320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Mida sa lõugad. Neiu sai ju alles naiseks.
    Kas see on adekvaatne põhjendus roosa kräpi üllitamiseks?
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Kas see on adekvaatne põhjendus roosa kräpi üllitamiseks?
      Noh, areng esimese plaadiga on olemas. Aga muus mõttes olen sinuga pigem nõus.

      Kommentaar


        Jah, ega see Birgiti plaat just kauamängiv ei ole, pole peale esimese vaimustuse jahtumist teist enam kordagi kuulanud.

        Viimasel ajal ketrasin Massive Attacki uut ja otsustasin nüüd kokkuvõttes, et olen pettunud. Otsast lõpuni kuidagi safe mode'is tehtud, ei ole lubatud omale ohtu kuskil rajalt kõrvale kalduda ja see on väheke igav.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Tõelisel eesti musa päeval kuulasin lisaks Birgitile veel järgmiste artistide heliteoseid: Dramamama, Ewert and the Two Dragons, Evelin Pang.
          Dramamamal leidub päris häid laule ja inglise keel aktsendivaba. Ehk tuleb vanusega poistel ka väheke rohkem isikupära esile.
          Ewert alustab päris hästi, aga umbes kolmandaks lauluks on toss väljas. Laisk ja jõuetu staff, Kloogarannale kohane, aga no mitte kõige hullem.
          Evelini kohta on vähe öelda. Keskmise kodanlase salongimusa. Ei vaimusta millegagi. Miks peab Thule "Muuseas" ära mõrvama?
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Täna hommikul juhtus tähtis asi või õigemini kaks. Esiteks kaalusin üle 2 aasta jälle alla 80 kilo ja teiseks sai last.fmis mul 200 000 playd täis. Mõtlesin, et reserveerin selle enda kõige kuulatuma loo Vaiko Epliku "Ma olin teismeline libahunt" jaoks, aga tööl winampi aktiviseerides laadis ta varasemast üles laadimata loo, milleks sai Hellsingi soundtrackil kõlanud Yasushii Ishii "Taiseidou no Bosatsu".
            Ehk kokkuvõtteks on sellest 200K-st 10 K-d kogunud Eplik ja ülejäänud mõnevõrra vähem. Ja nüüd ütlen veel enam konnal juhet kokku ajava fakti: nendest 10-st epliku K-st on 3k-d jaotunud kahe loo ehk Libahundi ja Sylvesteri vahel.

            Kommentaar


              Gorillaz on ikka üks väga hea bänd.

              Kommentaar


                Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                kui keegi paluks mul nimetada bändid, mille kogu looming hävitamisele saata, siis gorillaz oleks tõenäoliselt esimeste seas, kes ilma võimaluseta vastulausele oma koha tuleriidas leiaks.

                sa kuulad neid tegelikult selle pärast, et muusika vastu huvi tundev kultuurne inimene peab neid kuulama, et olla täpselt samasugune nagu iga muusika vastu huvi tundev kultuurne inimene, sest teistest erinedes võib neile teistele tunduda, et sa püüad originaalne olla ja sellega nende teiste kultuursuses kahelda.

                sitt. täielik pask. jne.
                Mul pole ühe plaadi pealt alates hidden camerase smell of our own-ist jäänud kordagi nii palju laule repeadi peale. tõsiselt.

                Kommentaar



                  lihtsalt super.

                  Kommentaar


                    Jimi

                    1010101010
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Metsatöll 'Äio'

                      Praeguseks hetkeks olen seda plaati u. 3 korda läbi kuulanud ja hinnang on selline, et see on kahtlemata nende kõige profim album. Eks tipp-helirezhii aitab sellele palju kaasa. Perfektsust ületavad Atso trummid. Vokaal, bass ja Lauri pillid on vanal, igati heal tasemel. Ahjaa, loomulikult RAM
                      Isiklikuks lemmikuks on 'Tuletalgud' ja nimilugu 'Äio'.

                      Võib-olla oleks võinud plaadil olla ka üks selline algusest lõpuni raju lugu, nagu oli kunagi 'Terast, mis hangund me hinge'.

                      Aga õige hinnangu annavad sellisele musale ikka järgmise nädala live presentatsioon Rock Cafes ja äkki Wacken ka

                      PS. See 'Eurolaulul' lindilt mängimine oli tegelt ikka paras bläkk.
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mayhem
                        watch?v= - v/


                        Kommentaar


                          Laura Marling täidab täna mu meeled. Uskumatu, et vaevu kahekümnene tütarlaps suudab nii häid ja sisukaid laule kirjutada ja neid veel taolise veenvusega esitada.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            slashi uus kauamängiv meeldib mulle väga. instrumentaal grohli ja mckaganiga on väga kõva. samuti wolfmotheri lauljaga tehtud by the sword. adam levine üllatas ka positiivselt.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Supergrass kaob maailmakaardilt. Jälle üks ausat rokki viljelenud punt ajalugu.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Kes dnb-d jms kuulab, siis Austria duo Kamo & Crooked teeb väga kõva muusikat hetkel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X