320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui sügisel vihma kallab ja kurbus hinges, kuula Blue Rodeot. Nemad teavad, mida nukker muusika tähendab.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Niikuinii te ei usu, aga Flaming Lipsi uus plaat Embryonic on pehmelt öeldes imeline: http://www.youtube.com/watch?v=5CDQ9eAuYCI kui see lugu oleks ainult pikem...

      Kommentaar



        Nii nii armas lugu. Music Go Music
        Kõige enam ABBA-lik lugu sel plaadil. Mujal aimavad rohkem lokirokki järgi, mis on ka igati lõbus.

        Kommentaar


          Ja veel kolmas lugu, mis mul sel nädalavahetusel kõrva jäi. Ilmselt kõigist kolmest kõige kergemini seeditav ja lihtne indi-popilugu.

          fakk, mai tea, miks ta siia seda pilti nüüd üles ei pane. http://www.youtube.com/watch?v=RDKrR5h-SeE

          Kommentaar


            Röövel Ööbik on teind erakordselt nõmeda plaadi. Üritan juba mitu korda, et kuulaks läbi, aga esimene lugu sunnib end järjest ja järjest uuesti mängima. Kes see neetud jobu aastahiti esimeseks looks paneb, fakk.

            Kommentaar


              Minu selle aasta albumiks on suure tõenäosusega Kasabian „West Ryder Pauper Lunatic Asylum". Them Crooked Vultures pakub ka palju huvi, kuid pole jõudnud veel süveneda.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Minu selle aasta albumiks on suure tõenäosusega Kasabian „West Ryder Pauper Lunatic Asylum". Them Crooked Vultures pakub ka palju huvi, kuid pole jõudnud veel süveneda.
                Minu neli aasta albumit:
                Kevin Blechdom - Gentlemania
                The Flaming Lips - Embryonic
                Animal Collective - Merriweather Post Pavilion
                Music Go Music - Expressions

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Röövel Ööbik on teind erakordselt nõmeda plaadi. Üritan juba mitu korda, et kuulaks läbi, aga esimene lugu sunnib end järjest ja järjest uuesti mängima. Kes see neetud jobu aastahiti esimeseks looks paneb, fakk.
                  Mõtlesin, et teed niisama halba nalja, aga kurat kogu see plaat on ju samasugune. Täiesti võimatu on mingeid muid asju kuulata niimoodi.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    The Tragically Hip - The Depression Suite

                    Kanada muusika on maailma parim.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Mõtlesin, et teed niisama halba nalja, aga kurat kogu see plaat on ju samasugune. Täiesti võimatu on mingeid muid asju kuulata niimoodi.
                      Aga mulle need eesti keelsed lood tõesti ei meeldi. No äkki olen ma rumal, aga ma ei saa sellest "laula nagu Sal-Saller" naljast aru.

                      Kommentaar


                        mis rumal, kesse ütleb, et mina siinkohal loll ei ole hoopis. eriti veel kui arvestada, et mulle kasvõi see don't stop don't start tränakoht ka täitsa meeldib. so shoot me.

                        a mul näiteks ei teki üldse mingit seda sal-salleri assotsiatsiooni, millest kõik räägivad, ei häiri absoluutselt Pedaru laulmismaneer, las väänab oma r-i. mingi kerge üleanalüüs oleks kohati nagu tajutav, kui selle plaadi kohta käivat kriitikat vaadata, et küllap ikka mehed siin peavoolule vastandusid nii ja seal kohas tegid nalja naa. enda mulje on samas ööbikutest jäänd, et teevad küll täpselt nii nagu ise parajasti tahavad, ilma mingi suurema diibi tagamõtteta. see viimane on ju teatavasti aegade algusest saati rohkem kui kaks potentsiaalselt head asja persse keeranud.

                        ahjaa ja siis see oli ka veel, et "ringrada" tuleks muuta kohustuslikuks õppematerjaliks, kuidas albumit teha, mitte niisama lugusid plaadile ritta laksida. et ses osas eriti viis pluss siitpoolt.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Koostasin omale plaadi Fleetwood Maci lauludest 1975-1990. No teate küll: Say You Love Me, Monday Morning, Hold Me, Silver Springs ja muu taoline klassikaline staff. 21 lugu kokku - nõrka mitte ainumastki.
                          Christine McVie oli jumalik laulukirjutaja ja ega Lindsey Buckingham ja Stevie Nicks talle palju alla jäänud.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Koostasin omale plaadi Fleetwood Maci lauludest 1975-1990. No teate küll: Say You Love Me, Monday Morning, Hold Me, Silver Springs ja muu taoline klassikaline staff. 21 lugu kokku - nõrka mitte ainumastki.
                            Christine McVie oli jumalik laulukirjutaja ja ega Lindsey Buckingham ja Stevie Nicks talle palju alla jäänud.
                            Vou. Miks ei ole Dreams esimenesena(vöi yldse) mainitud? Triviaalse infona smörrile, kes seda arvatavasti teab, nimetas Helen Sildna selle yhel hetkel oma lemmiklooks r2-s.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Mõtisklesin kergelt teemal, mis on selle aasta parim lugu ja üks kandidaatidest on siin:

                              teine kandidaat
                              tegelikult meeldib mulle ilmselt lugu Monster isegi rohkem, aga seda tuubas põle.
                              ja kolmandaks kandidaadiks on siis siin küljel varem nähtud i Can Be A Frog ja Music Go Music.

                              Kommentaar


                                Sellist päeva nagu täna ei saa teistmoodi lõpetada.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X