320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Metallica??? pfff...vot niimoodi rokitakse!!!
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Täna öösel YLE2 näitab System Of A Downi livena. Kellaajaks siis 00.00.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Veits teemast kõrvale, aga ega kellegil pole Fifa hümni?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          HnD

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Pärast kõvaketta planeerimata tühjenemist olen viimased nädal aega tegelenud usinalt uue muusika mekkimisega.

            Alustasin Dannari soovitatud artistiga, kel nimeks Nouvelle Vague. Võrratu naisvokaal, imeilusad taustad ja teravad tekstid võlusid mu ära, kuigi sellist muusikat korralikult arvustada ma ei oska (mingi elektroonika ilmselt).

            Edasi uurisin mõningaid vanu asju. Nende seas oli Artifactsi album That\'s Them, mis on absoluutne klassik ja väärib igakuist taasavastamist. Seda võiks rahumeeli elu lõpuni kuulata, ilma et kopa ette viskaks. May your blunts stay proper and your eyes red...

            Seejärel sukeldusin paariks päevaks emo-räpi sügavate ja südamlike tekstide manu. Avastasin Atmosphere\'ilt sellise kena albumi nagu New Unreleased And B-Sides. Ehk siis haruldasem kraam kurat teab kelle poolt välja antuna. Igatahes leidus seal veel päris tore hulk senikuulmata lugusid. Väga tugev üllatus.

            Vahele jäid mõned vähem maitsvamad palad ning siis komistasin P.O.S-i otsa, kes on järjekordne Rhymesayers\'i tegelane. Lihtsalt suurepärane kraam. Pooleldi emo-räppar, pooleldi lihtsalt uuenduslik ja haige vend.

            Aga nüüd jõuan lõpuks selleni välja, miks seda posti üldse tegema hakkasin. Pärast pikaajalist viibimist sügavas muusikas juhtusin kuulama üht lihtsalt bängivat hiphop-artisti. Albumiks The Marxmen - M.O.P. Present Marxmen Cinema, mis on kahjuks tasemelt küll suhteliselt ebaühtlane, aga mõned väga head lood seal peal siiski on ja seejuures ka üks rohkem-kui-super lugu.

            The Marxmen - Here Today Gone Tomorrow

            Lihtsalt nii kuradi võimas laks, et sunnib ööläbi kuulama ja tugitoolis tõmblema. Suure tõenäosusega on produtsendiks DJ Premier, nii see vähemalt kõlab. Ja häält teeb muidugi Mash Out Posse oma tuntud headuses.

            breathe nigga...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Iron Maideni kontsert Rock In Rio (2001) praegu ETV pealt
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Meeleolumuusikat jaapanlannadelt
                http://www.shanadoo.com/
                King Kong video
                http://www.vivaplus.tv/TV/Player/id/521191/asset_id/34520/type/video/inter_id/521190

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Algselt postitas mazz

                  Alustasin Dannari soovitatud artistiga, kel nimeks Nouvelle Vague. Võrratu naisvokaal, imeilusad taustad ja teravad tekstid võlusid mu ära, kuigi sellist muusikat korralikult arvustada ma ei oska (mingi elektroonika ilmselt).
                  heh-heh dannar ja mazz.. turning into softies

                  NV on uks mu naise lemmikartiste, kes esitab vist ainult kavereid. stiili ei oska mina ka määratleda, ehk midagi elektro-bossalikku. ma ei tea, kas se on seotud eriti laheda vokaaliga või veel millegi muuga, aga igatahes on see eriti seks muusika. kõlbab kinkida romantikutele koos nelkide ja lauaviinaga.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Mina NV-ile ei panekski juurde mingeid tag\'e ala electrohardclashfunkydisco, vaid nimetaks stiiliks lihtsalt Bossa Novat. voh.

                    ja niisama mölisemise mõttes, et Cabaret Voltaire on ka ikka ilgelt musi

                    Hetkel avastasin, et Boomkatis müüakse praegu soodushindadega (umbes 3-4 naela) Morr musicu plaate. Morri nimekirja kuuluvad sellised armsad artistid nagu ISAN, Lali Puna, mum, Piano Magic jne. ühesõnaga hinnatud IDM/ambient muusika

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      U 2 YouTube history
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        TV3. Film \"Üle mõistuse\" reklaam. Taustamuusika. Nimi?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Algselt postitas Epic


                          TV3. Film \"Üle mõistuse\" reklaam. Taustamuusika. Nimi?
                          Catatonia Road Rage polnud v?

                          Nüüd nägin reklaami uuesti ja tõesti Walesi joodikust naislaulja Cerys Matthewsi endine bänd Catatonia ja laul Road Rage aastast 98, mil ilmus plaat International Velvet.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Tänud! Väga mahe laul

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Heihooo spetsialistid! Seletage nüüd seda, et mis ning kui suur vahe on pressitud plaatidel ja kirjutatud plaatidel?
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas zaz


                                Heihooo spetsialistid! Seletage nüüd seda, et mis ning kui suur vahe on pressitud plaatidel ja kirjutatud plaatidel?
                                No targad inimesed räägivad, et ametlikud plaadid pressitakse mehaaniliselt ning iga plaat on \"eriline\". Põletamine on odavam variant, kus taasluuakse sama protsess, kuid salvestuse kvaliteet olla kõvasti ebaühtlasem. Samas on tehtud teste ning inimeste kõrv-silm pole suutnud vahet teha pressitud ja põletatud plaatidel. Mikroskoobi abil vaadates võib näha muidugi pressitud raja ühtlasemat kvaliteeti, kuid kui antud plaadi pealt kuulata või filmi vaadata, siis sealt kvaliteedi vahet ei pidavat olema.

                                Ning mingi aja möödudes hakkavad \"hüppama\" mõlemat moodi valmistatud plaadid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X