320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Ei ole jah vanemaid Green Day kogumikke kuuland, aga Dookie on küll vega hea

    JMKE ja Singer Vinger on Eestis lemmikud. Neil sellised hoopis teisest puust laiv esinemised kah.

    No ise kuulan muusikat suht laias haardes

    Neil kes seda diskopoppi teevad peab küll mingi haigus külges olema. Nagu Kojamees ühe oma kasseti peal on öelnud "Kõiges on süüdi raske lapsepõlv ja varajane suguelu."

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by Osric

      kas portishead oli toesti enne kui massive attack, kes peaks ka olema yks trip hopi vanadest tegijatest? OK ei ole kindel seeparast ei vaidle
      kuigi ise sellise muusika austaja ei ole aga tean et portishead pidi olema esimene kes seda viljelema hakkas
      jürgen
      Jalgpallihaigla liige NR. 69

      Kommentaar


        #18
        Heh, küll on siin palju punk muusika austajaid. Rõõm näha-kuulda. Ise ka jõudu mööda kuulan seda. Eks siis on palju punte juba nimetet, lisaks ehs veel Hellacopters´i (suppeshitty to Max on tõsiselt hea plaat) ja Eestist rääkides ei saa kuidagi mööda minna 6. Kolonnist (nikotiin on kaki nikotiin on pask .... või siis jällegi ... saagu-saagu sajatan, miks on laipu nõnda vähe jne.)

        Aga mitte ainult punk. Pixies näituseks paitab aega-ajalt kõrvu ja tegelikult ma ei viitsi eiriti muusika klassifitseerimisega vaeva näha. Panen siia lõppu mõne veel: Violent Femmes, Mary Prankster, Velvet Underground ...

        Kommentaar


          #19
          Minu suur lemmik on Scooter! Lisaks sellele kuulan ka igast muud stuffi - põhiliselt ikka seda saksa klubimuusika valdkonda kuuluvat asja. Pidutsemiskohtadeks on Decolte ja Hollywood järelikult... .

          A tegelt on kindlasti paljudel bändidel kasvõi üks hea lugu olemas. Ja seda on nt. minu jaoks ka siin eelnevalt mainitud bändidel nagu Vennaskond ("Disko" ), Offspring, Green Day, Nirvana, Bad Religion jne. jne. jne. U2 on kah kõva tegija!
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            #20
            ckytep...=
            Jalgpallihaigla liige NR. 69

            Kommentaar


              #21
              Kui juba bändide nimetamisex läx siis "The Exploited","Sex Pistols","Toy Dolls"," The Ramones","Buzzcocks","Angelik Upstarted","Nina Hagen","Adam Ant" ja veel mitmed mille saatel hää õlut juua.Tegelikult võix teha playlisti,kus teised saax ka kuulata.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #22
                Nagu ma juba varem maininud olen, kuulan ma punki, rokki ja hevimetalli.

                Minu mäletamist mööda on see juba kolmas kord, kui tehekse muusikateemaline topic - tundub, et asi läheb inimestele hinge

                Kommentaar


                  #23
                  Peale lähevad pigem teatud esitajad/bändid ning lood mitte stiilid...

                  *sulgudes on väike täpsustus või... you get the point.

                  Travis
                  Train (Drops of Jupiter)
                  Gary Moore (Over The Hills and Far Away)
                  OMD (Sailing On Seven Seas)
                  Richard Marx (Waiting Right Here,Hazard)
                  Queen
                  Mike& The Mechanics (The Living Years)
                  Gladiatori soundtracki lood(enamvähem kõik!)
                  Nick Kamen (I Promised Myself)
                  Toto (Africa)
                  Scooter
                  Faithless (God is a DJ)
                  Mike Oldfield
                  New Order (Crystal)
                  Cutting Crew (I Just Died In Your Arms)
                  R.E.D. (You Make Me Feel)
                  Sting (Fields of Gold)
                  Vanessa Mae osaliselt
                  Sarah Brightman osaliselt
                  Chris De Burgh


                  Hiljem lisatud - ei hakanud uut posti tegema, hoian asju ühes kohas...

                  kuulan siin Eeva raadiot ning... Mille olen ma ära unustanud? A-Ha (Crying In The Rain , Stay on These Roads)

                  samuti unustasin:
                  Savage Garden (Affirmation)
                  Linkin Park
                  Green Court (Shining)

                  Vanemaid lugusid on küllaga, mida väärivad vähemalt mainimist, kuid paraku ei tea nende kõikide esitajaid...

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by erx

                    mis asi on trip-hop? (sry, pole kuulnud )
                    Trip-hop on selline asi, mis soodustab enesetappude niigi kõrge taseme järsku tõusu. Nii harva, kui kuulama olen juhtunud, tekib tahtmine ennast surnuks juua, üles puua, maha lasta jne.
                    Mul on liiv ja sul on savi.

                    Kommentaar


                      #25
                      Fear Factory, Godsmack, Static X, Rammstein, Faith No More ja mõningad vanemad diskoklassikud, nagu George Clintoni Kung Fu Fighting ja K-Tel'i The Hustle.
                      Mul on liiv ja sul on savi.

                      Kommentaar


                        #26
                        mnjah, austusest kõigi maade muusikute vastu, olen ise sügava hingeline reggea fänn(osalsielt), suur nõrkus on Marley vasta, hmhm Buffalo Soldiers, see lihtsalt lööb

                        samas mainiks ära ka Wycleaf Jeani, ja ka vana Fugees.


                        peace, war and reality

                        Kommentaar


                          #27
                          Panen ka siis väikse nimekirja:

                          Green Day (number 1. fänn Eestis)
                          Ramones (metsikult hea)
                          The Hives (Rootsi bänd, must-listen)
                          Offspring (osa loomingust)
                          Sex Pistols
                          Clash
                          Bad Religion
                          Riverdales
                          Sweet Children
                          Isocracy
                          The Lookouts
                          Stiff Little Fingers
                          Vennaskond
                          J.M.K.E.
                          Exploited
                          Husker Dü
                          Frustrators
                          Influents
                          Screaching Weasel
                          Pinhead Gunpowder
                          Operation Ivy
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            #28
                            Kõik Green Day ja Blink 182 fännid võiks maailmale teene teha ja trammi alla hüpata, sest sellel muusikal pole punkiga mitte sittagi tegemist. On vaid mingid hädised riimid sellest, kuidas ma ei taha olla konformist ja see ühiskond on nii halb ja oi oi oi ma ei tea, kas mu tüdruk enab armastab mind...

                            INIMESED, MINGE LIHTSALT PERSE!!!

                            Ja kojamees, kui sa arvad, et Buzzcocks on õige punk, siis sa võid ise ka perse minna, sest oma raskest teenageri elust laulmine võib ju ilus olla, aga mingit fuckin' Manci munnid ikka ühiskonda ei muutnud, ega?
                            BE KIND TO QUEERS!

                            Kommentaar


                              #29
                              Orginally posted by chilli_bo

                              Kõik Green Day ja Blink 182 fännid võiks maailmale teene teha ja trammi alla hüpata, sest sellel muusikal pole punkiga mitte sittagi tegemist. On vaid mingid hädised riimid sellest, kuidas ma ei taha olla konformist ja see ühiskond on nii halb ja oi oi oi ma ei tea, kas mu tüdruk enab armastab mind...

                              INIMESED, MINGE LIHTSALT PERSE!!!

                              Ja kojamees, kui sa arvad, et Buzzcocks on õige punk, siis sa võid ise ka perse minna, sest oma raskest teenageri elust laulmine võib ju ilus olla, aga mingit fuckin' Manci munnid ikka ühiskonda ei muutnud, ega?
                              Kas su isa peksis sind lapsepõlves palju?
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar


                                #30
                                chilli_bo, kõva kõigi pergelä saatja on nüüdseks kätte saanud oma esimese iskliku bänni selles foorumis..
                                sry kõigile, keda sooja kohta saadeti...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X