320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pendulumi uus kauamängiv tõotab ka väga võimas tulla. Need kaks senist singlit, mis ametlikult alles Mai kuus releasitakse on ikka übersuper värk.
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    Kommentaar


      kas te keegi the knife-i on the origin of species-it ka kuulanud olete? ja et kui olete, siis kuidas oli ja kuidas on?
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
        kas te keegi the knife-i on the origin of species-it ka kuulanud olete? ja et kui olete, siis kuidas oli ja kuidas on?
        The Knife-i tehtud popp mulle tohutult meeldib, nimetet kunstiteos mitte. Raske oli kuulata, vajab tohutult süvenemist. Andsin ainult ühe võimaluse sellele albumile, sest ei jaksanud kuulata. Samas kriitikud kiidavad, eks ta maitse asi ole (vbla ma pole lihtsalt piisavalt intelligentne ja vajan tavalist tümpsu).
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          uus the nationali plaat on küll äge!

          Kommentaar


            Foalsi Total Life Forever on selle aasta parim album.

            Miami
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Minu arvates on Dagö meh.

              Miks Dagö imeb?

              Vastust ootan kindlasti Jasperilt.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Minu arvates on Dagö meh.

                Miks Dagö imeb?

                Vastust ootan kindlasti Jasperilt.
                see on mingi lõks - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...%F6#post954172
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  mis krdi Jasper. sellised õnged on praegu sees, et äkki teeb isegi Jaan üle saja aasta jälle postituse.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Netsky debüütalbum Hospitali all on juba mai algusest netis (ametlik reliis kuskil juuni keskpaigast vist), väga kuulatav värk.

                    Kommentaar


                      Broken Social Scene - Forgiveness Rock Record
                      Flying Lotus - Cosmogramma

                      väga korralik kraam.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        olen siin ka viimastel aegadel sutsu kuulanud. gorillazi vaimustus minuni ei jõua. foals on suht okei. massive attacki osas nõustun fittiga.
                        värsketest plaatides vaieldamatu lemmik on aga unkle, mis pidavat meile veel lätis esinema ka. juhhei. lisaks tulevad veel xx, air ja u2 soome ka, kõlab nagu lõbus suvi.

                        ah ja siis veel üks kõige rajumaid avastusi enda jaoks on the silver apples, mis tegi elektroonikute varustuse hulka kuuluvate masinatega 40 aastat tagasi sellist saundi, mis mõjub siiamaani uudne. uskumatu värk.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                          gorillazi vaimustus minuni ei jõua.
                          ahjaa, unustasin mainida, et Plastic Beach on mu selle aasta senine lemmikalbum. Aga paraku juba liiga palju kuulatud.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Foalsi uus on ikka uskumatult hea, stiilimuutus on vägagi vastuvõetav. Kusjuures teisel plaadil on palju huvitavat.

                            Lisaks on Jonsi "Go" viimasel ajal kõrvu paitanud; kellele Jonsi/Sigur Ros meeldib, meeldib see ka.

                            Leidsin sellise huvitava kogumiku nagu "Kila Kola" ka. Pole veel paraku kuulata jõudnud väga.

                            Kommentaar


                              Midagi "Potid and Pannid" austajatele.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Velikije Luki - Tallinn Põleb album ei tüüta ära. megavärk
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X