Lehekülg 2, kokku 208 EsimeneEsimene 1234561252102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 4156

Teema: Green Day

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Kui juba bändide nimetamisex läx siis "The Exploited","Sex Pistols","Toy Dolls"," The Ramones","Buzzcocks","Angelik Upstarted","Nina Hagen","Adam Ant" ja veel mitmed mille saatel hää õlut juua.Tegelikult võix teha playlisti,kus teised saax ka kuulata.
    Jalgpallihaigla liige.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Nagu ma juba varem maininud olen, kuulan ma punki, rokki ja hevimetalli.

Minu mäletamist mööda on see juba kolmas kord, kui tehekse muusikateemaline topic - tundub, et asi läheb inimestele hinge

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Peale lähevad pigem teatud esitajad/bändid ning lood mitte stiilid...

*sulgudes on väike täpsustus või... you get the point.

Travis
    Train (Drops of Jupiter)
    Gary Moore (Over The Hills and Far Away)
    OMD (Sailing On Seven Seas)
    Richard Marx (Waiting Right Here,Hazard)
    Queen
    Mike& The Mechanics (The Living Years)
    Gladiatori soundtracki lood(enamvähem kõik!)
    Nick Kamen (I Promised Myself)
    Toto (Africa)
    Scooter
    Faithless (God is a DJ)
    Mike Oldfield
    New Order (Crystal)
    Cutting Crew (I Just Died In Your Arms)
    R.E.D. (You Make Me Feel)
    Sting (Fields of Gold)
    Vanessa Mae osaliselt
    Sarah Brightman osaliselt
    Chris De Burgh

Hiljem lisatud - ei hakanud uut posti tegema, hoian asju ühes kohas...

kuulan siin Eeva raadiot ning... Mille olen ma ära unustanud? A-Ha (Crying In The Rain , Stay on These Roads)

samuti unustasin:
    Savage Garden (Affirmation)
    Linkin Park
    Green Court (Shining)

Vanemaid lugusid on küllaga, mida väärivad vähemalt mainimist, kuid paraku ei tea nende kõikide esitajaid...

Süldipüss Kasutaja Udupasun avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Orginally posted by erx

mis asi on trip-hop? (sry, pole kuulnud )
    Trip-hop on selline asi, mis soodustab enesetappude niigi kõrge taseme järsku tõusu. Nii harva, kui kuulama olen juhtunud, tekib tahtmine ennast surnuks juua, üles puua, maha lasta jne.
    Mul on liiv ja sul on savi.

Süldipüss Kasutaja Udupasun avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Fear Factory, Godsmack, Static X, Rammstein, Faith No More ja mõningad vanemad diskoklassikud, nagu George Clintoni Kung Fu Fighting ja K-Tel'i The Hustle.
    Mul on liiv ja sul on savi.

Esiisade järglane Kasutaja dreyd avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

mnjah, austusest kõigi maade muusikute vastu, olen ise sügava hingeline reggea fänn(osalsielt), suur nõrkus on Marley vasta, hmhm Buffalo Soldiers, see lihtsalt lööb

samas mainiks ära ka Wycleaf Jeani, ja ka vana Fugees.

peace, war and reality

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Panen ka siis väikse nimekirja:

Green Day (number 1. fänn Eestis)
    Ramones (metsikult hea)
    The Hives (Rootsi bänd, must-listen)
    Offspring (osa loomingust)
    Sex Pistols
    Clash
    Bad Religion
    Riverdales
    Sweet Children
    Isocracy
    The Lookouts
    Stiff Little Fingers
    Vennaskond
    J.M.K.E.
    Exploited
    Husker Dü
    Frustrators
    Influents
    Screaching Weasel
    Pinhead Gunpowder
    Operation Ivy
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Kõik Green Day ja Blink 182 fännid võiks maailmale teene teha ja trammi alla hüpata, sest sellel muusikal pole punkiga mitte sittagi tegemist. On vaid mingid hädised riimid sellest, kuidas ma ei taha olla konformist ja see ühiskond on nii halb ja oi oi oi ma ei tea, kas mu tüdruk enab armastab mind...

INIMESED, MINGE LIHTSALT PERSE!!!

Ja kojamees, kui sa arvad, et Buzzcocks on õige punk, siis sa võid ise ka perse minna, sest oma raskest teenageri elust laulmine võib ju ilus olla, aga mingit fuckin' Manci munnid ikka ühiskonda ei muutnud, ega?
    BE KIND TO QUEERS!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Orginally posted by chilli_bo

Kõik Green Day ja Blink 182 fännid võiks maailmale teene teha ja trammi alla hüpata, sest sellel muusikal pole punkiga mitte sittagi tegemist. On vaid mingid hädised riimid sellest, kuidas ma ei taha olla konformist ja see ühiskond on nii halb ja oi oi oi ma ei tea, kas mu tüdruk enab armastab mind...

INIMESED, MINGE LIHTSALT PERSE!!!

Ja kojamees, kui sa arvad, et Buzzcocks on õige punk, siis sa võid ise ka perse minna, sest oma raskest teenageri elust laulmine võib ju ilus olla, aga mingit fuckin' Manci munnid ikka ühiskonda ei muutnud, ega?
    Kas su isa peksis sind lapsepõlves palju?
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

wiiner
    Külaline

Algupärane

chilli_bo, kõva kõigi pergelä saatja on nüüdseks kätte saanud oma esimese iskliku bänni selles foorumis..
    sry kõigile, keda sooja kohta saadeti...

U21 Kasutaja Siim avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Mnjaa, tuleb kojamehele õpetama, mis asi punk on...

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

PUNK RUULIB! jalgpallifännide seas, nagu näha. Lahe! Minu lemmikud läbi aegade: RANCID, operation Ivy, exploited, sex pistols.
    Jalgpallihaigla liige

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Vanessa Mae
    Joe Crocker
    No Doubt
    Granberries
    Alanis Morrisette
    Enya
    Sheryl Crow
    Ljube
    Võssotski
    The Corrs
    Doors
    Chris Isaak
    cardigans
    jne
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Päris lai ampluaa peaks mainima.Seinast seuna agakuidagi imelik Võsotskist Vanessamaeni???
    Jalgpallihaigla liige.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Irvita, irvita, järgmise tormiga lähed ise põhja....
    Kõigesööja. Vaid disco ei lähe peale.
    Vanessa kõrvale jäi Brightman nimetamatta.
    meeldib see kõik, mis nimetatud ja enamgi veel. eesti bändid jätsin targu nimetamatta, sest paljudel on lugusid, mida ma kaifin, siis teevad aga sellise loo, mis kuidagi peale ei lähe...
    Näiteks.
    The Tuberkoloited. Vaid üks lugu, mida ma olen aastaid kaifinud, ja millest paremat nad minu arvates pole edaspidi enam teinud- "Tuhamägedes ma rändan"
    teiste puhul sama lugu...
    Eriti Kurva Muusika Ansambel on selline asi, mida ma kaifin loost olenematta, kuid see on ka vaid üksik kaamel kõrbes...
    P.S muusiak valik oleneb minu puhul muidugi sellest, millist parajasti etenduses kasutame ja üldjuhul valitakse ikka selline muusika, mis tahes tahtmatta on nagu rusikas silmamulku ja hiljem juba kuulad mõnuga...
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

U21 Kasutaja Yazid avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Minu jaoks on Eesti punk üle kõige.Eesotsas Jõmka ja Vennaskonnaga-need on klass omaette.Kuid tasemel tegijaid on veel palju.Uutest on üks parim Directors of the Universe (eriti "ra"pane roknroll&quot.
    Kontsertitel on ka oma 15a käidud.Vanematest tegijatest tuleb eriti esile Vanemo~de ja Velikije Luki.
    Tegijaid on veel palju:Mystika,Idiootsuse Rev. jne.

Eesti koondislane Kasutaja wal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by Udupasun

Trip-hop on selline asi, mis soodustab enesetappude niigi kõrge taseme järsku tõusu. Nii harva, kui kuulama olen juhtunud, tekib tahtmine ennast surnuks juua, üles puua, maha lasta jne.
    Depressiivsuses, kulla Udupasun, selle võlu seisnebki! Pigem viib mu tuju alla mingi skuuter või gigi d'agumentino. Kui oled tumedas tujus, tasub just depressiivsemat kraami kuulata (ntx Unholy)- saad kohe teise hingamise. Kui oled deprekas ja näed-kuuled, et kõigil on ymberringi lõbus ja hea, tunned end veel kehvemini.
    Mdx, millal esineb kõige rohkem enesetappe? Vastus: kevadel, kui näed, et kõik ümberringi järjest paremaks läeb, tunned end eriti väärtusetuna ja teed 0:1.
    Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Orginally posted by wal

Orginally posted by Udupasun

Depressiivsuses, kulla Udupasun, selle võlu seisnebki! Pigem viib mu tuju alla mingi skuuter või gigi d'agumentino. Kui oled tumedas tujus, tasub just depressiivsemat kraami kuulata (ntx Unholy)- saad kohe teise hingamise. Kui oled deprekas ja näed-kuuled, et kõigil on ymberringi lõbus ja hea, tunned end veel kehvemini.
    Mdx, millal esineb kõige rohkem enesetappe? Vastus: kevadel, kui näed, et kõik ümberringi järjest paremaks läeb, tunned end eriti väärtusetuna ja teed 0:1.
    Kas keegi on kuulnud, et mõni jalgpallur oleks endalt elu võtnud? Mina küll pole. Vot. Mängi jalkat, ja mured kaovad!

Meeskonnaliige Kasutaja Andy avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Välismaisest pungist väga lugu ei pea, kui mõned üksikud Sex Pistolsi, Clashi ja Ramonesi lood välja jätta. Nende hitid ühesõnaga.
    Kodumaine on ikka lahedam, paari aasta eest sai üsna tugevalt JMKE-t ja Vennaskonda fännitud, nüüdki hea nostalgitsedes plaate kuulata. Kuid sellega asi ei piirdu- sümpaatilised on ka Generaator M, Propeller, Square, Pööloy Gläänz, Velikije Luki ning ühte teatud surnud punkarit meelest pidades Delirium Borthersi lugu "Maailm lõppeb maikuus". Noorpunkarid täna- andke andeks, ajavad oksele. Nende hulka ma ei loe Müstikat ja id-revi ning teisi veidi rokilikumaid punte.
    Aga üldine maitse- ikka vana kool. 60ndad ja veidi ka 70ndad (nii umbes biitlite algusajast kuni Bostoni ja Thin Lizzyni välja) , üleüldine lemmik THE DOORS, ülejäänusid ei hakka nimetama, kuna nimekiri läeb liiga pikaks.

P.S. Vibu- lahedalt lai valik sul, endalegi meeldivad Cocker ja Enya.

Esiisade järglane Kasutaja dreyd avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

tegelikult sellel sajandil kuulatud lugude TOP 5 oleks minul selline:

RUJA-need ei vaata tagasi
    Bob Marley-- Buffalo Soldier
    Armand Van Elden- Flowers
    Wycleaf Jean- 911
    Laulukarusellike

eelsmise sajandi lugusid ei haka üldse lugemagi...

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud