320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Algselt postitas varix


    Et siis Franz ferdinand homme Yle 2 alataes 23.40 .

    Suurimad tänud teatamst . Läheb ka linti loodetavasti. Aitäh veelkord!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Madonna eilse Confessions Touri kontsert Hannoveris oli vapustav. Seda vaatamata allakirjutanu mõningale skepsisele enne üritust. Aga tõepoolest, olles ca aasta jooksul näinud live\'s nii U2\'e kui Arsenali - ületas vanaproua elamuse poolest mõlemad. Uskumatu lugu, vana punavalgete prillidega rokipeer ei arvanud kunagi ennast sellise ülestunnistusega esinevat. Samas võibolla ei peagi kõike võrdlema. Oli lihtsalt väga väga hea.

      setlist ka:

      1. \"Future Lovers/I Feel Love\"
      2. \"Get Together\"
      3. \"Like A Virgin\"
      4. \"Jump\"
      5. \"Interlude: Dancers\' Confessions\"
      6. \"Live to Tell\"
      7. \"Forbidden Love\"
      8. \"Isaac\"
      9. \"Sorry\"
      10. \"Like It Or Not\"
      11. \"Interlude: Sorry [Remix]\"
      12. \"I Love New York\"
      13. \"Ray of Light\"
      14. \"Let It Will Be\"
      15. \"Drowned World/Substitute For Love\"
      16. \"Paradise (Not For Me)\"
      17. \"Interlude: Roller Dance Disco Inferno\"
      18. \"Music Inferno\"
      19. \"Erotica/You Thrill Me\"
      20. \"La Isla Bonita\"
      21. \"Lucky Star\"
      22. \"Hung Up\"

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Sai just siin Pärnus Kuursaalis käidud, kus täna esines A-rühm. Suure hip-hop austajana ei olnudki ma enne sedalaadset asja live\'na näinud. Arvestades vähest rahvahulka oli üritus sellegipoolest maruvahva. 50 minutit jutti esitati eelkõige uuemat kraami. Mina kodumaise hip-hop\'iga enam väga kursis ei ole, nii et tundsin suurt rõõmu, kui mõni vanem pala ette kanti. Eelkõige meeldis täna Anomaalsed Alkashid. Sama aja kraami võinuks siiski rohkem olla. Esinemine lõpetati muidugi praeguse hiti Palmisaare ettekandmisega.

        Tore on see, et lava ees olemisest on kõrvad ikka korralikult lukus Homme kui kuulmine tagasi, kuulan oma a-rühma kollektsiooni ilusasti üle, täna tundus see päris nauditav.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          A-Rühma puhul on kurb see, et näed, kui rumalaks mehed vananedes muutuvad ja mida nad kõike kuul olemiseks teha üritavad. Näiteks Kose oli Mustas Q-s üli cool, aga nüüd on ta lihtsalt ülikehv räppar

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Viimasel ajal olen kuulanud lugusid bändilt iiO. Väga mõnus träänsukas. Soovitan kõigil kuulata .

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Kui keegi leiab kuskilt loo nimega \"Runaway\", mille esitajaks on Bret Mazur võtke ühendust ja jagage minuga

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Ma kaifin viimasel ajal täiega sellist plaati nagu Looptroopi \"Fort Europa\". Midagi rahulikuma ja intelligentsema räpi sõpradele seega. Eelmise aasta kraam juba ju tegelikult, aga sattus alles nüüd ette. Ja hakkab iga korraga järjest rohkem meeldima. Ei tea, kas see on see pagana Põhjamaa madalalt käiv päike või mis, aga plaadi läbiv joon on selline mõnus melanhoolsus, igatsus isegi. Biitides eriti. No näiteks \"Night Train\". Kuula seda lugu õhtul hämaras ja ütle, et ei mõju. \"Heavy Rains\", sama hea. Või \"21 Grams\". Tegelikult on ülekohtune siit üht või teist lugu esile tõsta, sest see plaat on minu meelest ennekõike osavalt kokku sulatatud tervik - asi, mida õige vähestel hip-hop-artistidel üldiselt saavutada õnnestub. Igatahes ma ei mäleta enam pika aja tagant plaati, kus n-ö ballast täiesti puuduks. Siin puudub. Mõned hardcore fännid on küll kurtnud, et pole nagu enam nii toores kraam kui varem. Et liiga puhtaks lihvitud ja isikupäratu. Ei tea, pole nii suur luuptruubi ekspert, aga niipalju, kui ma olen nende varasemat kraami kuulanud, siis ei kurdaks küll. Ei parem ega halvem, lihtsalt vähe teistmoodi, kusjuures vähemalt biitides on küll oluliselt rohkem värvi ja kuidas öeldagi, sügavust. Lüürika on meestel muidugi alati hea ja terav olnud, nii ka siin (\"Hurricane George\" on muidugi kõige konkreetsem näide, sõnad teadiseküllkellest...). Nii et minu isiklik hinnang \"Fort Europale\" oleks 8/10. Okei, 8.5 - see pool punkti tuleb puhtalt Promoe eest, kelle visuaalne imidž on ikka nii kuradi mõnusalt haige... või haigelt mõnus, kuidas soovite . Hea plaat.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Paljud üldse siinlugemisest abi saavad? Mina sain. Kuna endal kõik Looptroop\'i singlid varem olemas ja teatud aegadel mõnusalt leierdatud, seedisin terve päeva Fort Europat. Tõesti hea niisama nokitsemise kõrvale seda kuulata. Promoe välimus ei olegi nii oluline minu jaoks. Selline tränakunn nagu Yoji Biomehanika on veel veidram, aga Promoe on muidu vahva sell. Ega ma ei välista, et just välimuse tõttu ta ka mull aegade hämaruses meelde jäi, aga \"These Walls Don\'t Lie\" on ikka klassika.

                  Muidu räpikatest on playlistis veel Big L!
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Algselt postitas dannar


                    A-Rühma puhul on kurb see, et näed, kui rumalaks mehed vananedes muutuvad ja mida nad kõike kuul olemiseks teha üritavad. Näiteks Kose oli Mustas Q-s üli cool, aga nüüd on ta lihtsalt ülikehv räppar
                    Minu jaoks on nende suhtes kõige kurvem see, et viimane plaat oli sulaselge pask

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Kas keegi hea inimene saaks mulle \"Rohelised niidud\" saata? Või öelda, kust saaks?
                      It\\\'s always better on holiday...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Algselt postitas realmadridfan


                        Kas keegi hea inimene saaks mulle \"Rohelised niidud\" saata? Või öelda, kust saaks?
                        Vaatasid liiga palju kreisiraadiot ? Palun

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          NICK CAVE TULEB RIIGA!!!
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Praegu on ETV pealt Queeni Wembley kontsert aastast 1986.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Praegu on ETV pealt Queeni Wembley kontsert aastast 1986.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Kellegil Def räädu- Kuningas ei eksi on???

                                Kommentaar

                                Working...
                                X