320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänud piimamees. Lihtsalt parim .

    Kommentaar


      "Troubadour" on väga hea, aga siia juurde oleks ülim patt jätta soovitamata ka K'naani eelmist, läbinisti super live-albumit "The Dusty Foot on the Road". See üdini hingestatud Aafrika vaib ja hip-hopi parimad küljed moodustavad lihtsalt kuldse segu.

      --

      veits üllatav oli aga leida, et selle teema nimikangelase uusima üllitise kohta polegi veel mitte keegi võtnud arvamust avaldada. mis värk, ah?

      et igastahes, kui see pungilt tõsiseks minek mõjus eelmisel plaadil veel kohati kuidagi punnitatult, siis enam ei mõju. Kuigi see esimene tunne-oma-vaenlast singel võib just nimelt järjekordse pisut vägisi poliitikaraiumise ja tuimavõitu saundi mulje jätta (või no mulle algul jättis) - aga on õnneks petlik ja plaadi kontekstis töötab ka juba palju paremini. Tõsi, see albumi kolmeks vaatuseks vms jagamise kontseptsioon on nüüd küll kas nii mõttetu või siis nii diip, et minust lendas point igatahes kõrgelt üle (ega tõtt-öelda eriti ei püüdnud tabada ka), aga eks ketas on muidugi ka ilma sellesse süvenemata täitsa eduliselt kuulatav. Suts lühem võiks ju olla, aga eks sellest patust on väga vähesed tänapäeva plaadid priid. Christian's Inferno, Viva la Gloria, Murder City ja eriti 21 Guns on sellegipoolest meeldivalt kummitama jäänud. Soovitatav.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Kevin Blechdom ja Gentlemania - wow. super. noh.

        Panna Animal Collective'i ja Dan Deaconi tänavused üllitised juurde ja saamegi tänavused kolm parimat plaati (seni)

        Kommentaar


          Kevin Blechdomi varasem plaat Bitches Without Britches on samuti täiesti filigraanne teos. Näiteks lugu Oh Oh Oh Oh Ah või I Am Nastay. Gentlemania pealt on täielikult must-listen soovitused Lazy, Gravity ja Monster. Vohh.

          Kommentaar


            seekord ei aja dannar paska
            über-super
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Green Day kontserdile Stockholmis kahjuks enam pileteid saada pole
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                P.A. - Melodically Vibrant



                Neile, kellele nende hip hop meeldib mõnusate jazzi ja souli mõjutustega. Lisaks on tegu tasuta EP-ga, nii, et kel huvi võib selle vabalt guuglimaagi mängides leida.

                Kommentaar


                  panen hiphopil edasi, jepjeeshjo, külalistel uus sinku. nimeks on Läksime, päris kena + lisaks on külalistelt cover B.D.Ö Operation B laulust, täitsa ingliskeeles ja uus ning huvitav. jole hea.

                  kontrolli üle, siit!



                  selver
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    see uus Phoenixi album on päris kõva.

                    Kommentaar


                      Mina olen aga viimastel päevadel jällegi Explosions in the Sky'd, Mogwaid, 65daysofstaticut ning God is an Astronauti kuulanud. Mis neil ühist on? Võib vist nad ühe "post-rock" žanri alla liigitada, aga peamine on ikkagi see, et väga hea muusika (inimesele, kes võib-olla otsib peale sõnade ka keerukat instrumentaalmuusikat).

                      Kommentaar


                        Hei! Keegi teab Laura uut lugu? Mis nime see kannab? Ükspäev raadiost tuli, aga paraku ei suuda saadet tuvastada. Pühakutega oli asi seotud igatahes Tänud ette!

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                            Hei! Keegi teab Laura uut lugu? Mis nime see kannab? Ükspäev raadiost tuli, aga paraku ei suuda saadet tuvastada. Pühakutega oli asi seotud igatahes Tänud ette!
                            Sky plusi hommikuprogrammi lõpus lasti teisipäeval. Skyplusi lehel saad kuulata.

                            Laura - Pühakute laul.
                            Lõvi helistab põlevale ringile:
                            «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                            Kommentaar


                              Poisid ja tüdrukud, Dannar soetas just Epliku neljanda tinistamise Laseringist!

                              Kommentaar


                                ma nyyd ei tea, kas sellest on eesti ajakirjanduses olnud juttu, aga mina sain üllatuse osaliseks, leides sellise video youtubest, kus figureerivad koos Paul van Dyk ning Paavo Järvi orkester

                                Kommentaar

                                Working...
                                X