

          Kommentaar


            Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
            Üks Epliku parimaid kahtlemata, hetkel aktuaalne singel "Homne päev" arvatavasti mu aasta lemmik eestikeelne lugu.
            Minu eplikumeeter jäi endiselt kolmanda plaadi juurde pidama. Uutega on nii, et kuulad korra läbi, teise ka ja siis ta jääb riiulisse.

            Kommentaar


              Watch the official music video for Scar Tissue by Red Hot Chili Peppers from the album Californication. Subscribe to the channel: https://youtube.com/c/Re...


              asume teele...

              Kommentaar


                eika senise muusikaaasta lemmiklaul+lemmikvideo

                Kommentaar


                  Pole ennast Shins peale hea esimese plaadi väga paelund, aga sai suvel ära nähtud ja laivis ületasid küll lindistatut - sobibki selliseks suviseks festari bändiks. good old days
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    "Varielu" ja "Lärmakas naabrimees" on head!
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Teemasse ka natuke. Green Day avaldas sellise loo. Septembris peaks nende albumitriloogia esimene üllitis siis ilmuma kah.



                      Ma ei ole kindel, et mulle meeldib.

                      Samas ma olin ka Offspringi uue albumi suhtes väga kahtlustav, kuni andsin sellele võimaluse ja näe, siiani autos mängib. (Va. paar tõepoolest kohutavat lugu, mille kuulamise asemel ma laseks omal pigem varbaküüsi ära kiskuda.)
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar




                        muusika, mis pole muusika.
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust


                          muusika, mis pole muusika.
                          Skrillexist räägid või?





                          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                          Kommentaar


                            p6randahari



                            e: teemasse ka

                            t66 juures suurem plaadikogu ja sealt vahelt sai leitud yks t2ielik meistriteos.
                            Robbie Williams - "Swing When Youre Winning"
                            pikka juttu ei hakka ajama. 15 rada sisaldav plaat on enamus osas kaverdatud. Sisaldab lugusid 1920-60ndate USA pop muusikast (Frank Sinatra, Louis Armstrong, Duke Ellington, Fred Astaire jne)
                            + 1 enda lugu, "I Will Talk and Hollywood Will Listen"
                            lood on esitatud big bandiga ja on tunda energiat mehes.
                            v2ga, v2ga hea plaat
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              See, et sulle mingi muusikastiil ei meeldi ei tähenda et see halb oleks. Aga tulla seda kõva häälega kuulutama milleks iganes siis, no jah.

                              Kommentaar


                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X